Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przedstawcie się !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
277 odpowiedzi w tym temacie

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!

na imie mam shaft i od 10 lat naprawiam pralki.
pozdrawiam całą warszawską grupę beribau?? jak zle napisałem to nie bijcie:) albo co tam. bijcie. moze się skonczą okrzyki o "capoeira combat"
pzdr.

Ale chyba juz sie przedstawiles wczeniej naprawiaczu pralek :wink: :wink:
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Arkus wybacz :wink: masz u mnie pralke gratis:)
poprostu jak sie przedstawiałem to rozłączył mi sie komputerek, a potem byłem tak skromny, że nie zauważyłem swojego wpisu..
no i poza tym chce stworzyc wreszcie ten dział anonse, a im więcej wpisów tym wieksze rwanie.
tak więc:
mam na imie shaft i od 10 lat naprawiam pralki, szukma Pani, któa podziela moje hobby.
pozdrawiam:))
:) :P
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Yołeczko!

Imię: Marysieńka
Zbliżam się do 18stki..

Ćwiczę w Poznańskiej Grupo Magia na ul. Cegielskiego 1 (mała reklama :wink: ) Zaczęłam 1 września 2003r. Uczestniczyłam w warsztatach w Berlinie i Katowicach..

Wcześniej próbowałam ćwiczyć parę rzeczy jak: Wing Tsun, Tai Chi, i coś tam jeszcze z kung-fu.. zamierzam jeszcze w przyszłości do tego wrócić SPOKOJNIE Capoeira będzie zawsze na pierwszym miejscu..

PoZdRaWiAm :!: :!:
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!

Yołeczko!

Imię: Marysieńka
Zbliżam się do 18stki..

Ćwiczę w Poznańskiej Grupo Magia na ul. Cegielskiego 1 (mała reklama :wink: ) Zaczęłam 1 września 2003r. Uczestniczyłam w warsztatach w Berlinie i Katowicach..

Wcześniej próbowałam ćwiczyć parę rzeczy jak: Wing Tsun, Tai Chi, i coś tam jeszcze z kung-fu.. zamierzam jeszcze w przyszłości do tego wrócić SPOKOJNIE Capoeira będzie zawsze na pierwszym miejscu..

PoZdRaWiAm :!: :!:


  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
coś nie wyszło :)
  • 0

budo_girafa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
hejka
mam na imie krzysiek jestem z Białegostoku jak narazie chcem nalezec do grupy Abada :) i to chyba tyle o nie
  • 0

budo_darq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Hej!
Nazywam się Marcin, mam 14 lat, a Capo ćwiczę od listopada 2003 (prawie 3 miechy :-) ). Należę do sekcji Grupo Magia w Lublinie
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
No to cholercia chyba tylko ja sie nie przedstawiłem (albo robiłem to po pijaqu i nie pamietam :drinking: :) ) , no wiec Radek jestem, mam 17lat i trenoje jakis rok z chakiem , niestety nasza "mini nieoficjalna grupka" sie rozpadła i w najblizszym czasie zaczniemy w Beribazu ...
  • 0

budo_mała capo
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
:D A ja jestem Kamila. Miłość do Capoeiry zapłoneła we mnie podczas pewnego nieoficjalnego pokazu w jednej z wrocławkich knajp.Do tej pory nie mam pojęcia co za grupa tak pięknie tam wymiatała.Zapragnełam jednak robić to co oni :oops: A,że swoje pragnienia szybko urzeczywistniam-ćwiczę już około czterech miesięcy...i jest cudownie :!:
Pozdrowienia dla wszystkich JOGO :D
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Mała, co to była za knajpa? Madness?
  • 0

budo_mała capo
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Nieee...to było w Alibi, na Grunwaldzie. A apropo Madnessu to niezła była ostatnia brazylijska noc :D
  • 0

budo_dredzia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gm tarnow

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
no to jak wszyscy sie przedstawiaja, to moze ja tez :) mam na imie Kasiulka(dla znajomych dredzia-z wiadomych powodow),mam 18 lat i trenuje Cpoeire od ponad roku w tarnowskeij Grupo Magia :D gdy po raz pierwszy zobaczylam Capoeire, podczas obozu letniego w Poddabiu,natychmiast zostalam zauroczona jej magia i tak jest do dnia dzisiejszego
Zycze wszystkim powodzenia i wytrwalosci :-) :wink:
AXE!


Capoeira jest chlebem zycia codziennego
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Dredzia ty jestes z Tarnowa ? Wszystko jasne. Jeden z znajomych z Tarnowa jak ostatnio tam bylem opowiadal cos o bardzo milej Kasi. Jako ze on tez trenuje Capo to teraz wiem o kogo chodzi. Pozdrawiam wiec Kasie jak i wszystkich trenujacych Capo w Tarnowie.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!

