Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przedstawcie się !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
277 odpowiedzi w tym temacie

budo_sucuri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Grupa Associacao de Capoeira Lagoa da Saudade III
Mestre Barăo
Imię Tomek
Apelido Sucuri
Wiek 24
Cord 4 - Verde/Amarelo (A.Graduado)
Coz wiecej, prowadze treningi w Łodzi(od ponad roku), gdzie od paru miesiecy (oficialnie) powstała Polska sekcja grupy Lagoa, sztukami walki zajmuje sie od 10 lat, 5 lat Judo, w sumie to wszystko po trochu, 5 lat temu zafascynowałem sie Capoeira , ale cwicze ja tylko troche ponad 4 bo miałem - niestety roczna przerwe. rok temu mnie Mestre Barao powierzył mi i koledze zadanie otworzenia grupy w Polsce, jest to naprawde ogromna odpowiedzialnosc, której cały czas staram sie sprostac ( 3 mies temu mielismy swoje 1 Baptizado w Polsce) , jestem osoba maxymalnie pozytywnie nastawiona do zycia, jezdze na rowerze jak wariat (podobno samochodem tak samo), troche sie wspinałem, eh jest tyle rzeczy do robienia a tak mało czasu:(, nieznosze ludzi zuchwałych i nieszczerych... moje marzenie - zeby wszyscy ludzie cwiczacy capoeire nie wazne w jakiej grupie zawsze pomagali sobie na wzajem, i zeby miłosc do Capoeiry była silniejsza od jakich kolwiek podziałów - niestety to jedno z tych marzeń nie do spełnienia, ale przeciez dlatego to własnie tylko albo aż marzenie .. Axe wszystkim Zakochanym w Capoeira
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
fiu fiu fiu
cztery cordy w ciagu roku w gore,to sie nazywa miec talent :wink:
  • 0

budo_sucuri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
sprostowanie, chociaz to nie miejsce na to :)
- nie 4 tylko 3 w góre i nie wciagu roku tylko w ciagu dwóch lat.
co do talentu to sie nie poczowam :) , to raczej zaufanie i wara mojego Mestre we mnie ...
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
aaaaaaaaaaaa to przepraszam,przepraszam
jak tak dalej pojdzie to niedlugo dorobimy sie pierwszego polskiego mestre :wink:
gratuluje i oby tak dalej

pozdrawiam
  • 0

budo_ababa
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom: Capoeira Artes Das Gerais

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Siemano ;)
Ewa - 19lat - Bytom
grupa: Artres Das Gerais, Instrutor: Piriquito :)
zakochałam się w capo jakieś 2lata temu.. ;) nie mogłam wtedy jeszcze ćwiczyć.. ale na szczęście wytrwałam i od czerwca trenuję.. chwilowo niby przerwa wakacyjna, ale ja ostro ćwiczę na polance :) jest super! [dużo sama, trochę z Jarkiem, albo Darią, Xango.. no i wreszcie wypadałoby do Rasty pojechać ;D]
AXE!
  • 0

budo_meterrr
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z końca świata

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
bry , to mozę i ja sie przedstawie ,

imiee : Wojtek
xywa : Gacek , ablo Małolat

obecnie 18 lat , mieszkam gdzie mieszkam , ale za miesiąc wybywam (NARESZCIE ) na upragnione studia do Wrocka i na 99% pójde na treningi capo, no chyba ze sie połame w międzyczasie , bo interesuje sie tą sztuką walki od kilku lat , niestety nie trenuje z powodu zamieszkania

inne zainteresowania to grafika komputerowa (dawniej ) , fotografia (obecnie w miare możliwości )


a reszta no cóż , uzupełnie w miare upływu czasu
  • 0

budo_lost_soul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DDZ/Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Witaj, z jakiego miasta jesteś? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Polecam grupę do której należę ;)
  • 0

budo_meterrr
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z końca świata

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
jestem z Buska Zroju , woj świętokrzyskie , troche daleko od wrocka jakieś 300+ km ale o to chodzi :-) , trzeba zmienić klimaty znajomych otoczenie , a do wrocka wybywam w ciagu najbliższego miecha ... a stronki grup we wrocku już przepatrzyłem , przynajmniej te które działaja(miedzy innymi tą którą podałaś) , bo 60+ % polskich stron o capo to porzucona padlina z ostatniąaktualizacją w 2003 roku , albo wogóle nie działających :?
  • 0

