Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Wiedźmin" i jego aikido :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
Hal hał - nadal nic wiecej...
  • 0

budo_mariuszm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
Nie mam nic do JW sensei.Byłem na jednym stażu prowadzonym przez niego i podobało mi się. :D Myślę że pojecie o Aikido to ma i to duże.
Jednak chodzi tu o wywiad z MŻ myślę że gość nie ma żadnego pojecia w temacie Aikido świadczy o tym wspomniany wywiad.

PS.Aiki dawaj adres i telefon.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
Smail.. olej.. psy szczekaja karawana i tak pojdzie dalej
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
odczepmy się od Żebrowskiego i jego roli bo to on jeszcze ten film i serial ratuje.
Przyczepię się do p. Jacka Wysockiego i jego textów na temat umiejętności p. Żebrowskiego, który był nazywany jednym z najlepszych i najzdolniejszych uczniów Wysockiego - chodziło o to że aktor dogonił z umiejętnościami ludzi ćwiczących nierzadko po kilkanaście lat. Wielu uczniów pana Jacka nie było zadowolonych ( paru się zdrowo wkurzyło ) z tych wypowiedzi i nie ma się co dziwić, podobne sceny walki będą w Starej Baśni, ale aikidoków będzie mniej.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
Własnie olewam...
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
Pewnie ten film i aikido w nim jest warte olania... :) :)
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
dla tych z was, ktorzy twierdza , ze "shihan" (obrazam tym wszystkich shihanow) ma pojecie o aikido odsylam do wywiadu z nim w magazynie " Dojo" hau- hau...
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
astor To już stare czasy Dojo jako gazeta już się nie pojawi na naszym rynku prasowym. Chociaż uwaga celna.
  • 0

budo_piotrek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)

dla tych z was, ktorzy twierdza , ze "shihan" (obrazam tym wszystkich shihanow) ma pojecie o aikido odsylam do wywiadu z nim w magazynie " Dojo" hau- hau...


Przeczytałem ten wywiad jeszcze raz i osobiście nie znalazłem w nim niczego , co by uzasadniało Twoją opinię o znajomości aikido przez J.Wysockiego 8O

O co Ci chodzi? :?:

Oczywiście można się czepić gustu filmowego J.W. :) ,
ale chyba nie o tym piszesz
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
ASTOR kufa Shihan Wysocki moze nie ma pojęcia o kinematografii i połaczeniu tego z Aikido (aby sensownie wyglądało), ale co do jego umiejetności to się lepiej nie wypowiadaj.....

Byleś u niego??? trenowałeś z nim???? jesteś w stanie tego człowieka chociaż popchnąć?????
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
znam tego goscia od kilku ladnych lat i bylem na co najmniej 10 stazach z jego udzialem, a jesli chodzi o popychanie to co masz na mysli (nie jest on bynajmniej w moim typie!!!)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
to po co jezdzisz na satze jak masz onim takie zdanie ?
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)

ASTOR kufa Shihan Wysocki moze nie ma pojęcia o kinematografii i połaczeniu tego z Aikido (aby sensownie wyglądało), ale co do jego umiejetności to się lepiej nie wypowiadaj.....

Byleś u niego??? trenowałeś z nim???? jesteś w stanie tego człowieka chociaż popchnąć?????


powiem ci tylko jedno.....te jego staze zreszta gowno warte to jedna wielka zenada....chodzi po macie z puszka redbulla i stawia ja tam gdzie powinien wisiec dziadek ktorego zreszta nigdy nie ma wiec tak naprawde nie wiem komu sie klania....jak ludzie zaczynaja cwiczyc to niestety nasz wielki "shihan" nie podejdzie do cwiczacych tylko ucina sobie pogawedke ze znajomymi poza mata......tylka nie znizy zeby kogos czegos nauczyc....i struga wielkiego fafe zyrafe.......a moze tak troche skromnosci a nie takiego glupiego polskiego zadufania......
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
Drogi kolego, masz oczywiscie prawo do swojego zdania, nie bede wiec ocenial wartosci Twojej wypowiedzi, choc swieci ona jasnym blaskiem na mile

Chcialbym tylko zwrocic uwage - zwlaszcza innych - na pare elementow:

1. "...chodzi po macie z puszka redbulla i stawia ja tam gdzie powinien wisiec dziadek ktorego zreszta nigdy nie ma wiec tak naprawde nie wiem komu sie klania..."

Wnioskuje, ze w aikido klaniamy sie dziadkowi?

2 "...jak ludzie zaczynaja cwiczyc to niestety nasz wielki "shihan" nie podejdzie do cwiczacych tylko ucina sobie pogawedke ze znajomymi poza mata..."

Masz bardzo specyficznie wyostrzony wzrok... pamietaj, ze widzisz to co chcesz zobaczyc... wnioskuje, ze nie wiesz po co byles na stazu.

3. "...tylka nie znizy zeby kogos czegos nauczyc....i struga wielkiego fafe zyrafe..."

No tu to chyba cos Ci sie potentegowalo... kto ma tylek i do kogo znizac?
Kto tu teraz zgrywa fafe zyrafe...


4. "...te jego staze zreszta gowno warte to jedna wielka zenada..."

Ciesze sie ze nie spotkalem Cie na zadnym z nich i licze ze nie spotkamy. Jesli jednak tak by sie zdazylo, to bracie milcz, bo poznam cie po "wymowie"...

5. "...a moze tak troche skromnosci a nie takiego glupiego polskiego zadufania...'

Dokladnie tak drogi kolego, dokladnie tak...
troche by Ci sie tego przydalo.