Dredzia ty jestes z Tarnowa ? Wszystko jasne. Jeden z znajomych z Tarnowa jak ostatnio tam bylem opowiadal cos o bardzo milej Kasi. Jako ze on tez trenuje Capo to teraz wiem o kogo chodzi. Pozdrawiam wiec Kasie jak i wszystkich trenujacych Capo w Tarnowie.

spajk to naprawde ty? 8O
Nie poznaje cie :-)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Tak to ja Arkus. Poznalem paru ludzi ktorzy sie zajmuja Capoeira, zmienilem znaczaco swoje poglady i dowiedzialem sie wielu ciekawych rzeczy. Mysle ze od teraz nasze forumowe kontakty beda sprowadzac sie glownie do zdrowej rzeczowej dyskusji bez zlosliwosci jak to bylo dawniej.
Pozdrawiam
Nowy 2004 Spajk
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Hejka ludziska :)
What's up nyga? ;)
Jestem Marcin tzn. ten tego Serek alias $ero$lav (to od nazwiska :) ). A moje apelido to Queijo co znaczy ser ;P . Wpadłem na treninga pierwszego jakoś we wrześniu 2000 roku (szkoda, że nie 9 miesięcy wcześniej, bo mógłbym powiedzieć, że trenuję od początku tego tysiąclecia ;D ). Na tym forum udzielam się już z dwa latka, a jeszcze się tu nie wpisałem, do topicu.
Capoeira straaaaasznie zmieniła może życie, wywróciła je na prawą stronę (lepszą :) ) i poobracała dookoła. Ciągle jeszcze się zmieniam pod wpływem capo :D hie hie, większość moich zajebistych znajomych znam właśnie stamtąd POZDROOWKA :D CAPOMANIACY. Mam dużo planów co do capo, np. wyjechać do Brazylii na conajmniej 2 miechy, za jakiś czas (może pod koniec roku tego?) zacząć prowadzić treningi, nauczyć się pięknego portugalskiego języka i wogóle trenować tak długo jak długo tylko się da, itd. :)
Przed capo nic nie trenowałem, a co do zainteresowań to najchętniej bym robił 10 rzeczy na raz i chciałbym wszystkiego w życiu spróbować :)
Teraz sobie studiuję biotechnologię i zacząłem działać w Aiesecu (taka międzynarodowa organizacja studencka) 8)
W miarę możliwości jeżdżę na różne capoimprezki, a teraz będę to jeszcze częściej robił :) bo zawsze jest tam świetny klimat, a po takim wyjeździe człowiek ma 5 razy więcej sił i chęci do trenowania :)
Mam pozytywnie zryty beret ;) hehehe, znajomi to wiedzą dobrze. Jak zobaczycie kiedyś polewającego non stop z czegoś ziomala z dużym nosem i krzywym zębem ;D to istnieje duże prawdopodobieństwo, że to będę ja hehehe.
Odkąd mam neta to się ze mnie straszna gaduła zrobiła ;) hihihie, jak widać na załączonym obrazku. Trochę dużo przesiaduję na necie :P to różnie bywa, ale średnio to z 2 godzinki chyba.
Aaaaa mimo, że tyle już trenuję to ciągle mam pierwszą cordę :D hie hie hie, poleffffka. Jak wpadnę do rody na Troca de Corda (czy jak to się tam zwało :P ) teraz to wszyscy będą się dziwić, że tak wymiatam z pierwszym sznurem ;D sasasasasa
Lać starszych (stopniem)!!! ;P
Capoeiristas to polewkowy naród, za to ich lubię :D
Pozdrawiam wszystkich trenujących :) obyście czerpali jak największą radość z capo.
Salve!!! :)
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Ja się przedstawię krócej, niż zrobił to kolega $ero$lav :D
Mam na imię Paweł i pochodzę z takiej małej, zatęchłej dziury zwanej Poznaniem. Moje apelido brzmi Natureza, co oznacza dokładnie tyle co Natura.
Z Capoeirą spotkałem się ładnych parę latek temu, a miałem wtedy chyba z 12 lat (dodam, że od maja tego roku będę miał 16) i bardzo mnie zainteresowała swą urodą i "tym czymś". Niestety tam gdzie mieszkam nie znalazłem wówczas, żadnej grupy, ale się nie poddawałem i szukałem dalej. Minęło parę latek i stało się. Ok. 7 miesięcy temu trafiłem do grupy Capitaes de Areia i uważam, że lepiej trafić nie mogłem.
Capoeira dała mi naprawdę wiele. Stałem się lepszy kondycyjnie i teraz zamiat być pomiatanym, to ja pomiatam :twisted: i bardzo mi się to podoba. Zmieniło się moje nastawienie do życia i innych osób.
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!

Stałem się lepszy kondycyjnie i teraz zamiat być pomiatanym, to ja pomiatam :twisted: .


OMG :roll:

Spokojnie. Na ulicy nie czyhaja hordy wscieklych tajbokserkow. Wyluzuj. Juz dobrze. Nie trzeba pokazywac jakim sie jest twardzielem po 7 miesiacach cwiczen :wink:
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
wow! to ja cwiczac juz 3 lata i jestem pewnie juz z zelaza!ktory wyskoczy!? :twisted: :wink: :)
  • 0

budo_mała capo
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedstawcie się !!
Ja wyskocze! :wink: Akurat nie który tylko która ale i tak się Ciebie nie boje...Bo co mi zrobisz swoimi stalowymi mieśniami...heh
Twardzielu :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024