Skocz do zawartości


Zdjęcie

poszukuje..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_poznań ostry
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

poszukuje..
Poszukuje informacji o sronkach z filmikami zapaśniczymi. Czy stnieje jakieś czasopimo zapaśnicze albo książki?
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: poszukuje..
Jeśli chodzi o filmy to może za jakiś czas wrzuce do netu, a narazie poszukaj na stronkach USA. A co do czasopism to nic mi o takich nie wiadomo, kiedyś ktoś tam wydawał jakiś biuletyn, ale skończyło się chyba na 2 numerach. A co do książek to w tych większych biblitekach napewno da się coś znaleźć. Interesuje Cie jakaś konkretna informacja?
  • 0

budo_poznań ostry
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: poszukuje..
Czy możesz podać mi jakieś konkretne tytuły książek?Napewno będzie nmi się łatwiej szukało. Dzięki. :D
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: poszukuje..
Idz do biblioteki i poszukaj pod kategorią ZAPASY :)
A z tytulow to co pamietam to jedna była:Zapasy, Zapasy i Judo- więc jak widzis znazwy nie są jakieś ambitne :wink:
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: poszukuje..
Hej!

Rzeczywiście, sama kiedyś się zetknęłam się z książką gdzie były zapasy i judo, niestety wówczas nie byłam jeszcze taka cwana jak dziś, bo teraz wiedziałabym co robić :-) Książka była z biblioteki :-)

Teraz też mam jedną w domu, także z biblioteki :-) Trzymam ją chyba już 3 miesiące i zastanawiam się co dalej, może ksero? Bo skanowania byłoby trochę za dużo :-)

A jest naprawdę fajna, może już się z nią spotkałeś Pietrass - ZAPASY WOLNE i KLASYCZNE, jest strasznie stara. Praca zbiorowa pod redakcją A.N LENCA, zasłużonego trenera ZSRR :-) - Moskwa 1964.
Polecam, bo od niepamiętnych czasów próbowałam znaleźć coś o zapasach w bibliotekach, bez skutku. Kiedyś właśnie udało się pożyczyć tą o zapasach i judo i na tym koniec. Z wyjątkiem jeszcze jednej takiej cieniutkiej książeczki, którą też mam, ale z innej biblioteki :-)

A wracając do tej właściwej, o której zaczęłam - ma 330 stron, jak chcecie dowiedzieć się więcej, mogę streścić spis treści, albo dowiem się ile wyszłoby ksero :-)

Na razie

Jo
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: poszukuje..
Książka jest oczywiście z obrazkami :-)
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: poszukuje..
Jo: Raczej się z nią nie spotkałem, ale też mam kilka fajnych ksiązek. Te z obrazkami sa najfajniejsze :) . Może kiedyś coś zeskanuje. Jedyny problem to brak skanera. No ale postaram sie coś wymysleć.
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: poszukuje..
OK :) Ja też postaram się coś w tym kierunku zrobić :) przy okazji chwili wolnego czasu (czy to kiedyś nastąpi?? :) ...
A książka jest super, mówię Ci. A Ty jakie masz? :) Zdradź :)
  • 0

budo_poznań ostry
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: poszukuje..
Elo jo Wiesz dowiedz sie ewentuanie koszt ksero tej książki i daj znać :D
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: poszukuje..
radziecka książka (bez okładki :-) ) znaki rosyjskie, ale obrazki są, później książeczka FILA z technikami w obrazkach :wink: , "Zapasy i Judo", o Pytlaśińskim, początki sportów atletycznych łodzi i kilka takich cienutkich książeczek wydawanych z okazji różnych M.Ś czy Europy. No to chyba już mój cały księgozbiór.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: poszukuje..
Nie ma problemu, poszukam jakies najtansze ksero i dam znac :-) Spoko.

A co ksiegozbioru Pietrasa :) - calkiem ciekawego notabene :) - to ta radziecka ksiazka to moze ta ktora ja mam? Bo ona tez jest radziecka :) Widze, ze jak sie spotkamy w Łodzi... :-) ... bedziesz mial co dźwigac na sale :-) ))) hahaha!!

Pa!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024