Skocz do zawartości


Zdjęcie

AIKIDO o poranku, gdzie w Wa-wie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_mike aiki
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

AIKIDO o poranku, gdzie w Wa-wie?
Moj klub niestety nie oferuje porannych treningow a chetnie bym potrenowal kilka razy w tygodniu w jakims dojo o poranku np. o 6 lub 7. Czy ktos zna moze jakis klub, ktory prowadzi takie treningi w Warszawie. Wiem, ze Centrum Aikikai rozwaza taka opcje w Forcie Mokotow, ale jeszcze nie wiedza czy zbiora chetnych. Moze znacie jakis klub. ktory juz cwiczy rano

pozdrowienia

MIKE AIKI
  • 0

budo_snajper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Unia Europejska

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO o poranku, gdzie w Wa-wie?
Rano, to porządny aikidoka śpi......albo wraca z impry :)
Poważnie, to z tego co wiem to obecnie chyba nie ma takiej opcji.
S.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO o poranku, gdzie w Wa-wie?
matko boska z ktorego bbadz kosciola.. ja sie wtedy klade spac...ale..copoiweesz na jakies jo lub bokken w terenie?

Aiki
ps poloze sie pozniej
  • 0

budo_soulfly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kanie

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO o poranku, gdzie w Wa-wie?
Seniores treneres!
temat poruszony tutaj ważkim jest - wyjaśniam co następuje:
o 17, 19 czy 20 zawsze coś może nam zaburzyć grafik (związanego z pracą, natłokiem zajęć czy też nagłą zachcianką żony :wink: ) co uniemożliwi udanie się na wyczekiwany od rana trening.
godzina 6-7 rano na trening jest the best - nic wtedy nie wypadnie, nikt sięz nami nie chce umówiać na spotkania, żona śpi i przy okazji mniej jest w domu zdań typu "a wieczorami to wiecznie cię nie ma w domu tylko łazisz na to swoje aikido" :-)
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO o poranku, gdzie w Wa-wie?
O 6 lub 7 to trochę nierealne, ale w środy i piątki są na karowej treningi od 8.30 do 11. Prowadzi Paweł Dymus.
  • 0

budo_mike aiki
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO o poranku, gdzie w Wa-wie?

Seniores treneres!
temat poruszony tutaj ważkim jest - wyjaśniam co następuje:
o 17, 19 czy 20 zawsze coś może nam zaburzyć grafik (związanego z pracą, natłokiem zajęć czy też nagłą zachcianką żony :wink: ) co uniemożliwi udanie się na wyczekiwany od rana trening.
godzina 6-7 rano na trening jest the best - nic wtedy nie wypadnie, nikt sięz nami nie chce umówiać na spotkania, żona śpi i przy okazji mniej jest w domu zdań typu "a wieczorami to wiecznie cię nie ma w domu tylko łazisz na to swoje aikido" :-)


I oto mi właśnie chodziło, poza tym uważam,że rano mam największy power i taki trening daje potem siłę na cały dzień. Szkoda jednak,że mało osób ma do tego takie podejście. Oczywiście ja również nie prowadzę trybu klasztornego mnicha aczkolwiek te 3 razy w tygodniu jak położę się wcześnie i zerwę się o brzasku to tylko wyjdzie na zdrowie. Liczę,że Centrum Aikikai jednak wprowadzi te poranne treningi. Do ukonstytuowania się takiej grupy potrzebny jest akces conajmniej 16 osób.Szczegóły na stronie http:/www.aikido.waw.pl
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024