Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem nowy i mam pare pytan :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_myszowor
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Jestem nowy i mam pare pytan :)
Witam :)
Witam wszystkich :D Mam klika pytan dotyczacych Muay Thai ( chyba tak sie pisze :wink: ) Tak wiec przejde do rzeczy nigdy niczego nie trenowalem ( chodzi mi o sztuki walki ) i nie wiem czy sobie poradze :cry: . Czytalem duzo o mauy thai i z tego co mi sie udalo dowiedziec wynika ze boks tajski wymaga duzej wytrzymalosci ( te utwardzanie piszczeli i wogule ) i chodzi mi glownie o trening rekreacyjny . Mam 19 lat 181 cm wzrostu waze kolo 70 kg :P budowa taka sobie , ale bardzo zle nie jest :P A jeszcze jedno czy mozecie mi polecic jakies kluby ,treningi ktore odbywaja sie na zoliborzu lub bielanach ???? Z gory dzieki !!!! :lol:
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)
Witaj
Nadasz sie, o tą twardosc i utwardzanie to sie na razie nie boj...nikt nie bedzie Cie rzucał od razu na "głeboka wode" Powinni Cie tam uczyc od podstaw ....wszystkiego po kolei. Masz dobry wzrost..masy tez z czasem Ci przybedzie.Powodzenia wojowniku :twisted:
  • 0

budo_micz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Ksiestwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)
jak jestes z bielan to wal na bjj do Nastula Judo Fitness Club ul Ogólna 9 ,treningi w srody i piątki o 21 i w godz.porannych chyba o 11 ale nie jestem pewnie co do tych rannych ,niech ktos inny sie wypowie.Jak tam zapłacisz to bedziesz mógł tez chodzic za darmo na kick boxing i zapasy i boks to ci sie opłaca ,albo jak chcesz to przyjdz jutro na forty bema na 20 -bedzie trening zapasów w hali zapasniczej albo jutro na 21 na bjj do Nastuli jak chcesz ,mozesz wybrac.
  • 0

budo_vitamina 1
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)
Micz czy ty umiesz czytać gość się pytał o thaia a nie o jakieś przytulanki
  • 0

budo_micz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Ksiestwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)
zadne przytulanki tylko najlepsza sztuka walki na swiecie. A jak jest z bielan to tam nie ma thaja i radze mu zeby uderzył na bjj które akurat tam jest i bedzie mógł chodzic jesczcze dzieki temu na kicka i inne sztuki walki.
  • 0

budo_myszowor
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)
Ale ja wolalbym thaja poprostu podoba mi sie ta sztuka walki , a tak wogule orientuje sie czy jest jakis yhaj w szokle im. Braci Zauskich w wawie ????
  • 0

budo_micz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Ksiestwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)
na bielanach na pewno nie ma thaia ,z tego co wiem jest chyba jedna szkoła thaia w wawie ,reszta to jest wszystko kick z elementami thaia i jest podobno takie sobie.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)
Nie moja czesc forum ale moja dzielnica i nie slyszalem by u nas na Bielanach otworzyli thai. Jest jakis nawet street-fight :) ( a moze nie - te plakaty mnie myla ) ale thaia nie ma.
  • 0

budo_myszowor
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)
A co byscie mi polecili ??? Przypominam ze nie trenowlame zadnych sztuk walki i bardziej mi sie podobaja sztuki walki oparte na uderzeniach niz na dzwigniach czy macaniu sie z przeciwnikiem :P
  • 0

budo_micz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Ksiestwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)
kick ,box.
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)
Nie rozumiem, a co tu ma do rzeczy dzielnica???
Nie masz 14 lat, jesteś dorosły, więc nie mów, że nie możesz jechać do klubu przez pół wawy. A w wawie sa dwa thaie, jeden znajdziesz w necie (bracia), a drugiego pelno plakatow w centrum.

Jezeli ktos nie moze dojezdzac przez 45 minut do klubu na trening, to jak dla mnie w ogole nie powinien brac sie za cwiczenie, bo szkoda czasu. I tak szybko sobie daruje.
  • 0

budo_myszowor
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)
Ja tego nie powiedzialem , poszukalem informacji o thaju i postanowielm ze ide do Kowalczyka , w sumie mam dobry dojazd pol godzinki i jest git :P A tak wogule chodzi ktos tam ??? Co mozecie mi powiedziec o tym klubie ??
  • 0

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)

Ja tego nie powiedzialem , poszukalem informacji o thaju i postanowielm ze ide do Kowalczyka , w sumie mam dobry dojazd pol godzinki i jest git :P A tak wogule chodzi ktos tam ??? Co mozecie mi powiedziec o tym klubie ??


Kowalczyk z tego co wiem jest bardzo dobry,ponoc trenował we francji i bardziej stawia na rece.

Myszowor ,a gdzie teraz kowalczyk prowadzi treningi,bo kiedys na prowadził na ochocie ?
  • 0

budo_chris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Braunschweig

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)

Ja tego nie powiedzialem , poszukalem informacji o thaju i postanowielm ze ide do Kowalczyka , w sumie mam dobry dojazd pol godzinki i jest git :P A tak wogule chodzi ktos tam ??? Co mozecie mi powiedziec o tym klubie ??


Hi Myszowor,

Etiop tam chodzi (chyba od roku),

- mozesz go wypytac o szczegoly tu, albo na Gorinkanie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ciao
Chris
  • 0

budo_grey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i mam pare pytan :)
Wczoraj ktos mnie namawial, zebym do Kowalczyka poszedl. Nadal ochota, bodaj Dickensa/Grojecka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024