Skocz do zawartości


Zdjęcie

obrona przed kobieta...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_kasiag
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...

ja tam lubię zbaczać..szczególnie z Tafi..:) as na chwyt za włosy jest sposób>>obciąć.życzę odwagi.....


No tak, ale widzisz... nie zwykłam nosic ze sobą nożyczek.....żeby tej dugiej ciachnać włosy :wink: i generelanie teraz to tak bez wlosków to zimmmnnoooo ..... porposze o jakąś racjonalną radę..... ja tam bym sie zdecydowala walic w brzuch i po piersiach.... moze byo odpuscila...

Pozdrawiam
KAsiaG
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
no to jest jedna z sekretncyh technik aikido :lol: , ale ci ja KAsia zdradze:

Chwytasz skore jakbys chciala uszczypnac ale szczypiac jednoczesnie przekrecasz - do tego wazne jest miec krotkie paznokcie - krotkie ale mocne :wink: dobrze jest jak zdolasz wyrwac troche skory rotfl
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
no ja się nie nadaję na ten vortal...za miękki jestem...walić po piersiach???w brzuch??kobietę???...szczypać z wyrywaniem skóry...??? nieeee noooo....nie będę mógł zasnąc dzisiaj...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
A ja z tego co pamietam to pijana kobiete traktowalem na rowni z pijanym gosciem. Lapa wykrecona ... drzwi otwarte i do widzenia z klubu.
Jak sie wracac probowala to procedura jeszcze z raz powtorzona i czesc. Trzeci raz nie probowala. Uderzyc - czasami sie zdarzalo ale w sumie z mniejsza sila niz mezczyzne bo nie bylo sensu. Najlepiej doprowadzic do chwytu wygodnego i nieco przydusic - zazwyczaj skutkowalo.
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
Kurde, to nie do konca prawda, ze kobiecosc nie ma nic do rzeczy w bijatykach. Nie ma nic gorszego od nacpanej czy spitej jak swinia kobiety. Ja kobiety troche traktuje jak damy, przepuszczam w drzwiach, pomagam cos podniesc itp. dlatego taki widok powoduje u mnie "zgorszenie". Nic nie poradzimy ne pewne stereotypu, ktore siedza nam w podswiadomosci. Tak kobiety jak i mezczyzni.
A propos bijatyk z kobietami to widziałem kiedys film gdzie glowny bohater powiedział tak: Kobiet nie bije, ale tej kurwie to przypierdole...
I to obrazuje mój stosunek do takich sytuacji
  • 0

budo_ann
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...

Kurde, to nie do konca prawda, ze kobiecosc nie ma nic do rzeczy w bijatykach. Nie ma nic gorszego od nacpanej czy spitej jak swinia kobiety. Ja kobiety troche traktuje jak damy, przepuszczam w drzwiach, pomagam cos podniesc itp. dlatego taki widok powoduje u mnie "zgorszenie". Nic nie poradzimy ne pewne stereotypu, ktore siedza nam w podswiadomosci. Tak kobiety jak i mezczyzni.


Pirro, mimo,iż jestem kobietą i powinnam sie oburzyć, musze Ci przyznać rację. Nie znoszę bijących sie kobiet, choć sama mam czesto ochote komuś przyłożyć. Zawsze można sie powyżywac na macie. Ale widok szamoczącej sie kobiety, pijanej lub naćpanej wzbudza we mnie torsje. Do tego zwykle dochodzi niewybredne słownictwo. Rozwiazania takiej sytuacji widzę dwa.
Primo: technika prowadzenia i za drzwi
Secundo: dość brutalne, ale skuteczne - znokautować i posadzić w kąciku, niech wytrzwżwieje.
Kobiety, chcąc , nie chcąc powinny (zabrzmi to protekcjonie) szanować sie właśnie dlatego, że są kobietami a to do czegoś zobowiązuje. Nikt nie będzie szanował osoby, która sama się nie szanuje. Brutalne, ale prawdziwe. Mam nadzieję, że nie naraziłam sie za bardzo wojującym feministkom, tą poniekąd podwójną moralnością, ale tak to czuję.
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
Nic dodac, nic ujac. Uwypuklilas te aspekty sprawy ,ktore ja (meska szowinistyczna swinia z wszystkimi plusami i minusami takiej postawy) pominalem. Prawda przede wszystkim.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
Hmm czy kobiety sa jedynymi szanujacymi sie istotami?
To ze zyjemy w takich a nie innych czasch/spolecznosciach gdzie widzi sie nacpane pijane kobiety i to jest sensacja, a faceci to normalka?
O to chodzi? Czy o to ze to razi?
Gwoli jasnosci nacpana/pijana i awanturujaca sie kobieta budzi we mnie tyle samo niecheci co mezczyzna, jedyna roznica ze przy kobiecie nie czuje sie tak zagrozona.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
O przepraszam ... khe khe ... ja tam nie chadzam pijany po ulicach i barach.
  • 0

budo_capsco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nad Wisłą

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...

