Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobre szkoly Jiu Jitsu w Warszawie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_bestfoka
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Dobre szkoly Jiu Jitsu w Warszawie?
Czy moglibyscie polecic jakies dobre szkoly Ju Jitsu (z ktora charaterystyka - dlaczego dobra) w Warszawie (najchetniej okolice Srodmiescia, Woli, ale niekoniecznie)?

Dzieki
  • 0

budo_doktor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre szkoly Jiu Jitsu w Warszawie?
Ja ze swojej strony polecam goraco Kempo Tai Jutsu u trenera Jóźwiaka. Dlaczego? Bo to świetny trener, ludzie z którymi bedziesz ćwiczyl nie sa nadetymi bucami jak gdzie nie gdzie, cena jest konkurencyjna. Sam styl wydaje mi sie b. skuteczny przez to ze trening ukierunkowany jest na faktyczna walke. Heh, wlasciwie zadnych wad :) Najgorsze jest to ze sam musialem przestac cwiczyc, bo mam male klopoty z kasa :( Ale ja tam jeszcze wroce!!! Pozdrawiam
P.s. Rozklad treningow znajdziesz w dziale kluby.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre szkoly Jiu Jitsu w Warszawie?
A wiec jezeli o jiu-jitsu chodzi:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Temat szkol Jiu-Jitsu w stolicy byl poruszany [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
  • 0

budo_mursi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre szkoly Jiu Jitsu w Warszawie?
A co sądzicie o szkole braci Krzysztofa i Marcina Dawidowiczów, Budokan (zajęcia na Smolnej)?

A o treningach na Karowej, prowadzonych przez trenera Chełstowskiego (znanego bardziej chyba z judo)?

Ktoś coś wie? Słyszał? Poleca? Trenuje tam?
  • 0

budo_ko-jot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre szkoly Jiu Jitsu w Warszawie?
Szkołę braci Dawidowiczów mogę Ci polecić z czystym sumieniem jest ok!!!
Natomiast na Karowej Piotrek Chełstowski - to rzeczywiście były i to dobry judoka - natomiast jego ju-jitsu jest to bardziej bjj, z którym miał styczność przez długi czas swojego pobytu w USA.
Tak czy inaczej obydwa kluby się różnią znacznie jeśli chodzi o dobór technik jednak każdy z nich jest dobry - najlepiej wpadnij i sam zobacz.
Pozdrawiam
Ko-Jot
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre szkoly Jiu Jitsu w Warszawie?

Natomiast na Karowej Piotrek Chełstowski - to rzeczywiście były i to dobry judoka - natomiast jego ju-jitsu jest to bardziej bjj, z którym miał styczność przez długi czas swojego pobytu w USA.


Stop, to co jest tam uczone
bjj (i robią konkurencję bjj Polska :) )
judo, jujutzu? Bo to chyba różne rzeczy.

A
  • 0

budo_ko-jot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre szkoly Jiu Jitsu w Warszawie?
Najlepszym jest sprawdzić samemu. Ja z Piotrkiem mam tylko styczność przy okazji stażów, kursu instruktorskiego - i to są jego relacje. Ćwicząc z nim da się jednak zaobserwować zdecydowane przesunięcie w kierunku bjj - jednak ja nie jestem specjalistą od bjj i nie mogę się wypowiadać autorytatywnie na ten temat. Piotr prowadzi również grupy judo na UW. Bezwględnie jest to dobry specjalista od systemów chwytanych - co parokrotnie zaobserwowałem ćwicząc z nim.
Co do knkurencji to myślę, że nie ten tok rozumowania - z całą pewnością nie robi konkurencji on po prostu robi swoje i nie przejmuje się jak większość dobrych instruktorów wojenkami między i wewnątrz stylowymi czy organizacyjnymi.
Jednak ja nie mogę się wypowiadać w jego imieniu - najlepiej sprawdzić samemu - zapewniam, że poziom jest wysoki.
Pozdrawiam
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre szkoly Jiu Jitsu w Warszawie?

A co sądzicie o szkole braci Krzysztofa i Marcina Dawidowiczów, Budokan (zajęcia na Smolnej)?

A o treningach na Karowej, prowadzonych przez trenera Chełstowskiego (znanego bardziej chyba z judo)?

Ktoś coś wie? Słyszał? Poleca? Trenuje tam?


Budokanu -(czyli swojego klubu ;) ) - nie bede polecal - Ci co chca pocwiczyc maja takie mozliwosci. A zainteresowwani filmami niech ida gdzie indziej ;)

Klub Piotrka Cheltowskiego znam i warty jest polecenia. Rozsadna osoba z duzym doswiadczeniem.

Radze przejsc sie do jednego i drugiego i jeszcze po innych klubach i podjac decyzje.

W budokanie 1 - 2 treningi sa bezplatne to nie ma nic do stracenia przypuszczam ze u Piotrka tez nie trzeba od razu placic.
  • 0

budo_mursi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre szkoly Jiu Jitsu w Warszawie?
Stutysięczne dzięki :)

Mam nadzieję, że w nowym roku już będę trenował.

Jeszcze raz dziękuję Wam za odzew i - zerkając na kalendarz - życzę wesołych, rodzinnych Świąt :)

Mursi
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre szkoly Jiu Jitsu w Warszawie?
dodam od siebie propozycję trenowania tradycyjnego stylu Daito Ryu u Radka Januszkiewicza, dysponuję telefonem do niego tak że jak gdybyś chciał to daj cynk.
  • 0

budo_kashira
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre szkoly Jiu Jitsu w Warszawie?
Zajrzyj na strone Aikijujutsu Yoseikan:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
w Warszawie zajecia prowadzi Romek Urban.
Polecam go, jest rowniez w kadrze Polski w Karate
Shotokan.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024