Skocz do zawartości


Zdjęcie

Judogi HAJIME


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
Szczepan: Bardzo dobre bokkeny kupujecie :) Nazywają się one iwama bokken (w sumie nie wiem dlaczego :roll: ). Jak teraz będę w Niemczech na stażu kenjutsu, to może sobie taki sprawie, ale jak na razie macham japońskim ken'em kupionym w Paryżu - jak dotąd spisuje się całkiem nieźle (mam go 1,5 roku i pomimo, że się już powoli sypie to nadal łamie inne bokkeny jak patyki :)
Nawet miałem pomysł, aby sprowadzić z Japonii 10-15 iwama bokken, ale podobno nakładają straszne cło na granicy i się to po prostu nie opłaca :(
  • 0

budo_tommi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
:P taakie bokkeny! wow, a czy maja Wasze bokkeny domek?
Widzieliscie ceny pokrowcow w hajime???
30zeta za pokrowiec z kieszenia na 2tanto i szeroka tasma naramienna, to jest deal!
8O
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

zobzczcie cenki i promocje swiateczne :!:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

Szczepan: Bardzo dobre bokkeny kupujecie :) Nazywają się one iwama bokken (w sumie nie wiem dlaczego :roll: ). Jak teraz będę w Niemczech na stażu kenjutsu, to może sobie taki sprawie, ale jak na razie macham japońskim ken'em kupionym w Paryżu - jak dotąd spisuje się całkiem nieźle (mam go 1,5 roku i pomimo, że się już powoli sypie to nadal łamie inne bokkeny jak patyki :)
Nawet miałem pomysł, aby sprowadzić z Japonii 10-15 iwama bokken, ale podobno nakładają straszne cło na granicy i się to po prostu nie opłaca :(


Qrna wahalem sie czy pisac bo Garry znow powie ze sie przechwalam :wink:

Kupujemy takie bokeny z powodow wylacznie praktycznych. Jak chcesz naprawde cwiczyc, to musisz miec bron dobrze wywazona i trwala. Bo cwiczenie bronia to nie tylko kata(czyli cwiczenie samemu) ale i kumitachi czyli cwiczenie z pratnerem, a tam juz drzazgi leca. U nas w dojo jest paru osilkow, to sila nadrabiaja braki techniczne, musisz miec mocny boken czy jo :lol: Zwykle po kazdym treningu sporo nowych wgniecen mam na kijach. Z czasem sie one poglebiaja i potem boken zaczyna sie sypac. Dlatego jakosc jest b.wazna.
my tez zamawiamy dla dojo hurtem po co najmniej 5 sztuk bo wtedy jest taniej.
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
U nas bokkeny łamią się jak zapałki - do czasu zakupu obecnego cudeńka łamałem 1 bokken średnio na pół roku :(
A teraz aż strach ze mną ćwiczyć :)
Niestety ciężko jest dostać w Europie (przynajkniej tam gdzie my bywamy) pożądny bokken iwama, są tylko zwykłe japońskie :(
Jak zakupie teraz taki bokken jaki chce, to bój się powrotu do Polski - osobiście powitam Cię na lotnisku :twisted: :D
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

U nas bokkeny łamią się jak zapałki - do czasu zakupu obecnego cudeńka łamałem 1 bokken średnio na pół roku :(

Nic dziwnego skoro walcie sie po lbach bokenami bez sensu..
:wink:

A teraz aż strach ze mną ćwiczyć :)
Niestety ciężko jest dostać w Europie (przynajkniej tam gdzie my bywamy) pożądny bokken iwama, są tylko zwykłe japońskie :(
Jak zakupie teraz taki bokken jaki chce, to bój się powrotu do Polski - osobiście powitam Cię na lotnisku :twisted: :D


Trzymam cie za slowo, dzieki za pomoc w transporcie bagazy :lol:
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
Wysłałem kilku osobom fotki swoich dzieł... Dajcie znac na forum albo na priva co o tym sądzicie bom ciekaw okrutnie...
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
grzechu??? toś sobie reklame zrobił..... hohohho
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
a jak - a co!!! :D
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

Wysłałem kilku osobom fotki swoich dzieł... Dajcie znac na forum albo na priva co o tym sądzicie bom ciekaw okrutnie...


Robota jest pikna.....!!!

Co do reklamy to jest na miejscu.... jak najbardziej

Może ubijemy interes???? :wink:
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME

Wysłałem kilku osobom fotki swoich dzieł... Dajcie znac na forum albo na priva co o tym sądzicie bom ciekaw okrutnie...


a nie dalo by rady tu tych fotek wkleic? takim sposobem moze bys mial wiecej klienteli...
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
Hmmmm

Właśnie pracuje nad serwerem, wiec moze uda się zrobić Kunichiro prezent gwiazdkowy.... :wink:
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
ty nad server nie pracuj, yle te fotki do mnie wyslij a ja je w mgnieniu oka na serva wrzuce...
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
Chłopaki DZIĘKI!!! Arigato... Ale cała sprawa wygląda tak, że cały czas stronke robie i ni moge skończyć... Tak że jeszcze o mnie usłyszycie! :D :D :D Troche cierpliwości...
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
Ty się kunichiro chłopie nie stresuj brać forumowa Ci pomoże....;)

hehe

sprawa poszła juz w ruch...;)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi HAJIME
Witam :D
Jeśli chodzi o sprzęt...to teraz uzywam "japonczyków".....jeden bokken iwama- jast fajnie cięzki ale niestety z bardzo miekkiego drzewa...dlatego używam go tylko tandoku dosa ...natomiast do kumi tachi mam inny bokken...lżejszy ale za to twardszy....
Natomiast moje jo......hehe..jest niezłe cienkie ale BARDZO twarde i ciężkie......(tez japończyk..) ma na liczniku juz kilka innych... :wink:
ten sprzęt mam juz kilka latek...i nieźle sie sprawuje...
Pozdrawiam :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024