Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bilans walk Ricksona Gracie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

budo_scoti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puszcza Kozienicka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie
To, że nie wiedzieli co ich spotka i to jeszcze w porównaniu z I UFC niczego nie zmienia. Każdy ma równe szanse, przepisy są jednakowe dla wszystkich. Nie widziałem wszystkich walk (: nie będę komentował.
  • 0

budo_ulver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie
z dupy (za przeproszeniem) zawodnikow do UFC I nie wzieto
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie
No, coz... Poziom znizkuje. Wiec koncze temat.
K_P
  • 0

budo_ulver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie
no wiadomo, zawodnicy z UFC I a z tych obecnych to ogien i woda:-) ale tez byle jakimi leszczami to to oni nie byli ;-)
pozdrowka:-)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie
Owszem znaczna czesc leszczami nie byla. Ale wiekszosc (niechwytacze) nawet nie zdawala sobie sprawy, ze jest np. cos takiego jak wejscie w nogi, walka w parterze. Po prostu nie znali takiej taktyki i byli bezradni. Takich mozna bylo latwo pokonywac i robic jakis niebotyczny bilans.
Poza tym w boksie, 50 walk zawodowych to juz bardzo... bardzo... duzo, biorac nawet pod uwage, ze najlepsi nie inkasuja zbyt wiele, ale jednak zawsze w glowe.
K_P
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie

Owszem znaczna czesc leszczami nie byla. Ale wiekszosc (niechwytacze) nawet nie zdawala sobie sprawy, ze jest np. cos takiego jak wejscie w nogi,


mozesz wymienic ktorzy z nich to sa jak to okresliles "niechwytacze" ?
podaj kilka nazwisk
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie

Co do Ricksona, to nawet jego fanowie wiedza, ze wiekszosc tych walk i jego przeciwnikow nie mozna traktowac powaznie. Nie byli oni bowiem w istocie, tak jak on zawodowcami, tylko amatorami, ktorzy czesto nie wiedzieli nawet co ich spotka (zreszta tak jak np. przeciwnicy w UFC I Royce'a).
Zlosliwcy twierdza, ze Rickson z nikim powaznym nie walczyl, i ze w takiej konforntacji mialby marne szanse.


zapomniałeś o tym że Rickson był jednoczesnie wielokrotnym mistrzem brazyli w bjj i nikt z rodziny nie był w stanie go pokonać poza jednym kolesiem który już nie żyje nie pamiętam jak się nazywał ale czytałem że czasem na treningach udawało mu sie poddać Ricksona
Royc powiedział w wywiadzie że Rickson jest od niego 10 razy lepszy nie wiem jak to zmierzył :P ale faktem jest że uznawał Ricksona za dużo lepszego od siebie a Royc rozwalił Yoshide który w maa ma spore sukcesy (minn stoczył dość wyrównaną walke z mistrzem pride silvą)
jeśli nawer rickson teraz nie miał by szans z czołówką maa a to nie jest wcale pewne to moim zdaniem jedynym powodem był by wiek gdyby był młodszy to napewno dalej by walczył i wygrywał

w walce z takim np Silvą jedynym problemem było by sprowadzenie go do parteru a jeśli ktoś sprowadził wcześniej 410 osób do parteru unikając ich ciosów to chyba umie to zrobić

podobnie jak o Ricksonie można dyskutować o M Jordanie w czasach kiedy on grał obrona była trochę słabsza koszykarze gorsi fizycznie ale czy to oznacza że młody Jordan dziś nie był by najlepszym koszykarzem na świecie i czy żeby to udowodnić ma w wieku 40kilku lat znów wracać do gry

pozdrawiam
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie
JanuszP ja nie gromadze dat, nazwiski i hymnow pochwalnych. Przejrzyj sobie UFCI bedziesz wiedzial, ze byli tam "czysty" bokser, kyokushinkowiec, przedstawiciel muythai etc.

Nawet tak wychwalany aktualnie W.Silva "cos" tam jednak przegral i pewnie jeszcze przegra.

A w ogole, to po co ja wchodze w ten spor, skoro nie jestem w niej strona. Zreszta z "wiara", czy "kultem" sie nie polemiuje sie.
K_P
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie

JanuszP ja nie gromadze dat, nazwiski i hymnow pochwalnych. Przejrzyj sobie UFCI bedziesz wiedzial, ze byli tam "czysty" bokser, kyokushinkowiec, przedstawiciel muythai etc.

Nawet tak wychwalany aktualnie W.Silva "cos" tam jednak przegral i pewnie jeszcze przegra.

A w ogole, to po co ja wchodze w ten spor, skoro nie jestem w niej strona. Zreszta z "wiara", czy "kultem" sie nie polemiuje sie.
K_P



Napisales ze wiekszosc- wiec chce poznac chociaz ze 205 nazwisk ;-)

UFC do Rickcona Gracie ma tyle ile NHL do mnie :)

Swoja droga UFC 1 bylo zajebiste.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie
wdzieliscie 1 walke royca z yoshida ale walek sedzia przerwal walke mimo ze royce nie klepal i byc przytomny a zrobil to pod pretekstem utraty przytomnosci - japonce kreca walki byleby ich zawodnicy wygrywali
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie

wdzieliscie 1 walke royca z yoshida ale walek sedzia przerwal walke mimo ze royce nie klepal i byc przytomny a zrobil to pod pretekstem utraty przytomnosci - japonce kreca walki byleby ich zawodnicy wygrywali


jezuuuuu
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie

Co do Ricksona, to nawet jego fanowie wiedza, ze wiekszosc tych walk i jego przeciwnikow nie mozna traktowac powaznie. Nie byli oni bowiem w istocie, tak jak on zawodowcami, tylko amatorami, ktorzy czesto nie wiedzieli nawet co ich spotka (zreszta tak jak np. przeciwnicy w UFC I Royce'a).
Zlosliwcy twierdza, ze Rickson z nikim powaznym nie walczyl, i ze w takiej konforntacji mialby marne szanse.


