Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przedstawcie się !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
277 odpowiedzi w tym temacie

budo_yacmen
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Bom Dia Capoeiristas!
imie: Jacek
grupa:UNICAR
prowadzacy : Formado Lobo
miejce: BB
cumprimentar todos adeus!!! :lol:
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!

jestem daniel domaradzki
urodziłem sie 23 12 1990
cwicze kapułere od października 2003 w grópie juna
mam zielony sznurek , ale chciałbym miec taki co ma wiecej kolorów bo tamte są fajniejsze i podabają sie dziewczynom,
jak pojade na nastempne baczizado i dostane nowy, żułty sznurek to zwiąrze obydwa razem i bende miał żułto-zielony tak jak kilku gości z mojego treningu co są bardzo dobzi i mi się podobajom..
Jest tam taki jeden grzejnik czy czajnik zapomialem jak siem nazywa i on ma fajne spodnie.Jak dostane kieszonkowe od mamy to tesz sobie takie kupie.
a ja kupie sobie farby w puszcze ( szpreje) to zrobie własne sznurki albo poprosze babcie zeby mi uszyla i wtedy bede mial taki sznurek jak muj trener(on ma fajnom klate i jest pszystojny)


Roman nie jesteś w naszej grupie. A tak przy okazji nie radzę ci spotkać w mieście tego z fajną klatą...
  • 0

budo_bloodmaster
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdyni WiTaWkA

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Mam problem(!?) zakochałem sie...
W capoeira na szczęście :D
Co prawda zacząłem 13 grudnia 2004 :) u Veneno ADG Gdynia.
To jest takie dziwne uczucie...wcześniej jako fascynat dalekiego wschodu (ahh Hongkong i jego filmy :D Japonia i jej Manga a propos DragonBall Rulez:D) wcześniej uczęszczałem na Wun Hop Kuen Do Kung Fu przez roczek. Od kiedy poczułem chęć do sportów walki (zakończenie serii DragonBalla w tv ;( ) to myślałem że tylko kungfu pozwoli mi na wymiatanie wrogów(nielicznych zresztą) i na szpan jednak czegoś mi tam brakowało. Pewnego razu przez kumpli(a se ich pozdrowie pozdro Mayers i Blokers :) ) po treningu KF udałem sie z zimkiem z mojej dzielni i równierz z KF do pana Veneno (ADG) na treninga i BEEEKAAA patrze kolesie se na łukach grają i tamburynach śpiewają jakieś szity i coś tam tańczą.... I TO miałabyć sztuka walki?? Nie no bez jaj... wróciłem z treningu na chate po drodze śpiewając kłandu meł gunga tooookaaaaaaa volta dźi żoga i wogle razem z kumplem z KF wyśmiewałem sie z ginga i wogle. Później na treningu KF pokazałem reszcie ginga: wszyscy jeden wielki śmiech i beka. Ale od tego czasu zaczęło mi czegoś w życiu brakować... po wakacjach zrezygnowałem z KF bo podrożało i pół roku odier***ania sie (dla wtajemniszonych: problemy sercowe + finansowe) i nudnej pracy po szkole. W końcu jak udało sie moje życie z deka posklejać zacząłem poszukiwać jakiejś sztuki walki....myślałem o Kravmadze ale znowu kumple: a spróbuj se jeszcze wpaść na capo. Ja w pierwszej chwili nie chciałem ale razu pewnego ruszyłem na hale GOSiRu wszedłem i poczułem WOLNOŚĆ. Zapraszam wszystkich żeby spróbowali Capo :) nie ważne że to forum capo. :)
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Urzekla mnie twoja historia... :-)
  • 0

budo_isla
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Czesc wszystkim:) Mam na imie Monika badz jak kto woli Isla i mieszkam w Poznani.Capoeira trenuje prawie od 3 lat moja pierwsza grupa ktora mnie nauczyla podstawowych zeczybyla Grupa Capitaes De Areia z Mestre Leo na czele:)...Moja obecna grupa gdzie tez bardzo duzo sie nauczylam jest Grupa Artes Das Gerais Polonia z Mestre Nem:DHmmm.... co by tu jeszcze napisac no w sumie nie wiem.Na zakonczenie moze powiem tak: pozdrowienia dla wszystkich trenujacych i pamietajcie Capoeira jest jedna:)

AXE BRAZIL:-)
  • 0

budo_duskydog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Ja trenuje 4-5 miesiecy w grupie Oficina Da Capoeira (teraz mam 2 miesiac przerwy) no ale od poniedzialku znowu treningi //lol trenuje nas Capanga i w ogóle wypas grupka :wink: wcześniej trenowalem pół roku breka i dwa lata shooto 8) AXE pozdro dla wszystkich Capoeiristas
  • 0

budo_stigi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z ZIMY ! Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Imie :Dawid
wiek: mlody ipostrzelony jeszcze jestem
grupa; Abada
gdzie; B-stok
wczesniej Lekkoatletyka 1,5 roku i karate shotokanprawie 2 lata & to co zobaczylem na paru(set) filmach
motto zyciowe : byle do wakacji :)
  • 0