budo_braciab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Escola da Capoeiragem Kielce
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
No więc tak. jest nas dwóch, na moim avatorze to nie a, Jesteśmy z Kielc, a na imie mamy Janusz i Przemek.
Capoeire mamy zamiar rozpocząć ćwiczyć od września w grupie Oficina da Capoeira w Kielcach.
Mamy 16 lat.
Pozdro dla reszty Kielczan i reszty ludzi z Oficina.
Wiem, namieszałem, wybaczcie.
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
bry, ja na budo od jakiegos czasu. Imie- mateusz chyba widac po nicku ;p
Trenowalem tajski ale zmieniam na capo, Artes das Gerais w gdansku ;] Powodow bylo pare i nie bede o nich mowil ;p
  • 0

budo_aleijado_abada
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gostyń

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Nazywam sie Bartek, mam 15 lat, z capo jestem zwiazany od okolo 3 lat, przez dwa lata trenowalem samodzielnie, a od roku uczestnicze w treningach grupy Abada w Śremie, Gostyniu i Kościanie. Grupy te prowadzi Aluno Ciclista (corda azul-laranja). Na razie mam szary cordao lecz w przyszlym roku chce zdawac na zolty 8) wczesniej trenowalem karate, taekwondo i break dance. Pozdrawiam :)

moje gadu: 3709699

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_majkiqp
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Strzelno

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Elo!!

Na imię mam Mikołaj, pseudo majki. Nie ćwiczę capoeiry w żadnej sekcji, ale mam zamiar, no i interesuje mnie ten sport!

Pozdro

gg: 6949227
  • 0

budo_buu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bełchatów/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Witam, mam na imie Kuba, ale jestem bardziej znany jako Buu.

Sztukami walki interesuje się odkąd pamietam.. To jest już mój chyba drugi profil .. bo pierwszy diabli wcieli .. :P
Trenowałem 3 laat Karate, ale to była abrdziej zabawa bo maiłem wtedy z 12 lat ..
OStatnio przez ponad 2 lata ćwiczyłem Kung-Fu ( Długa pięśc Shaolin i Biały Żóraw).

Moim marzeniem było trenowanie Capo, mam nadzieje że sie spełni bo wreszczie bede miał możliwość - studia w Wawie..

Do zobaczenie w stolicy ..
  • 0

budo_justine
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słubice

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Cześć mam na imię Justyna, trenuję w grupie Berimbau de Ouro która nie jest znana w Polsce, ponieważ my podlegamy pod grupę niemiecką:). Zajmuję się Capo od 2004r.
Wcześniej zajmowałam się.... grą na pianinie, nie związane ze sztukami walki, ale teraz łatwiej jest mi grać na instrumentach:)
Pozdrawiam
  • 0

budo_romilli
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
:?: :?:
  • 0

budo_romilli
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
cze niedawno się zarejestrowałam. Mam na imię klaudia i mam 16 lat. Capoeire ćwicze od października 2005 (czyli niedawna) i już musiałm ją przerwać z powodu kontuzji nabytej w wakacje. trenuje w gnieźnie. czy miałby ktoś fonetyczną wersję piosenek? byłabym bardzo wdzięczna :roll: :?: :?: :?:
  • 0

budo_raku
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
No to ja też sie przedstawie. Nazywam sie Toma Capoeire zaczełem trenować jakiś czas temu, lecz wypisałem sie z powodu braku czasu. Teraz wstępuje w szeregi Artes das Gerais Pozdrawiam :twisted:
  • 0

budo_mishima
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi...

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
yo jestem michał mam 15 lat i od roku trenuje capoeire w łódzkiej sekcji Unicar :D
pozdro dla wszystkich capistow z calej polski 8)
  • 0

budo_finela
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Cześć jestem Ania , moje apelido już znacie <--:wink: Capoeire trenuje od października 2004 , a w maju pierwszy raz byłam na batizado . Ćwiczę w sosnowieckiej grupie Abada Capoeira . Zapraszam też na naszą stronkę : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wielkie axe :D
  • 0

budo_maria bonita
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CDO

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Czesc czesc, jestem Karola, moje apelido to Maria bonita. Naleze do gorzowskiej sekcji Aldeia, ktora swe korzenie ma w Holandii. :) Naszym nauczycielem jest P. Araminho (kozak, wymiatacz etc.). No i to chyba tyle ;p Capoeira meu amor ;p
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024