Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to ma znaczyć -szantaż ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Co to ma znaczyć -szantaż ?
No własnie . Wrociłem własnie z treningu karate (wkurwio**) ,oczywicie mocno zmęczony ale nie oto chodzi. Już mówię oco chodzi : a mianowicie nasza sekcja kyokushin prowadz nabór do młodszych grup i związku z tym nasz sensei potrzebował ochotników do roznoszenia ulotek(już nie pierwszy raz ! ) oczywiscie roznoszenie mialo odbywac sie w godzinnach porannych kiedy zaczyna wiekszosc ludzi nauke ,pracę. Co w tym złego ? Zła rzecz jest w tym ze jezeli sensei nie bedzie miec ludzi do roznoszenia ulotek(oczywiscie za darmo ! ) no to my musimy pompowac (forma przymusu) jezeli juz nie jestesmy w stanie pompowac to musimy roznosic ulotki albo wypier**** z tej sekcji. To jest jedna rzecz która mocno mnie wkur**** ale nadomiar zlego sensei kandyduje takze na radnego miasta wrocławia i znowu trzeba roznosic ulotki i znowu przymus a na dodatek mialo byc to zamast trenignow albo w dni w ktore treningow nie mammy a mianowicie we wtorki i czwartki kiedy mam angielski i znowu jezeli nie bede roznosic ulotek to wywali mnie ten chu* z klubu Oczywiscie podjąłem decyzje o zmianie stylu bo wszystkie sekcje we wrocqu sa pod jego zarzadem ale narazie sie namyslam bo lubie kyokushin moja sekcje(ale trenera coraz mniej ! ) mam dosc wysoki pas i szkoda mi to tracic narazie odpuszczam sobie treningi ale znajdzieja ze wszystko sie ulozy i nadal bede trenowal kyokushin . Teraz pytanie czy u was zdazylo sie cos podobnego ,albo co mi radzicie w tej sprawie ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
Po prostu jakis trener idiota
Styl nie ma nic do tego - znajdz dobrego trenera.
Jak juz mu tak zalezy na reklamie i Waszej pomocy to powinien zebrac wszystkich starszych i poprosic - Panowie pomozcie mi - bedzie wiecej osob bedzie lepiej dla sekcji albo cos w tym stylu ale nie nakazywac - bo inaczej nauczy sie wyslugiwac innymi i nie tylko radnym zostanie a moze i na posla bedzie kandydowal 8O :)
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
No wiem coraz bardziej zaczynam tak uwazac ze jest idiotą ! Ale i tak nikt nie bedzie na niego głosowaC(a niech sproboja :P ) zreszta i tak bede mu dupsko obrabiac jego metody polityczne to bedzie napierdo** ci skurwysy*** jezeli nie poprzez mojego pomyslu to rozwale ci glowe jakis idtiota... Ale jednak jeden z lepszych trenerow kyokushin w polsce...
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
Chodziłam do tej szkoły, o której piszesz, nazwijmy ją po imieniu: Wrocławski Klub Karate Kyokushin. Wygląda na to, że Lamot nie jest jedynym trenerem, który to praktykuje, robią to także inni trenerzy z tej szkoły. Uważam to za bzdurę, ale cóż - jeśli ktoś chce za darmo pracować, jego wybór. Mnie nigdy o to nie prosili :) Uważam, że nie ma w tym nic złego, o ile taka forma promocji szkoły wprowadzana jest, po pierwsze, na zasadzie dowolności, a po drugie, idą za nią jakieś formy preferencji dla ochotników, np. zniżka na comiesięczną opłatę za treningi. A zwykle odbywało o się tak: po treningu prowadzący podchodził do pierwszych rzędów i wskazywał delikwentów, których spotka zaszczyt czynnej pomocy dla WKKK. Sprzeciwu raczej nie było, ale podejrzewam, że sprzeciw skończyłby się karą fizyczną, bo zwykle tak się kończy.
Nazwijmy to po imieniu: wyzysk. A wyzysk jest oznaką braku szacunku dla ćwiczących, a przecież w tej szkole tyle mówi się o szacunku...
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
A, jeszcze coś....
Dlaczego mnie nie dziwi start Lamota w wyborach samorządowych?
Może dlatego, że Kubacki kandyduje na prezydenta Wrocławia z
poparciem UW i Samoobrony?

A Lamot z jakiej listy startuje?
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
Pepe zmien sekcje o olej pana trenera.
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
Pepe - ten trener nie zalicza się do najlepszych trenerów w tym kraju. Sypień i Sypieniowa, Stępski, Weselski (w tej chwili poza Wrocławiem) i kilku innych było dobrymi lub dobrze zapowiadającymi się zawodnikami jeszcze za czasów Poznańskiego (RIP).
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
A ulotki są częścią prowadzonego biznesu i wykorzystywanie nieletnich do realizacji zamierzonego celu gospodarczego są nie tylko nieetyczne ale i nielegalne. Nie ma takiego prawa, aby Was usunąć z sekcji - poza tym popatrz na to tak - jak Was usunie to kto mu będzie płacił za treningi ?
  • 0