6. "...powiem ci tylko jedno...'

Nie drogi kolego nic juz nie mow - tak lepiej bedzie dla wszystkich
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)

Drogi kolego, masz oczywiscie prawo do swojego zdania, nie bede wiec ocenial wartosci Twojej wypowiedzi, choc swieci ona jasnym blaskiem na mile

Chcialbym tylko zwrocic uwage - zwlaszcza innych - na pare elementow:

1. "...chodzi po macie z puszka redbulla i stawia ja tam gdzie powinien wisiec dziadek ktorego zreszta nigdy nie ma wiec tak naprawde nie wiem komu sie klania..."

Wnioskuje, ze w aikido klaniamy sie dziadkowi?

2 "...jak ludzie zaczynaja cwiczyc to niestety nasz wielki "shihan" nie podejdzie do cwiczacych tylko ucina sobie pogawedke ze znajomymi poza mata..."

Masz bardzo specyficznie wyostrzony wzrok... pamietaj, ze widzisz to co chcesz zobaczyc... wnioskuje, ze nie wiesz po co byles na stazu.

3. "...tylka nie znizy zeby kogos czegos nauczyc....i struga wielkiego fafe zyrafe..."

No tu to chyba cos Ci sie potentegowalo... kto ma tylek i do kogo znizac?
Kto tu teraz zgrywa fafe zyrafe...


4. "...te jego staze zreszta gowno warte to jedna wielka zenada..."

Ciesze sie ze nie spotkalem Cie na zadnym z nich i licze ze nie spotkamy. Jesli jednak tak by sie zdazylo, to bracie milcz, bo poznam cie po "wymowie"...

5. "...a moze tak troche skromnosci a nie takiego glupiego polskiego zadufania...'

Dokladnie tak drogi kolego, dokladnie tak...
troche by Ci sie tego przydalo.

6. "...powiem ci tylko jedno...'

Nie drogi kolego nic juz nie mow - tak lepiej bedzie dla wszystkich


wiec po pierwsze Panie Kuszewicz........moje wypowiedzi nie swieca jasnym blaskiem na mile tylko opisuje to co wszyscy widza i mowia o tym a przede wszystkim o jego zachowaniu ktore jest zenujace......to chyba on powinien dawac dobry przyklad zachowania sie na macie.... a jednak Kuszewicz nic z tego nie rozumiesz......bo ja zachowuje skromnosc a zwracanie uwagi na baaaaaaardzo niegrzeczne zachowanie naszego wielkiego "shihana" nie jest bynajmniej dowodem mojego zadufania
A TAK POZA TYM TO NIE JESTEM KOLEGA TYLKO KOLEZANKA DROGI PANIE KUSZEWICZ I PROSZE NIE ZWRACAC SIE DO MNIE W FORMIE "BRACIE" I "KOLEGO"
pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)


A TAK POZA TYM TO NIE JESTEM KOLEGA TYLKO KOLEZANKA DROGI PANIE KUSZEWICZ I PROSZE NIE ZWRACAC SIE DO MNIE W FORMIE "BRACIE" I "KOLEGO"


Astor sporo przeklinasz jak na kobiete... W jednym ze swoich postow napisales\napisalas:
"sluchaj Gambit TY TLUKU....MULE PASIASTY..........powiedz mi gdzie ja kurwa zlamalem regulamin no powiedz mi........w ktorym miejscu...sami obrzucacie blotem kogos tam...."

Jestes wiec facetem czy kobieta ? Klopotliwa decyzja ?
:wink:
  • 0

budo_capsco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nad Wisłą

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)

Astor sporo przeklinasz jak na kobiete... W jednym ze swoich postow napisales\napisalas:
"sluchaj Gambit TY TLUKU....MULE PASIASTY..........powiedz mi gdzie ja kurwa zlamalem regulamin no powiedz mi........w ktorym miejscu...sami obrzucacie blotem kogos tam...."


Słyszałeś klnącą kobietę...
Początkowo myślałem, że tylko faceci takie wiąchy puszczają... do czasu :?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
Smail.. mowielm olej.. to nie ma sensu...
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)
Astor wszyscy na tym forum mamy swoje ksywki (nicki) i uzywanie nazwisk jak dla mnie jest zbyteczne 8) Swoja droga jechanie na ludzi, ktorzy nie wiedza o tym jest niegrzeczne. Powiedz co myslisz na temat osoby, ktora obgadujesz prosto w twarz, a nie zgrywaj wazniaka (wazniaczke) ukrywajac sie na forum :evil:
Czasem jak mam z deka czasu to ogladam sobie "Bar" na polsacie...Robie to z czystej ciekawosci, zeby zobaczyc co nowego durnego mozna jeszcze wymyslec na tym swiecie :) Bardzo przypominasz mi z tekstow pewna blond Dorotke, ktora przez przypadek trafila do tego programu :)
Pozdrawiam
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: "Wiedźmin" i jego aikido :)

Smail.. mowielm olej.. to nie ma sensu...


Wiem, ale jakos nie moge,

to Astor: jestes kolezanka - gratuluje, choc sprawy twojego sexu mnie nie interesuja.
co do Twojej prosby - reaguje na prosby tylko wtedy gdy choc troche licze sie z osoba ktora z prosba sie zwraca - nie zaslugujesz na odrobine nawet liczenia sie z Toba dopuki nie zmienisz sposobu i stylu wypowiedzi.

Swoje zdanie mozesz miec - ale jasno (na 2 mile) widac po nim kim jestes....

Takze pozdrawiam :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024