Skocz do zawartości


Zdjęcie

rowerem po miescie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_ptysiu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

rowerem po miescie
o kurde... temat będzie nieco off topicowy, ale włos mi sie na głowie zjezył jak przeczytałem watki w tym forum nt jazdy rowerem po miescie...

1) mieszkam w Łodzi - ściezek u nas nima (te co są to mało w porównaniu np z Krakowem), ale możnamożna jeździć po chodnikach w świetle przepisów ruchu drogowego - musimy jedynie ustępować pieszym (oni moga też chodzić po scieżkach, gdy nie ma mozliwośći innego przejścia - ale ustępując rowerzystom)

2) nie wolno jeździć po ulicach, na których dozwolona prędkość jest powyżej60km/h

3) jako użytkownik powinieneś szanować innych uzytkowników drogi, ale również egzekwowac swoje prawa!!!!!!! - nie daj się zastraszyć emerytowi z laską i zganiaj ludzi ze scieżek, kiedy moga obok iść po chodniku...

4)nie kłóć się z kierowcą - on w większości przypadków podczas poważniejszej kłótni wzywa niebieskich i ty wtedy jesteś poszkodowany... (co za kretyn mnie "pouczał"!!!!! - Policjanci niestety traktują rowerzystów jak niewyrośnięte dzieci i przy każdej możliwej okazji spuszczają powietrze z kół.... :evil: :evil: :evil: )
====wyłączamy z tego kierowców parkujących na ścieżkach rowerowych, jak mam czas to zyczliwie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: podaję namiar strazy miejskiej====

5)Silvio, może by tak coś zrobić w tym mieście - mnóstwo ludzi jeździ do pracy/szkoły rowerami ... to spora grupa nacisku, trzeba ją tylko zorganizować... :roll:


pozdrawiam
ptys
  • 0

budo_capsco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nad Wisłą

Napisano Ponad rok temu

Re: rowerem po miescie
Rowerem po mieście :? w tych spalinach :?:
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: rowerem po miescie

5)Silvio, może by tak coś zrobić w tym mieście - mnóstwo ludzi jeździ do pracy/szkoły rowerami ... to spora grupa nacisku, trzeba ją tylko zorganizować... :roll:
pozdrawiam
ptys


Czesc Ptysiu. Grupa nacisku, jesli mozna by tak powiedziec, są ekologowie - rowerzyści, skupieni wokół ośrodka Źródła.

Jeśli chodzi o mnie, to wyprowadziłem się właśnie z Łodzi do Warszawy za chlebem. Ale czasem bywam w Łodzi w weekendy
pozdrawiam
Silvio
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024