Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z czym łączyć?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Z czym łączyć?
Taki fajny :) post znalazłem na rosyjskojęzycznym forum:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czym łączyć?
I can speak boldly, being based on its experiment/experience.
From last year - the thanks to Leonid and to his friends - I had the capability to practice the base exercises Of itsyuan' - such, as Chang chzhuan, Shi whether, mho TsA bu and Fan of sun fa whether.
Data of exercise practice by my students, who carry out similar by forms as hand-to-hand fighting and taylandskiy boxing.Even short occupations employing this procedure make it possible to substantially free soldiers, to increase their fitness for work and to increase explosive force in connection with the impact technique of hands.Impacts/shocks became noticeably sharper and it is stronger, in this case physical force is applied less, sootvetstveno, they so do not tire.Especially this is noticeable in the work on the paws - and straight lines, and lateral straight-away vomit paws, especially, if we work by naked hands.
Large thanks!
Boris Bidichev,
the Vice President of the Odessa provincial federation of combat skills.


Eee.... to translator przetlumaczyl. Jest napisane iz ... no wlasnie. Bo rosyjskiego nie znam a to tlumaczenie jest .. jakie jest :?
  • 0

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czym łączyć?
Z grubsza przetłumaczyłem z rosyjskiego:

"Mogę śmiało mówić, opierając się na swoim doświadczeniu.
Od ubiegłego roku, dzięki Leonidowi i jego przyjaciołom - miałem możliwość praktyki podstawowych ćwiczeń Yiquan, takich jak Zhan zhuang, Shi li, Moca bu i Fangsong fali.
Ćwiczenia te wykonują moi uczniowie, zajmujący się walką wręcz i boksem tajskim. Nawet niedługie wykorzystanie w treningu tych metod pozwala istotnie wzmocnić możliwości zawodników, zdolność do pracy treningowej i zwiększyć eksplozywna siłę ich uderzeń. Uderzenia stały się wyraźnie "ostrzejsze" i silniejsze, przy czym wkłada się w nie mniej fizycznej siły, a w rezultacie zawodnicy mniej się męczą. Jest to szczególnie zauważalne w pracy na łapach - i proste i sierpy "rwą" łapy, szczególnie przy uderzeniach gołymi pięściami.
Wielkie dzięki!
Borys Bidicziew
Wice-prezydent Odesskiej Okręgowej Federacji Sztuk Walki"


Moje uzupełnienie: "Leonid i jego przyjaciele", to ukraińscy uczniowie naszej szkoły.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024