(...) jedyna roznica ze przy kobiecie nie czuje sie tak zagrozona.


hmm... czasami kobieta może być bardziej krewka niż 10 dresów razem wziętych
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
Oczywiscie, ja tez jestem z tych raczej "bardziej krewkich "
Poza wszystkim to bylo moje subiektywne zdanie ;)
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
napisalam ten temat poniewaz nigdy go nie poruszano,przynajmniej sobie nie przypominam ...
feministka nie jestem...
dla pijana kobieta jest odrazajaca oraz ponizajaca poniewaz reprezentuje nas ...paskudstwo :?
hmm a co jak kobieta nie jest pijana/nacpana itd ? to ciut zmienia postac rzeczy...
przynajmniej moim zdaniem...
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
a ja lubie pijane kobietki:)..takie mile i klejace sie...misiaczki milusie...nie chlopcy??kto nielubi pijanych kobiet???..aczywiscie nie "narabanych"...tylko pijanych..:)
  • 0

budo_capsco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nad Wisłą

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...

a ja lubie pijane kobietki:)..takie mile i klejace sie...misiaczki milusie...nie chlopcy??kto nielubi pijanych kobiet???..aczywiscie nie "narabanych"...tylko pijanych..:)


Widzę, że lubisz łatwe panienki. Hmm... :?
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...

a ja lubie pijane kobietki:)..takie mile i klejace sie...misiaczki milusie...nie chlopcy??kto nielubi pijanych kobiet???..aczywiscie nie "narabanych"...tylko pijanych..:)


Widzę, że lubisz łatwe panienki. Hmm... :?

mylisz pojecia-nietrzezwa nie znaczy latwa..
a w sumie to musialbym sie zastanowic czy wole te latwe czy te co udaja , ze sa trudne....
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
Dobrze, że ten temat został poruszony.
Tak w sumie to niestety facet wobec kobiety ma już na starcie przechlapane, i to głównie przez względy społeczno obyczajowe.
2ga sprawa laska gegen laska: tu np. MartaIka wobec niektórych drecholotek, lub innych z tzw. margin. czy nizin byłabyś w dużych opałach,
przykład: przejdź się po blokowisku i zobacz
  • 0

budo_agnieszka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
Zgadzam sie że facet ma przechlapane. Od najmłodszych lat babcia mi mówiła że "dziewczynek nie bije sie nawet kwiatkiem",ale jak ktos mi zalazl za skóre to mósiałam przywalić.Pózniej to już nikt o nic nie mial do mnie pretensji,a przynajmniej żaden chłopak bo dziewczyny to bardziej obgadują :D :D .A co do starszych ludzi i a propo pijanych kobiet to moim zdaniem zalezy od wychowania charakteru i ilości testosteronu w organizmie.Niejeden raz widziałam takie babsko co wogólle nie przypominało w czym kolwiek płci pięnej,i takiej to chyba nikt nie przywali bo nie wieadomo co ma przy sobie noż czy pałke (przykład z zycia wzięty) :lol:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
Tak nieskładnych wypowiedzi już dawno nie widziałem. :?

Wydaje mi się większość postów była napisana bez zrozumienia poprzednich.
  • 0

budo_agnieszka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
ale co ci facet na rzoładku stoi,zły dzień czy co????????? :D
  • 0

budo_dagusia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed kobieta...
coz....prawda jest taka ze czy kobieta jest pod wplywem czy tez nie to jesli nie trenuje SW to zawsze skacze z pazurami,ciagnie za wlosy...mysle ze w takim przypadku mamy ogromne szanse..wystarczy chocby jedna dzwignia albo zwykle zastosowanie piesci...mialam kiedys taka sytuacje..dziewczyna mnie podrapala(blizny mam do dzis :( )...ale byla w wielkiej desperacji..takie babiszony nigdy nie uzywaja piesci ani nog...a nasza przewaga jest to ze potrafimy je zastosowac :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024