Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ślisko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Ślisko
Wkurza mnie taki fakt że zawsze jak wchodze do Roda na sali to strasznie sie tam ślizgam jak na jakimś lodowisku. Ciężko jest czasem robić nawet ginga bo co rusz to nogi się rozjeżdżają. Czy wam też stopy się tak pocą?
  • 0

budo_zedd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
Roznie. Czesto tak mam kiedy w domu na panelach cwicze. A na sali... Na sali ktora wynajmujemy jest zazwyczaj tak brudna podloga ze brud zapewnia wystarczajaca przyczepnosc, caly pot po prostu w niego wsiaka, a kamyczki dzialaja jak papier scierny ;) :puppydogeyes:
Ciagle trwaja walki ze sprzataczkami zeby temu zaradzic. :balisong: :roll: :wink:
  • 0

budo_tomi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
Witam!

Na sali ktora wynajmujemy jest zazwyczaj tak brudna podloga ze brud zapewnia wystarczajaca przyczepnosc.


U nas jest podobnie. Z tego powodu na poczatku (czyli przez pierwszy miesiac) mialem odciski na stopach. No ale to juz przeszlosc, a my caly czas mamy nadzieje, ze pewnego dnia wejdziemy na sale i okaze sie cze jest czysto (pomazyc mozna nie :) )

A ostatnio na sali jest tak zimno, ze nie da sie spocic. Moze jutro bedzie cieplej - pozyjemy zobaczymy.

To tyle narazie, pozdrawiam AXE!
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
Może są jakieś antyperspiranty do stóp.... :) :)
  • 0

budo_zedd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
Kiedys taki wynalazek widzialem. Rozejrze sie i jak co podam ci nazwe tego wynalazku...
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
hmm ja mam salke cala wylozona materacami potrojna warstwa, wiec jak komus cos sie nie uda to nie boli upadek :) nogi sie poca, ale nie az tak zeby ginga nie mogl zrobic :) wiec mnie ten problem nie grozi hehe taki dezodorant mialem w domq byl anty perspirant i zapobiegal grzybicy stop, ale nie pamietam nazwy :(
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
Z grzybicą to ja problemu nie mam....
  • 0

budo_mrszalabab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko

Z grzybicą to ja problemu nie mam....

Jeszcze :)
  • 0

budo_mrszalabab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
U nas nigdy nie było problemu - nikt się raczej nie ślizga i nie wywraca... Jest czasem syf na podłodze, ostatnio jest zimno, a tak w ogóle to treningi nie są aż tak ultra-męczące, żeby nam się lało z nóg, czy raczej ze stóp, co by gingi nie szło robić 8)
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
czytam sobie odpowiedzi w tym topicu i sie dobrze bawie:):)
CO do tego antyperspirant na grzybki to tez taki mam w domu a zwie sie dosc oryginalnie bo " Dezodorant do stóp" firmy Malwa:) (to chyba antyreklama:))

A u nas na sali jest taki syf ze sie slizgam jak na piasku bo z potem na stopach to jeszcze nie mialem problemu no chyba ze czyjs jak sie polozyl na podlodze i ją zmoczył.

Slyszalem że Rexona jest dobra wystarczy zobaczec reklame:)):)
  • 0

budo_radosna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wejherowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
ja za to poczatkowo cwiczylam na takiej sali, ze parkiet cial mi nogi a skora schodzila, ze hoho... nauczylam sie nosic plastry i dalej do dziela:)
a z tym poceniem sie nog... hmm... moze po prostu uzywac przed treningiem, albo przed samym wejsciem do roda talku do stop?? mozna go qpic w kazdej aptece. co wy na to? :)
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
Troche dziewnie bedzie to wygladac kiedy zejdziesz z roda a tam bialo jakby kto gipsem sypnął :)
  • 0

budo_radosna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wejherowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
moze i tak, ale na bialych abada nie bedzie widac, ze sie wywaliles :D (właśnie to wymyśliłam, hihihi)
  • 0

budo_jesus
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
Witam wszystkich :) )

Jezeli chodzi o sliska nawierzchnie to powinniscie zobaczyc instrutora Piriquito z ADG jak kopie armada lub rabo de arraia na lodzie , dla goscia chyba nie ma roznicy na czym stoi :) ) rownowaga 100 % , no coz , ale tacy juz pewnie sa instrutorzy :) )
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko
heh jesus gdzie widziales jak Piriquito krobi cos na lodzie??Moze to bylo po Roda de Vinho :) ??
  • 0

budo_grande
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko

heh jesus gdzie widziales jak Piriquito krobi cos na lodzie??Moze to bylo po Roda de Vinho :) ??


To nie bylo po Roda de Vinho (chociaz w tym tez mu nic nieprzeszkadzalo :wink: ), a na wycieczce w Ustroniu ktora odbyla sie rok temu. To byly czasy :D
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Ślisko

To nie bylo po Roda de Vinho (chociaz w tym tez mu nic nieprzeszkadzalo )

W sumie to sie zgodze Piriquito juz nie jeden raz mnie zaskoczyl i pewnie nie ostatni. Szefu jest kul
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024