Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_wektor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Pomocy
Siema ludzie!!!Mam problem.Chcialem zapisac sie na jakas sztuke walki poniewaz mam dosyc tego iz jakies drechy zaczepiaja mnie na ulicy i chca tluc bo nie chce im oddac telefonu,drobnych itp.Mam 16 lat, 1.79m wzrostu i ok. 72kg wagi.Czy mogli byscie mi poradzic jakas system obrony ktory moglbym trenowac.
P.S Prosze o wyrozumialosc jestem jeszcze zielony :)
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Ja chodzę na aikido i polecam.
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Jak chcesz coś szybko umieć to zapisz się np. na taiski boks.Szybko się nauczysz podstawowych uderzeń.Potem będziesz je tylko szkolił.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Siema ludzie!!!Mam problem.Chcialem zapisac sie na jakas sztuke walki poniewaz mam dosyc tego iz jakies drechy zaczepiaja mnie na ulicy i chca tluc bo nie chce im oddac telefonu,drobnych itp.

Mi się wydaje, że należałoby zacząć od tego, dlaczego właściwie cię zaczepiają i gdzie? Może wystarczy omijać pewne miejsca?
  • 0

budo_wektor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Mi się wydaje, że należałoby zacząć od tego, dlaczego właściwie cię zaczepiają i gdzie? Może wystarczy omijać pewne miejsca?


1.Ostatnim razem najarany gosciu (agresywne wielkie bydle), po prostu szukal zaczepki ale go rowno olalem i obeszlo soe bez kontaktu fizycznego, mimo to strachu sie najadlem.

2.No i rzecz sie dzieje w szkole.Gosc (3 klasa liceum) ostro sie pchal do szatni przyokazji potracajac kilka dziewczyn, wtedy powiedzialem mu zeby sie tak nie przepychal i to go troszke wkurzylo... ...wywiazala sie przepychanka i gdyby nie jakis typ z jego klasy moglo byc krucho

Bylo jeszcze kilka przypadkow typu wracasz do domu i wyskakuje typ z pytaniem skad jestes?, masz 2 zlote?,ktora jest godzina? z ktorych wyszly krzywe akcje.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Tajski /box /kick wszystko co najlepsze dodaj sobie także jakiś parter może - bjj /judo/sambo
  • 0

budo_sad72
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
znaczy co tydzien czasu poswiecisz na trening i zalatwisz tych wszystkich zlych dzieciakow ze swojej szkoly,a panienki beda sikac po nogach/ale ja jestem stary i chyba sie czepiam
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Czepiasz sie Grzesiek, to tylko nam staruszkom przyswajanie technik tak wolno idzie :lol:
Wojtek
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Wlasnie.
Czepiacie sie mlodziezy , ktora jako sila narodu moze wiecej.
  • 0

budo_ngmui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
zerknij na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozdrawiam
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Zapisz się na KM
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Zapisz się na KM


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Wektor napisał:

Bylo jeszcze kilka przypadkow typu wracasz do domu i wyskakuje typ z pytaniem skad jestes?, masz 2 zlote?,ktora jest godzina? z ktorych wyszly krzywe akcje.


Na takie pytania są proste odpowiedzi, mianowicie odpowiadzasz że jestes z Marsa nie dysponujesz więc ziemskimi pieniędzmi, a czas na Mrsie mierzy się w jednostkach nieprzeliczalnych na ziemskie godziny, a tak poważnie poszukaj sekcji MA w swoim mieście i wybierz się na treningi żeby zobaczyć co i jak wygląda.
  • 0

budo_samuray
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Co wy opowiadacie. Zacznijmy od tego z jakiej jestes dzielnicy???
Po drugie zadne sztuki walki na takich typow nie pomoge, poprostu jak sie wyglada na osobe ktora jest powazna itp to raczej nie ruszaja, jak jest odwrotnie to nie ma bata zeby sie nie czepili. Wiem bo jeszcze 3-4 lata mialem podobno sytuacje.
Po trzecie jesli juz dojdzie do bojki to zwroc uwage na to ze przewaznie nikt nie idzie sam na zarobek, a taki co sie rzuca na dzieciaka o 2 zlote nie jest zlodziejem, tylko zwykle heleniarzem, ktory koluje na cwiare helu, a wiec rozwaz czy ci sie oplaca rzucac na taka chodzaca fabryke chorob do hiv wlacznie.
A i jak wszyscy reklamuja tutaj swoje sztuki walki to ja nie bede gorszy zapisz sie na kyokushin, na leszczy powinno wystarczyc, jak chcesz sie rzucac na TB '95 to zadna sztuka walki ci nie pomorze :)
  • 0

budo_samuray
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
A tak w ogole to jestem w twoim wieku i tez jestem z Warszawy, i ez mialem takie problemy.
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
jakas MA to swoja droga.... moze powinienes jeszcze sie rozejzec za jakimis "plecami"
  • 0

budo_wektor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Jestem z pragi poludnie z grochowa, a co do plecow to jakies mam ale co mi po plecach jesli nie jestem u siebie, albo gosc ma wieksze plecy ode mnie i nie chce zalatwic sprawy pokojowo?
  • 0

budo_samuray
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
tez jestem z Grochowa:) kogo znasz hehehe

zartowalem.

No to polecam sekcje kyokushina na Kobielskiej. blisko, ja tam trenuje.

Gdzie chodziles do szkoly?? jeszcze sie okaze ze ze mna do klasy chodziles :))))
  • 0

budo_wektor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
No wiec chodzilem do podstawowki nr.102 potem do gimnazjum nr.32 mieszczacego w tym samym budynku co podstawowka, a obecnie XXII L.O im. Mari Skłodowskiej-Curie - to brzmi dumnie:)
  • 0

budo_samuray
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
A to sie nie znamy. Chodzilem do gim 26. A teraz chodze do Okulickiego :) jedno z najlepszych liceow w Warszawie buheheh :)
Mimo wszystko zachecam do treningow kyokushin na kobielskiej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024