zapomniałeś o tym że Rickson był jednoczesnie wielokrotnym mistrzem brazyli w bjj i nikt z rodziny nie był w stanie go pokonać poza jednym kolesiem który już nie żyje nie pamiętam jak się nazywał ale czytałem że czasem na treningach udawało mu sie poddać Ricksona


to byl Rolls?


Royc powiedział w wywiadzie że Rickson jest od niego 10 razy lepszy nie wiem jak to zmierzył :P ale faktem jest że uznawał Ricksona za dużo lepszego od siebie a Royc rozwalił Yoshide który w maa ma spore sukcesy (minn stoczył dość wyrównaną walke z mistrzem pride silvą)


rozwalil?i jakie maa? :)
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie

rozwalil?


nie powiesz chyba że stoczyli wyrównany pojedynek

i jakie maa? :)

mma :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie
lista może i imponująxca, ale mnie zastanawia, kto te walki widział ?
Chyba tylko uczniowie Ricksona, bo jakoś mnie to się w to nie chce wierzyć i nie uwierzę. Royce jest dużo lepszy od Ricksona, a nie wygrał nawet 10 % ilości walk Ricksona. Po za tym skoro Ricksona tak się lał, to czemu ma jescze tak ładną twarzyczkę, iał ją pooraną i to ostro, wystarczy spojrzeć na niektórych zawodników, niby gębą normalna, ale widac slady ciosów przeciwników, jak u bokserów, chyba że jego przeciwnicy nic nie umieli, to wtedy jest to możliwe.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie

lista może i imponująxca, ale mnie zastanawia, kto te walki widział ?
Chyba tylko uczniowie Ricksona, bo jakoś mnie to się w to nie chce wierzyć i nie uwierzę. Royce jest dużo lepszy od Ricksona, a nie wygrał nawet 10 % ilości walk Ricksona.


skad wiesz?
nie popuscisz...
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie
ano nie bo jest on chyba jedynym miszczem, co wygrał tyle walk i ani jednej nie przegrał, lepsi od niego przegrywali a on nie. no ale markiting też ma swoje prawa - nie walczył z nikim z czołówki - ze dwa nazwiska to może znam, a reszta to niewiadomo kto to jest, chyba że wszystkie zwycięztwa to walki treningowe.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie

ano nie bo jest on chyba jedynym miszczem, co wygrał tyle walk i ani jednej nie przegrał, lepsi od niego przegrywali a on nie. no ale markiting też ma swoje prawa - nie walczył z nikim z czołówki - ze dwa nazwiska to może znam, a reszta to niewiadomo kto to jest, chyba że wszystkie zwycięztwa to walki treningowe.


skad wiadomo ze byli lepsi skoro z nim nie walczyli?
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie

Royce jest dużo lepszy od Ricksona, a nie wygrał nawet 10 % ilości walk Ricksona. Po za tym skoro Ricksona tak się lał, to czemu ma jescze tak ładną twarzyczkę


już to pisałem ale jeszcze raz powtórzy royc w wywiadzie sam przyznał że rickson jest od niego dużo lepszy
myślisz że gdyby royc był lepszy od ricksona to by o tym nie powiedział co do twarzy to bjj to nie boks więc walka w stujce ograniczona jest do wywracania przeciwnika a jak rickson jest na ziemi to dominuje więc nie tak łatwo zadać mu mocny cios
poza tym kto z rodziny gracie ma twarz z widocznymi śladami po walce?

ano nie bo jest on chyba jedynym miszczem, co wygrał tyle walk i ani jednej nie przegrał, lepsi od niego przegrywali a on nie.

najwyraźniej nie byli lepsi

nie walczył z nikim z czołówki - ze dwa nazwiska to może znam, a reszta to niewiadomo kto

to czy kogoś znasz oznacza że należy do czołówki
pewnie obejżałeś 2 turnieje mma wiesz kto jest obecnie mistrzem i na ty kończy się twoja wiedza
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie

Name Rickson Gracie
Record 9 - 0 - 0

;)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bilans walk Ricksona Gracie

to czy kogoś znasz oznacza że należy do czołówki
pewnie obejżałeś 2 turnieje mma wiesz kto jest obecnie mistrzem i na ty kończy się twoja wiedza


nie pisz na temat ile turniejów oglądałem, bo ja ogłądałem turnieje UFC już w 1996 r. , kiedy większość (99 %) nie miała pojęcia co to jest UFC, tylko widzisz oglądałem je dość rzadko, bo miałem ciekawsze zajęcia (treningi, RPG, wyjazdu to i tam, sex z dziewczyną :-) itp.), dlatego widziałem może kilkanaście turniejów ale sporo walk, jeszcze na kasetach VHS.

pozdrawiam

aha, co do słów Royce'a to weź pod uwagę że Gracie to firma i muszą zarabiać pieniążki, iwęc powinni gadać to samo jak chcą je zarabiać. pozatym zobacz post nechrista, z dupy tej wiadomości nie wziął.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024