Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zbijanie wagi...:(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Zbijanie wagi...:(
Fuck i to wielki.Zbliza sie sezon i trzeba zbic 6 kilo.Tak sie dobrze czulem z ta waga,mialem startowac w plusie od tego sezonu, a tu trzeba zbijac bo jest troche do zrobienia w tym sezonie w -80...
Jak jest u Was,macie problemy z waga przed startem?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(
Ja generalnie nie mam, bo nie startuję ;) ale niektórzy z klubu muszą się starać. Z tym, że raczej wolę puścić zawodnika w wyższej kategorii niż go katować. Co innego 1-1,5 kilo nadwagi, co innego 6. Stały problem mam z pewnym niedużym zawodnikiem, który nie rośnie w górę, tylko łapie cały czas masę. Biorąc pod uwagę jego parametry, najlepiej jakby startował 2 kategorie niżej od swojej naturalnej ;)

Gizmo
  • 0

budo_kasiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(

Fuck i to wielki.Zbliza sie sezon i trzeba zbic 6 kilo.Tak sie dobrze czulem z ta waga,mialem startowac w plusie od tego sezonu, a tu trzeba zbijac bo jest troche do zrobienia w tym sezonie w -80...
Jak jest u Was,macie problemy z waga przed startem?


niemartw sie ja mam podobny problem
musze byc w -49, a waze ok.55 :(
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(
Juras, to jest problem prawie kazdego, przynajmniej patrzac po moim klubie. jadac na zawody ok 90% zawodnikow zrzuca wage..nawet tych chudszych. ja mam ten sam problem, mimo tego ze po kazdych zawodach obiecuje sobie ze juz nie przytyje i nie bede musiala zwalac wag..a jednak zawsze tydzien przed wazeniem okazuje sie ze mam kilka kilo za duzo...:( i wtedy w sumie staram sie nic nie jesc i w ostatni dzien nic nie pic. Wiem ze to jest niezdrowe i nie powinno sie tego praktykowac, tylko przez kilka miesiecy ograniczac jedzonko... :wink: mi sie to niestety nie udaje :( ale zycze powodzenia i wytrwalosci :)
  • 0

budo_pjotrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(
Ja chciłbym walczyc w -48 tak jak rok temu ale to raczej mało prawdopodobne bo 4 kilo to ja nie schudnę, zwłaszcza ze i tak jestem chudy, i tak najgorzej jest jak przychodz waga i w ciagu godziny trzeba zbic 0,5 kg. Ja uwazam ze po gwałtownym zbiciu wagi walczy sie gorzej i jest sie słabszym, zwłaszcza jesli zbijało sie wage tuz przed zawodami.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(
a ja nie mam problemu, nie dbam o wage... ona sama sie utrzymuje + - 70kg. walczyc trzeba i z wiekszymi i z mniejszymi
taekwon!
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(
Ja mam do zbicia 6-7kg...juz powoli sie rozkrecam. 3 bluzy na treningi , podwojne spodnie...no i dieta...bleeee (zamierzam startowac w -71kg)
pozdrawiam
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(
:) a ja nadal rosne, do ferii chciałbym dojść do 100 kg. 8O
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(
Choong: nie zbijaj to sie moze w -80 spotkamy na ogolnopolskim w legnicy :wink:
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(
Dla Ciebie wszystko...... ide tyc :wink:
Moze w ukladach sie spotkamy , bedzie fajnie 8) [/code]
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(
Ja mam inny problem bo chciałbym zwiększyć troche mase, ale chodząc na treningi i bez siłowni czy odżywek :wink: Wykonalne?
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(
da rade.Ja zaczynalem treningi z masa 75 kg.Przez 5 lat skoczyla mi do 86:).Po prostu odpowiednia dieta.
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(
Charly, jasne ze przybedzie CI masa. Od trenowania przyrasta ok.5-6 masy miesniowej. Kazdy trening silowy, czy dynamika wchodzi w nogi, wiec sie nie boj. Aha i staraj sie jesc duzo nabialu, tak ok.2 g na kiloram ciała. POWODZENIA :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi...:(
ze mną to było tak. jak zacząłem trenować jakieś 6 lat temu to byłem gruby i ważyłem jakieś 102-103 kilo przy 180 cm wzrostu, obecnie waże około 85-88 kilo i utrzymuję tę wagę od jakichś 3-4 lat- w sumie wychodzi że regularny wysiłek fizyczny pozwala na utrzymanie stałej wagi ciała.

Jak zbić: często jeść w małych porcjach by móc to szybko spalić, duży wysiłek fizyczny czyli trening przynajmniej raz dziennieunikać nadmiaru nabiału, jeść dużo owoców i ważyw. Taka była moja metoda, ale każdy czówiek to przypadek indywidualny,
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024