Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pokaz TKD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Pokaz TKD
Na za tydzien przygotowuje pokaz.Robilismy juz milion rzeczy na pokazach,a mysle nad czyms nowym.Jak jest u Was?Piszcie jakies propozycje ,co mozna dodac,co uwazacie za ciekawe.Ja siadam i mysle nad czyms kosmicznym :D
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
Może było by łatwiej jakbyś napisał co już jest w planie... :roll:
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
fajnie jest jak pokaz robiony jest z 'jajem' :wink: ...zeby nie bylo wylacznie bardzo powaznie prezz caly czas.
  • 0

budo_pjotrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
Bardzo podoba sie publicznosci walka kogos małego i młodego kontra jakies gigant, (2 m) ale zrobiony z jajem
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD

fajnie jest jak pokaz robiony jest z 'jajem' :wink: ...zeby nie bylo wylacznie bardzo powaznie prezz caly czas.

Ja w niedzielę na pokazie w pod koniec waliki (qmpel sprał nas 2) zastosowałem "taktyczny odwrót" z przerażeniem w oczach i potykając się o własne nogi :) Publice się spodobało...
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD

Bardzo podoba sie publicznosci walka kogos małego i młodego kontra jakies gigant, (2 m) ale zrobiony z jajem


Mi tam sie nigdy takie pokazy nie podobaly - mysle ze to jest dobra zacheta tla matki z dzieckiem ("uuu... jak moj syncio bedzie potrafil zbic takiego kolosa to ja go na taekwon-do pojde zapisac") chociaz wiemy ze taki maly kmieciu to se moze....


Generalnie to na mnie najwieksze wrazenie robily na mnie zawsze techniki wykonywane w powietrzu i obrotowe techniki...
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
Mi na pokazach podobaja sie smieszne scenki, jak np.laski rowalaja facetow, ale to juz jest oklepane. Poza tym spoko sa rozbicia w wyskoku, kopniecia obrotowe, salta itp, wszystko takie pokazowe. Najmniej nadaja sie na pokazy rozne poomse i uklady bo ym to mozna raczej zanudzic..chyba ze jakas fajna choreografia z muzka, to moze byc ciekawie. A tak nawiasem mowiac to najbardziej podobal mi sie pokaz koreanskiej grupy TKD, ktora wystapila w Glubczycach na OLimpiadzie dla mlodziezy 2001.Wszyscy byli pod wieeelki wrazeniem :)
  • 0

budo_dawid
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
UDany pokaz: Duza dynamika+elektroniczna muza (CRYSTAL METHOD - matrix)
  • 0

budo_mav
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:woj. Swietokrzyskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
Mnie na pokazach oprócz efektownych kopnięc obrotowych podoba się samoobrona w wykonaniu kobiety. Chodzi mi o jej reakcje na napastnika np. gdy siedzi na krzesełku, czy idzie odwrócona do niego tyłem. Uwierz mi - to robi wrażenie 8)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD

Bardzo podoba sie publicznosci walka kogos małego i młodego kontra jakies gigant, (2 m) ale zrobiony z jajem


Mi tam sie nigdy takie pokazy nie podobaly - mysle ze to jest dobra zacheta tla matki z dzieckiem ("uuu... jak moj syncio bedzie potrafil zbic takiego kolosa to ja go na taekwon-do pojde zapisac") chociaz wiemy ze taki maly kmieciu to se moze....


Generalnie to na mnie najwieksze wrazenie robily na mnie zawsze techniki wykonywane w powietrzu i obrotowe techniki...

...i potem ktos sobie mysli, jaaaaaaaaa takim kopnieciem z wyskoku to bym 10 na raz rozwalil, i przy pierwszej okazji dostaje takie becki ze glowa mala :)
pokazy sa po to zeby przyciagnac uwage i zaprezentowac probke wplywu treningu na wladanie wlasnym cialem... a nie po to zeby uczyc widzow techniki :) jezeli np samoobrona jest robiona w taki sposob ze jakis maluch rozprawia sie z grupa wyrosnietych 'opryszkow' to kazda zdrowo myslaca mamusia zrozumie o co chodzi, taki maly kmieciu zacznie trenowac... i kiedys przestanie byc malym kmieciem a wtedy byc moze zechce cie czegosz nauczyc 8O :wink:
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
true moro..true :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
fajne sa tez akcje w garniturach czy inne przebieranki.
  • 0

budo_majki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
hmmmm... zalezy do kogo ten pokaz ma byc kierowany... Mysle ze najwazniejsze jest aby ukazac roznorodnosc tkd... nie moga byc same kopniecia i rozbicia(ale w koncu to najbardziej wiodwiskowa czesc tkd), uklady rzeczywiscie moga zanudzic(chyba ze sa wykonywane b.dobrze i w ciekawej formie) a samoobrona musi byc dopracowana(jezeli pokaz bedzie ogladac ktos kto sie troszku zna) albo jajcarska(jezeli pokaz skierowany jest do laikow i matek z dziecmi)
  • 0

budo_wolek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
A ja uważam że pokaz powinien zawierać wszystko. I układy i walki i rozbicia i samoobronę, powinien w części być poważny i "jajcarski", bo nie każdego da się zadowolić, więć musi być on jak najbardziej różnorodny. Ale najważniejsze jest to by pokazać czym jest to TKD, udowodnić innym, że nie jest to sztuka bicia, tylko sztuka walki, pewna filozofia, styl bycia.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
wolek.. jak to zrobic na pokazie? tzn. prezdstawic TKD jako filozofie, styl bycia.. ?
  • 0

budo_wolek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
To fakt, trudno to przedstawić na pokazie. Ale m.in. układy oddają tą sztukę walki, ale fakt, tu mnie zagiąłeś. Gratuluję
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
juras... pochwal sie jak wypadl pokaz (i czy w ogole juz ise odbyl?)

wolek: wydaje mi sie ze costam jednak mozna pokazac, pamietasz scenke z papierosem? :) (trener TKD wykopuje papierosa z ust 'lobuzowi') ...tu jest ukazana jakas postawa zyciowa :)
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
kurawa ,jest 2.38 .wlasnie z roboty wrocilem a musze sie spakowac,bo o 8 mam pociag na zgrupowanie.padaka na maksa.

pokaz wypadl nawet nawet.Poprawnie,wszystko co bylo w planie udalo sie.Zrobilismy uklad,hosin sul dwoch na jednego,ciekawie wyszla:) rozbicia,walke sportowa...i pokaz technik specjalnych.Przy aplauzie publiki kolega skoczyl nopi ap na 2.85.W sumie pokaz bez bajerow,ale jak mowie podobal sie i nie bylo zadnych zgrzytow.uff,ide kimac.Bede za 8 dni:)
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
Właśnie wróciłem z pokazu który robiliśmy w wietnamskiej restauracji z okazji ich Nowego Roku (cztery tysiące osiemset któryś tam :) ) Ze względu na małą ilość miejsca pokaz robiliśmy w trzy osoby, ale wypadł całkiem fajnie. Dziwnie wygladaliśmy w trakcie przerwy wśród gości ubranych w garnitury (min. prezydent miasta), chodząc w dobokach z lampką drogiego wina :) .

Pozdrówka.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Pokaz TKD
Ukasz..napisz cos wiecej... co robiliscie?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024