Skocz do zawartości


Zdjęcie

sprawozdania z treningow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
453 odpowiedzi w tym temacie

budo_sobol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kolbudy, Gdańsk
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
Najważniejsze że stronka nie szpeci netu :) i spełnia swoją funkcje, tak serio całkie nieźle wyglada, ładuje się szybko no i nie masz reklam ;) co jest dużym plusem. Co do szybkości to nie wiem jak u innych ale u mnie oba linki chodzą podobnie i nie widze różnicy. Naprawde fajną macie sale oświetlenie jak telwizji ;) Dwie koleżanki też sympatyczne ;)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
wrocilem do treningow... oczywiscie nie cwicze wszystkiego... niektore rzeczy musze odpuszczac... ale oczywiscie staram sie maksymalnie skatowac tym co moge robic :) ..czuje sie jak nowonarodzony... nie wiem, jak slepy ktory odzyskal wzrok itp. zeby sie tylko cos teraz nie spier******ilo i zebym znowu nie musial przerwy robic.
trening, jako ze glowna sala jest lkaierowana czy costam, odbyl sie w takiej malej salce gdzie naprawde trezba sie nameczyc zeby miec chociaz minimalna swobode ruchu, cwiczylismy na stacjach, naprawde super 8)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
No salka jest naprawde mała, ale treningi tam są strasznie wykańczające, po wczorajszym treningu wytrzymałościowo-siłowym i dzisiejszych tarczach ledwo żyje :? Ale o to chodzi :twisted:
Moro fajnie że wróciłeś do treningów, gratuluje :) Najważniejsze że obyło się bez operacji... no i życze całkowitego wyleczenia kolana.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
discus81: stronka bardzo ładna, wygodna w nawigacji, u mnie działa szybko (drugi adres szybciej), fajna galeria :) Ale zdjęcia powinny być większe... aha fajną macie sale :wink:
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
stronka nie jest jeszcze skonczona.Bedzie wiecej fotek i z opisami.Wszystko z czasem.Narazie w fazie probnej.

wlasnie wrocilem z treningu i jestem na maksa zjebany.Na kadrze przez tydzien przyzwyczailem sie do treningow systemem max wysilek - odpoczynek.A tutaj znowu realia mojej sekcji i przez 1.45 min max hard core.To co tygryski lubia najbardziej... :) dobra ide w kime zaraz,bo glod sciska a jesc nie wolno...
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
no wlasnie , fajne swiatla , tylko czemu ...ciemno :)

a tu gorsze, a jasno :?

Dołączona grafika
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
wlasnie nie wiem od czego to zalezy.U jednych jest jasno a u innych ciemno.Na moje oko zalezy od monitora:)
  • 0

budo_discus81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
:) :) no dzieki dzieki za + opinie ........ Zdjecia beda lepsze :) jak sie zrobi :!: :!: :twisted: :twisted: jescze sporo do zrobienia ale to jush "końcowa" :) ---------------Ktoś chce strone-------------- :?: :?:
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
fajna strona , dziala szybko :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
dawno nikt nie odwiedzal tego tematu... 8)
dzisiaj mielismy 'swiateczne sparringi' :) trener rzuca haslo: macie 10 min na rozgrzanie rozciagniecie u wlozenie sprzetu.... oi czym przez godzine sparringi. niestety trzeba bylo co jkais czas schodzic bo sala (na orunii) jest niewielka i walczyly jednorazowo tylko 2 pary... pod koniec trener zrobil test 2 zawodnikom wybierajacym sie na olimpiade mlodziezy- walka z kazdym po minicie, tzn my sie zmieniamy oni zostaja (farciaze :wink: ) mialem ta przyjemnos byc pierwszym w obu kolejkach i moc narzucic tempo... zmeczyc ich ile sie da na samym poczatku :) niestety w 2 turze po niezbyt zamierzonym ale silnym ciosie testowana zawodniczka prezstala byc zdolna do walki (pozdro kasiorek :wink: )..tak to jest jak atakujac rekami najpierw pcha sie glowe :?
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
Moro co ty znowu zrobiłeś Kasiorkowi? :wink: :)
  • 0

budo_kasiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow

niestety w 2 turze po niezbyt zamierzonym ale silnym ciosie testowana zawodniczka prezstala byc zdolna do walki (pozdro kasiorek :wink: )..tak to jest jak atakujac rekami najpierw pcha sie glowe :?


pozdro pozdro ... ale nosek mnie dalej boli!!! zemszcze sie zobaczysz :) pozalujesz tego :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
sluchaj.., jeszcze docenisz ten sparring... kiedy ciosy twoich przeciwniczek beda Cie jedynie laskotac :wink: beda o tobie mowic: o nieee to slynna pozbawiona czucia kasia... ufffff dobrze ze nie jestem w jej kategorii :) taaak... wtedy przypomnisz sobie to male utwardzanie :wink:
  • 0

budo_kasiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: sprawozdania z treningow
tez tak myśle :) ...
teraz bede cierpiec ze świadomoscia ze na cos sie to przyda :)

dzienkujem i przepraszam twoja renke ze sie na nia nadzialam...mam nadzieje ze mi wybaczy...:) poklon
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024