budo_kask
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
Ale bzdura to jakis wariat. Moze niech sie zajmie w ogole polityka. To jest tak zanisiesz raz bedziesz pozniej nosil dalej. U mnie to jest na zasadzie dobrowolnosci. Kawal chuja nie dajcie sie tak traktowac.
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
szok, można poprosić ale nie można karać
dobrze że on tylko o ulotki "prosił" a nie żeby mu mieszkanie odnowić oczywiście za wasze pieniążki
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
Nooo... i niedlugo zacznie wchodzic pod prysznic i zrzucac mydla na podloge ;) ;) ;)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
Ja tak samo uwazam ze jezeli chcialby zebysmy proznosili ulotki i np w ramach rekompensaty dalby 50% znizki na oplatach co miesiecznych albo nawet 30% to juz by to cos zmienilo a co do Sypienów ja tam nie wiem czy oni sa poza wrocqiem cos ostatnoi wygrali dla naszej sekcji zreszta nie wiem czy sa gdzies indziej bo ich syn chodzi ze mna do grupy i narazie chyba tam zostanie ale nie wiem jak jest dokladnie ..
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
Pepe, masz tą ulotkę? Mógłbyś ją dla mnie zeskanować i przysłać? Jestem ciekawa, jaki Jacek Lamot ma program wyborczy.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?

podejrzewam, że sprzeciw skończyłby się karą fizyczną, bo zwykle tak się kończy...


!!!???
kary fizyczne? Jakie na przyklad?
Czy to jest w ogole zgodne z prawem, zeby jakis nie spokrewniony
czlowiek mlodym ludziom kary fizyczne wymierzal?
Ja sie z czyms takim stykalem w czasach komuny (bo wtedy
zdarzalo mi sie cwiczyc karate po roznych takich sekcjach
roznych kyokushinow itd.) i wtedy faktycznie bylo to norma,
ale sadzilem ze w panstwie w ktorym dziala prawo wymierzenie
kary fizycznej nie jest juz mozliwe i ze to juz jest historia.
Nadal sie robi takie rzeczy? Autentycznie jestem w szoku.

Pawel Drozdziak
Szkola Walki Wrecz Hoenkai
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
ciekawe jak to jest z punktu widzenia prawa bo mi to smierdzi bezprawiem, wszak niewolnictwo w polsce jest nielegalne...
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
Hi hi, nie tak dramatycznie :lol: Nie miałam na myśli bicia (poza uderzeniami pasem ;-) ), a inne formy fizyczne: pompki i takie tam. :twisted:
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?

Pepe, masz tą ulotkę? Mógłbyś ją dla mnie zeskanować i przysłać? Jestem ciekawa, jaki Jacek Lamot ma program wyborczy.


Nie niestety nie mam tej ulotki bo sie poprostu nie frajerowalem w ich roznoszenie nawet ich do lapy nei wzialem(bo mi ich narazie nie dawali) ale nie dlugo w ciagu 2 tygodni beda rozdawane na biskuinie bodajze zreszta napewno beda sie gdzies walac ! :P
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
Pepe olej treningi u takiego fieja
  • 0

budo_zxc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?
U mnie na treningi przychodził koleś który miał dużo dłuższy staż niż ja i też gdzieś tam startował. Pewnego dnia podchodzi do mnie w szatni, podaje mi ulotki i mówi, żebym rozdał je znajomym. Po czym odwrócił i wyszedł bez słowa. Szczerze mówiąc zgłupiał i nic nie powiedziałem , bo nie mam już nastu lat i nie dotarło do mnie, że koleś może mnie tak potraktować. No i oczywiście ulotki wylądowały w koszu.
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to ma znaczyć -szantaż ?

Nie niestety nie mam tej ulotki bo sie poprostu nie frajerowalem w ich roznoszenie nawet ich do lapy nei wzialem(bo mi ich narazie nie dawali) ale nie dlugo w ciagu 2 tygodni beda rozdawane na biskuinie bodajze zreszta napewno beda sie gdzies walac ! :P


Cześć Pepe, no szkoda, jak dostaniesz jakąś, to przypomnij sobie o mnie :)

Co do Twoich wątpliwości - moim zdaniem nie jest to powod, aby rezygnować z treningów. Jeśli nie chcesz rozdawać ulotek, to powinieneś grzecznie odmówić. Jeśli karę pompek uważasz za niesłuszną, powiedz o tym sensejowi, ale po treningu (nie przy ludziach, bo niektórzy nie lubią, jak publicznie podważa się ich autorytet ;) ). Moim zdaniem nie warto rezygnować, bo Lamot jaki jest, niech mu będzie, nie jest doskonały, ale jako trener sprawdza się. Co do tych metod - tez się nie zgadzam, ale IMHO po prostu można odmawiać wykonywania pewnych rzeczy i tyle - mnie jeszcze nikt za to z żadnej sekcji nie wyrzucił.
Dla mnie podstawowym minusem tego klubu jest zbyt duża liczba ćwiczących, na drugim miejscu - przesadna dyscyplina i te "kary".

Co do sekcji kyoukushin we Wrocku - ja wiem o co najmniej jednej alternatywnej do WKKK. Szczegółowe wszelkie info - wiadomo, gdzie :D DH Feniks, V piętro :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024