Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przedstawcie się !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
277 odpowiedzi w tym temacie

budo_dredzia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gm tarnow

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Spajk, dzieki:)jezeli mozesz to zostaw mi jakis kontakt z toba bo niestety mam male problemy z wyslaniem prywatnej wiadomosci do Ciebie,a milo bylo by porozmawaic:P
Pozdrowienia dla wszystkich:)
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
spoko ludziska nie chodziło mi o to, że jestem jakimś tam super, mega wymiataczem. Chodziło mi o to, że zmienił się co nieco mój charakter i nie daję sobię dmuchać w kaszkę (manną, innej nie lubie), jak to było wcześniej. Po prostu stałem się bardziej pewny siebie. Przed tym jak trenowałem to sporo osób miało mnie w dupie (sry za wyrażenie), teraz to ja mam ich w dupie.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
bądź sobie pewny siebie jak tylko zechcesz. ale nie przeklinaj na tym forum.

ps. prędzej czy pózniej ktos Cie wyprostuje :)
  • 0

budo_gavu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skwierzyna City

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Ja jestem Bartek ze Skwierzyny...takiego zadupis 24 km od Gorzowa...Ćwicze prawie rok (zostały 3 dni)....O Capoeirze dowiedziałem sie z OTS jak większość :) ...Będe miał 17 latek za 9 miechów :) ...i nie mam jak narazie apelido...Należałem do Grupo Magia Skwierzyna ale już nie należe bo grupy nie ma...Arczi N. po prostu nie lubi nas...:)...Może ktoś mnie zna z Capoeira.pl....no i to chyba na tyle :)
  • 0

budo_caranguejo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
AXE no więc teraz Ja... nazywam się Krzysztof ,mam lat 17 jestem z takiej małej wiochy zwanej Gnieznem :wink: Lubie: grać w Roda , kocham Capoeira , uwielbiam grać na berimbau(zazwyczaj moja gra kończy się wizytą sąsiadów :D ), słuchać muzyki Capo... A tak pozatym to moja przygoda z Capoeira zaczeła się ponad 4 a prawie 5 lat temu :wink: podobnie jak Naturezajestem z grupy Capitaes de Areia! Moje imie Capo widać z boku , o po portugalsku to RAK :D
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Natureza nie pisz tak i wcinaj wiecej kaszy.
to dobrze wpływa na zdrowie.:)
  • 0

budo_capitaes de areia-matrix
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Na batizado dostałem na imię Matrix, Mestre Leo powiedział, że wyglądam jak z komiksu, Capoeire ćwicze półtora roku. Jest to świetna sztuka walki :D Ćwicze w grupie Capitaes de areia w poznaniu.

Nara i pozdrawiam!!! :)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
bosz... nokia, pinokio, matrix, picatchu, ja pierd....
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
uira - przepraszam cie bardzo, ale dlaczego oceniasz czyjas ksywke? i to do tego w sposob dosc nieprzyjemny? prawa moderatora nie obowiazuja?
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
nie oceniam ksywek, przeciez to nie wina tych ludzi ktorzy je dostaja... w nieco cyniczny sposob wyrazam swoje zdziwienie, dlaczego porzucac tradycję nazwania kogos "mlotek" co znacznie lepiej po portugalsku brzmi niż jakiś tam telefon komórkowy... jeżeli o to chodzi to jestem tradycjonalistą, osobiście wolałbym dostać jakąkolwiek ksywkę po portugalsku niż w innym języku... choćby miał to być Bobu :P
  • 0

budo_jata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Uirapuru:

imo chodzi bardziej o to, co sie jak mestre kojarzy z danym czlowiekiem..
i tak go nazywa..
nie po to, by inni go kojarzyli, tylko on..

Ty sie skojarzyles z ptaszkiem wiec jestes Uirapuru..

ktos tam sie skojarzyl z komiksem, to jest Matrix-em..:)

ktos tam sie skojarzyl z serem, to jest Queijo..

itp. itd..

dochodze powoli do wniosku, ze nadawanie apelido mialo za cel ulatwienie mestre rozpoznawania alunos..

a poza tym na przyznanie apelido aluno ma naprawde maly wplyw..

czyz nie??
:)
  • 0

budo_baciu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Turek

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
hm mamna 9imie piotrek i nie naleze do zadnej sekcji staram sie uczyc sam a teraz skaldam grupe ktorta by chiala ze mna cwiczyc pozdro dla kazdego capo :D :]
  • 0

budo_nara
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Jestem nara
capoeira trenuje od 2 prawie od dwóch lat w Capitaes de Areia poznań
choc nie jestm "wymiataczem " capo jest bardzo wazne w moim zyciu i nie jest dla mnie tylko walką i chodzeniem na trening...nauczyła mnie bardzo ważnej rzeczy...........znosić porażki....teraz nie są one dla mnie takie straszne...dziś wiem że są tylko droga do celu.......
  • 0

budo_orange
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3M'iasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
AXE! Meu nome é Orange (to nie apelido). Mam 22 lata i trenuję capo od listopada'03. Przez przypadek trafiłem do Oficina da Capoeira (sekcja Cipo), spodobało mi się na maxa i już zostałem :) Poza capo interesuję się starymi Fordami, airbrushem itd. Acha, trenuję jeszcze BJJ :twisted:
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Witam kolege z grupy :D
  • 0

