Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co sądzicie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_poznań ostry
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co sądzicie...
Co sądzicie o ciągłych zmianach styli. naprzykład przejś cie z klasyka na wolny itp...
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie...
Nie rozumiem pytania? po co zmieniać co chwila styl?
  • 0

budo_poznań ostry
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie...
Wiesz ludziska mówią że trenowali np. klasyka ale poczuli, że czegoś im brakuje i postanowili zmieni.ć na wolniaka. Dużo wiary się tak wypowiada. Moim zdaniem to bez sensu, a co wy na to?
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie...
Znam kilka osob które z klasyka przeszli na wolny bo rzeczywiscie wydawał im sie troche "nudny".Ale nigdy nie słyszałem zeby ktos z wolnego na klasyk siep przezucił.
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie...
ja slyszalam, ze zdarza sie, ze jak gosciu jest kiepski w klasyku, przecietny - przenosi sie na wolny i wygrywa :D
  • 0

budo_victor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie...
a od kiedy to nie mozna ewoluowac w sporcie szukajac sposobu walki ktory bedzie najbardziejodpowiedni?
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie...
Chyba widać, że żartowałam tam wyżej? ;-)
Mimo to moje zdanie na ten temat jest podobne jak w powyższych wypowiedziach - uważam że nie ma to większego sensu, nie uważasz, że żeby osiągnąć sukces nie ma czasu na 'ewoluowanie' w sporcie, szukając dla siebie odpowiedniej dyscypliny? Zanim już będziesz uważał, że ją znalazłeś na wynik będzie za późno; cały czas poświęcisz na szukanie? Ja sama, jak koleżanka mnie przyprowadziła na pierwszy trening zapasów, to WCALE mi się nie podobało :) Ale nie zmieniłam dysycpliny :) i teraz po prostu uważam, że nie da się żyć bez zapasów :-)
  • 0

budo_victor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie...
nie trzeba calego czasu poswiecac na szukanie.lizniecie kilku dyscyplin wzbogaca o obiektywna ocene wlasnych mozliwosci i predyspozycji.zapasy to fajna sprawa.mozna sie troche poprzytulac :lol: ciekawe co by bylo gdybys zaczela od np.capoiery albo jiu-jitsu?czy wtedy nie wyobrazalabys sobie zycia bez tych dyscyplin czy moze jednak ostatecznie i tak rzucilo bycie w objecia zapasniczego sportu?
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie...
:) Tu akurat myślę, że tym moim "wyborem" wówczas zarządził przypadek :) i tak jak dzisiaj jestem oddana zapasom, tak samo mogłabym być oddana jiu-jitsu albo capoeira, jeśli zaczęłabym trenować, a ktoś umiałby mnie do tego przekonać i zainteresować to zapewne także pochłonęłoby mnie bez reszty :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024