budo_patrykcapo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Witam wszystkich tręnuję Capoeira od września 2004 w grupie Artes Das Gerais. Mama na imię Patryk, moje apellido to Crianca, jestem z Częstochowy. Obecnie mam cordao branca-amarela. Uwielbiam trenować Capoeira. Życzę wszystkim wielu sukcesów :D :D
  • 0

budo_blueice
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ADG Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Witam wszystkich!!
Jestem Kuba (jeszcze bez apelido).
Capoeire trenuje od października 2004 w Artes das Gerais Kraków (instrutor Frances). Wczesniej 4 lata WuShu (CSiR Tradycja).
Pozdrowienia dla Canari :)
AXE!!
  • 0

budo_madejsk8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hszanuf

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Witam nazywam sie Matuesz ,mam 15 lat , podstawy capo umiem i takie igreki :D nie jest za pozno zeby sie uczyc ? [jeszcze w okolicy nie ma sekcji ani nic :( chyba ]
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
co masz na mysli piszac podstawy?jesli chodzi o wiek to 15 lat jest bardzo dobrym wiekiem.przylacz sie jak najszybciej do jakiejs sekcji i cwicz wytrwale.

a tak w ogole: witamy

pozdrawiam
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!

Witam nazywam sie Matuesz ,mam 15 lat , podstawy capo umiem i takie igreki :D nie jest za pozno zeby sie uczyc ? [jeszcze w okolicy nie ma sekcji ani nic :( chyba ]


a może pasuje Ci Jaworzno ? ...

Gimnazjum Nr 3 ul. Lipowa 24
WTOREK - 18:00 - 20:00
CZWARTEK - 18:00 - 20:00

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jeśli chodzi o wiek to nie ma problemu ;) ...

Witam, pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie sekcję i zasilisz szeregi polskich capoeistas ;) ...
  • 0

budo_joker.capoeira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dziwne ale w gruncie rzeczy to jestem bezpatryjny

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
mówią na mnie Joker:)
jak jestem we Wrocku to mówią czasem Legnicki Joker:)
moja ksywa siega czasów zamierzchłych jeszcze z przed Capoeira
trenuje już troche, jakieś 4 miesiące od grudnia bedzie 2000
no i umim jinga
  • 0

budo_joker.capoeira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dziwne ale w gruncie rzeczy to jestem bezpatryjny

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
aha obecnie trenuje w Irmaos Unidos das Nacoes Africanas w Legnicy
  • 0

budo_lost_soul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DDZ/Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Teraz to i ja mogę się przedstawić, bo jestem po pierwszym treningu ;) Mam na imię Agnieszka i mieszkam na Dolnym Śląsku. Pozdrawiam ;)
  • 0

budo_madejsk8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hszanuf

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
sorki nei wiem czy to odpowiedni temat ale jzu tu jest zaczety wotek :D

do tego Jaworzna to chyba sie zapisze bede musial to jakos pogodzic ze szkola w te dni i z dojazdem...ale coz :D

Podstawy: te wszystkie gingi, te kopy takie prostsze, gwaizdy noi Y [igreka] nei wiem jaka jest fachowa nazwa [tzn wiem ale nie [pamientam :twisted: ]
<--- to co moglem sie nauczyc sam :D

no i takie pytanko: jak mozna cwiczyc sobie w domu [fizyczne i rozciaganie] czy sa jakies takie bardziej hardkorowe cwiczenia :D [robie pompki i sie rozciagam narazie]

jak wygladaja takie treninggi z wieksza iloscia ludzi? ile kosztuja? czego sie uczy? itp?
gosc znajomy robil treningi gdzies w balinie ale bylo mega malo ludzi i sie skonczylo na 2 treningach a teraz pojechal do włoch pracowac i robic jakis pas czy jakis taki bajer :D

czy w capo jest duzo kontuzji :twisted: , jezdze na desce od 3 lat to wiem co to znaczy :)
  • 0

budo_castanha
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
ginga to sie raczej nie nauczysz sam w domu,tego uczysz sie przez całe zycie ...
  • 0

budo_joker.capoeira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dziwne ale w gruncie rzeczy to jestem bezpatryjny

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
w Capo nie ma duzo kontuzji jeśli chodzi o sam czysty trening, jesli bedziesz sobie cwiczył bajerki w mało bezpieczny sposób albo opieprzał sie na rozgrzewce to i owszem,
i jeśli sie rozciągasz to dla dobra swoich stawów i kręgosłupa rób to tak jak w "książce pisze", bo mozesz sie nabawić kontuzji naprawde poważnych
  • 0

budo_file
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Hay
My name is Filip, I'm alkoholic ("Hay Filiiiip!")

A wracajac na ziemie to nie pije bo mam uczulenie ;) (ten los), cwicze od dwóch treningow ;)
W warszawie
W grupie Beribazu.
I jestem happy bo mentalnie cwicze od 4 lat, gdyz empirycznie nie mialem mozliwosci uczyc sie capoeiry :) a teraz w koncu moge :) czemu nie moglem? - niewazne :D
  • 0

budo_bicho do mato
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Sól, Wrocław, Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
HEJ
Mam na imię Paweł, na treningach Capoeira mówia na mnie Bicho ( Bicho do Mato).
Jestem w grupie Axe Capoeira. Trenuję już 3 rok.
Pozdrawiam :) AXE......
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024