budo_ejan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
hey wszystkim
mam na imie lukasz jesce nie zaczalem trenowac capoeira ale w piatek ide na pierwszy trening. narazie tym co widzialem w necie jestem zachwycony pewnie bedzie swietnie. aha moja przyszla grupa to magia jesce nie wiem co to oznacza bo troche jestem skolowany jak chodzi o te wszyskie nazwy grup ale pewnie nie dlugo sie dowiem. mam 23 lata ale lepiej pozno zaczac trenowac niz wcale hihihhi
narka
  • 0

budo_bzik
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
cześć wszystkim. na regularne treningi kapuery zacząłem uczęszczać po wakacjach roku 2003. wcześniej ćwiczyłem dźudźitsu, karate kjokuszinkai i siłownię, karate szotokan, kung fu czoj li fut i hakkorju dźudźutsu / okujamarju ajki dźudźutsu, jak również machanie nunczakiem i skakanie na skakance, później krótko i nieregularnie: kung fu szaolin ćuan, kung fu tajdźi ćuan, kapuera grupy artis das żerais, brekdens. wszystko to mi się podobało, lecz pewnego dnia spostrzegłem, że stu srok za ogon nie złapię, a i funduszy na chleb zaczęło brakować ... obecnie ćwiczę tylko kapuerę (grupy: artis das żerais i madżija) i akrobatykę. mimo tego wszystkiego, niewiele umiem, choć wiele chciałbym umieć. nie mam z kim (sąsiedzi) i gdzie (gdzieś blisko) ćwiczyć, tak żeby mi starczało jeszcze czasu na studia, programowanie w asemblerze (hobby), tańczenie do muzyki dramynbas, picie piwa, flirtowanie z dziewczynami, granie w kosza, siatkę, nogę, bieganie, słuchanie jazzu, potrzeby fizjologiczne (sen, jedzenie, kontrole lekarskie). wydaje mi się, iż główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że wskazówki, na moim już starym zegarku, za szybko się poruszają. nawet jak przestawię je w tył, one i tak dotrą do godziny za późnej. a może wina tkwi w moim umyśle (?) ... przynajmniej dalej mam swoje marzenia ... moja rada prosto z serca: zdobywaj szczyty i doliny, zatop się w dżunglę i wznieś w powietrze. idąc prosto przed siebie nie można zajść daleko ! hejka, pozdrówki
  • 0

budo_beleza
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
a jest tu jakis koles imieniem wojtek ktory tez ma 12 lat???? ;]
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!

cześć wszystkim. na regularne treningi kapuery zacząłem uczęszczać po wakacjach roku 2003. wcześniej ćwiczyłem dźudźitsu, karate kjokuszinkai i siłownię, karate szotokan, kung fu czoj li fut i hakkorju dźudźutsu / okujamarju ajki dźudźutsu, jak również machanie nunczakiem i skakanie na skakance, później krótko i nieregularnie: kung fu szaolin ćuan, kung fu tajdźi ćuan, kapuera grupy artis das żerais, brekdens. wszystko to mi się podobało, lecz pewnego dnia spostrzegłem, że stu srok za ogon nie złapię, a i funduszy na chleb zaczęło brakować ... obecnie ćwiczę tylko kapuerę (grupy: artis das żerais i madżija) i akrobatykę. mimo tego wszystkiego, niewiele umiem, choć wiele chciałbym umieć. nie mam z kim (sąsiedzi) i gdzie (gdzieś blisko) ćwiczyć, tak żeby mi starczało jeszcze czasu na studia, programowanie w asemblerze (hobby), tańczenie do muzyki dramynbas, picie piwa, flirtowanie z dziewczynami, granie w kosza, siatkę, nogę, bieganie, słuchanie jazzu, potrzeby fizjologiczne (sen, jedzenie, kontrole lekarskie). wydaje mi się, iż główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że wskazówki, na moim już starym zegarku, za szybko się poruszają. nawet jak przestawię je w tył, one i tak dotrą do godziny za późnej. a może wina tkwi w moim umyśle (?) ... przynajmniej dalej mam swoje marzenia ... moja rada prosto z serca: zdobywaj szczyty i doliny, zatop się w dżunglę i wznieś w powietrze. idąc prosto przed siebie nie można zajść daleko ! hejka, pozdrówki


Ten post to primaaprilisowy żart, prawda? :D
  • 0

budo_amerindio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Associacao de Capoeira Lagoa da Saudade III

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Wiec i ja sie przedstawie. MAm na imie Kamil, cwicze jakies 2,5 roku. Jestem z Lodzi wiec nic dziwnego ze zaczynalem u Lysego. Bylem na obozie u Sem Memoria i on mi nadal ksywke, ktora oznacza indianina z ameryki (tak jest napisane w slowniku). Potem jeszcze rok cwiczylem u Lysego ale po roku zrezygnowalem. Potem byl rok przerwy i wyjechalem do portugalii na 5 miesiecy, gdzie cwiczylem z Mestre Barao (nie mylic z Barrao) z Grupo Lagoa de Saudade. Tutaj musze przyznac ze nikt was tyle nie nauczy ile mestre. Niestety po powrocie zwichnalem noge i teraz daje jej odpoczac.
Jesli chodzi o ksywki, to poznalem Mestre Pinokio i w zyciu bym sie z niego nie nabijal.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024