Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjazd kadry do Bułgarii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_kongo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Wyjazd kadry do Bułgarii
Wyjazd był spoko można było naprawde popracować ale waruny straszne.Cały czas zimno sale nie ogrzewane nie ma gdzie sie rozerwać jednym słowem nie najgorzej.Bułgarzy wrócili do starej szkoły treningu,czyli siła i wytrzymałość w walce 1 punkt i reszta na bloku zresztą gdyby nie kilku mołdawian którzy walczą jako Bułgaria i kilku starszych zawodników nikt by nie robił wyników a dodatkowo młodsi jadą cały czas na szprycy bo puchli jak balony .Barżakow miał kontuzje i lekko trenował na macie.
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd kadry do Bułgarii
Kurde czy bez koksu naprawde nie da sie nic osiągnąć :evil: Obojętnie gdzie sie nie spojrzec to Mistrz Polski (naprawde z jakimis mikrowyjątkami) juniorów czy seniorów to chodzący koks.Kiedys zapasy szły bardziej w strone techniki a teraz jak najwiecej siły.



Dołączona grafika
  • 0

budo_kongo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd kadry do Bułgarii
Przecież jak ktoś bierze to sam sobie szkodzi.Myśle że co do tej siły to troche zależy to od warunków zawodnika ale i tak swoje trzyba wyrywać pchać i wyciskać bo od podsawy siłwej bardzo zależy wykonywanie techniki co z tego że na treningu pokazujesz bajeczną technike jezeli może ona nadawać się tylko do cyrku bo liczy sie to co wykonasz w walce.
Mówi sie że Saitiev jest taki chudy jak przecinak,ok ma zajebiste czucie i technike ale uwierz mi jak na swoją wage jest zajebiście silny, tylko on poprostu potrafi tą siłe w odpowiedniej chwili i w odpowiedni sposób wykożystać. : :lol: D :P
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd kadry do Bułgarii
No ale napewno dobrze wykonany chwyt wymaga mniejszej sily, niz bezmyslne ciagniecie na sile.
A zapasy szly kiedys tylko w strone techniki z prostego powodu - nie znano jeszcze koksu.
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd kadry do Bułgarii
Dobrze wykonany chwyt blablabla i inne pierdoly... juz to słyszałem.Wiesz jak Mazan robi dobrze zejscia.Jak mi opowiadał jak z Bono walczył to sie od niego odbijał jak piłeczka a to dlatego ze był o wiele słabszy.No i co mu przyszło z jego techniki?Siła w dzisiejszych zapasach musi byc naprawde nieprzeciętna.
A to ze Saitiev czy Barzakow wyglądają dosyc marnie to mnie nigdy nie zmylało bo są równie silni jak reszta.Poprostu zapasy to nie kulturystyka wiec nie kazdy wygląda potężnie.
A co do koksu.No niby sobie szkodzą ale robią to w konkretnym celu.Chcą zwyciężać.Wiem ze po dwudziestu latach mogą byc trzy razy bardziej schorowani od zwykłego człowieka ale za to w szufladzie będą mieli tych kilka medali.Niestety trzeba wybrac.Nie mowie ze koksowac trzeba ale naprawde urodzic sie mistrzem to rzadkość.
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd kadry do Bułgarii
Kuźwa czytaj uważnie, gdzie ja napisałem że przy technice nie trzeba siły?
Siła to podstawa, ale samą siłą choćby nie wiem jak wielką nic nie zdziałasz. Cała motoryka jest bardzo ważna+technika.
  • 0

budo_kongo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd kadry do Bułgarii
:?: panowie niema co się kłucić ustalmy że siła musi iść w paże z techniką .A dla mnie gość który bierze koksy jest spalony oczywiście jeżeli mu się to udowodni.omnie też mówiono że mam kozackie zdrowie a ja jestem astmatykiem.
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd kadry do Bułgarii
No to wiele nas łączy bóle pleców i astam. :wink:
Chociaż u mnie ostanio się troche cofneła to i tak do woja nie pójde :? .
A pozory to rzeczywiście często są mylące.
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjazd kadry do Bułgarii

Kuźwa czytaj uważnie, gdzie ja napisałem że przy technice nie trzeba siły?
Siła to podstawa, ale samą siłą choćby nie wiem jak wielką nic nie zdziałasz. Cała motoryka jest bardzo ważna+technika.


Panie moderator teraz to pan moze zmieniac posty wiec nie da sie złapac cie za język :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024