Skocz do zawartości


Zdjęcie

Modliszka w Lodzi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_e2rd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ta czesc galaktyki

Napisano Ponad rok temu

Modliszka w Lodzi?
Witam

Czy ktos moglby cos wiecej powiedziec o modliszce w Lodzi?
Moze byc na priv'a...

pozdro
E2rd
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?
Z tego, co slyszalem, to modliszka w Lodzi jest malo modliszkowa.. :-)
  • 0

budo_e2rd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ta czesc galaktyki

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?

Z tego, co slyszalem, to modliszka w Lodzi jest malo modliszkowa.. :-)

No wlasnie, roznie ludzie gadaja ;)
Moze ktos wie jak to jest naprawde?

pozdro
E2rd
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?
Witam,

sprawa wygląda tak, że osoba prowadząca zajęcia w Łodzi nie posiada autoryzacji Polskiego Towarzystwa Kung Fu Modliszki. Zajęcia prowadzi na własną rękę. Od dłuższego już czasu nie uczy się w Warszawie, tak więc za poziom prowadzonych zajęć Towarzystwo nie odpowiada. Z informacji, które do mnie docierają charakter zajęć znacznie odbiega od metodyki oraz założeń systemu ćwiczonego w/g przekazu z Yantai.
  • 0

budo_wysota
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?
Ja bym dodał jeszcze tyle, że radzę nie poruszać więcej sprawy Modliszki w Łodzi, bo kilka osób może się ciut zdenerwować a przynajmniej zirytować...
  • 0

budo_e2rd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ta czesc galaktyki

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?

Ja bym dodał jeszcze tyle, że radzę nie poruszać więcej sprawy Modliszki w Łodzi, bo kilka osób może się ciut zdenerwować a przynajmniej zirytować...

Skoro juz odswiezyles ten temat ;) to moze napiszesz kto moze sie zdenerwowac... I na kogo... Na mnie? To na zdrowie ;)

Jesli chodzi o temat, to juz dostalem satysfakcjonujace mnie informacje. Chyba, ze chcesz jeszcze cos swojego dorzucic ;) A... sorrry zapomnialem KTOS morze sie zirytowac... ;)

pozdro
E2rd
  • 0

budo_wysota
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?

Skoro juz odswiezyles ten temat ;) to moze napiszesz kto moze sie zdenerwowac... I na kogo... Na mnie? To na zdrowie ;)


Eee.... nie no... raczej nie na ciebie.... A na kogo? Rusz głową i się domyśl... A kto się może zirytować? Ano... kilka osób może.... Ja również, zresztą.... ale to mało istotne, powiem tak... niektórych z tych "KTOSIÓW" nie chciałbyś zirytoać :evil:

Jesli chodzi o temat, to juz dostalem satysfakcjonujace mnie informacje. Chyba, ze chcesz jeszcze cos swojego dorzucic ;) A... sorrry zapomnialem KTOS morze sie zirytowac... ;)
pozdro
E2rd


Ja tu nie mam nic do dorzucania... Piotr chyba jasno wyłożył o co chodzi. Po prostu zamknijmy sprawę łódzkiej sekcji i nie wracajmy do tego więcej...

Pozdrawiam,
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?

Witam

Czy ktos moglby cos wiecej powiedziec o modliszce w Lodzi?
Moze byc na priv'a...

pozdro
E2rd


Ja cwiczylem, ale strasznie dawno - w 1995 roku. Bardzo podobalo mi sie to wtedy. Klimat byl super, ludzie swietni. Bardzo milo wspominam tamte czasy.
Silvio
  • 0

budo_wysota
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?
Hmm.... 1995? Czekajno.... ile to ja wtedy miałem lat? hmmm....

A... w '95 to w Łodzi jeszcze było w miarę spoko... nawet bardziej niż "w miarę"...
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?

Ja bym dodał jeszcze tyle, że radzę nie poruszać więcej sprawy Modliszki w Łodzi, bo kilka osób może się ciut zdenerwować a przynajmniej zirytować...


Nie mam nic z Kung Fu wspólnego, ale mnie to maksymalnie zaciekawiło...
  • 0

budo_wysota
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?

Nie mam nic z Kung Fu wspólnego, ale mnie to maksymalnie zaciekawiło...


A cóż Cię tak zaciekawiło? Że kilka osób jest uczulonych na poruszanie pewnych spraw? Wczytaj się dobrze w to, co Piotr napisał... A jeśli Ci to nie wystarczy, to pojedź do Łodzi na trening "modliszki" i sam się przekonaj...

Pozdrawiam
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?
Myślę, że to forum jest publiczne i ogólnie dostępne (poza kilkoma wyjątkami) i że jeśli ktos będzie chciał mi udzielic odpowiedzi, to ją otrzymam.
  • 0

budo_wysota
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?

Myślę, że to forum jest publiczne i ogólnie dostępne (poza kilkoma wyjątkami) i że jeśli ktos będzie chciał mi udzielic odpowiedzi, to ją otrzymam.


Ech.... ale się czepiasz... Po prostu nazwisko prowadzącego zajęcia w Łodzi działa bardzo elektryzująco (w sensie negatywnym) na niektóre osoby z PTKFM... i nie pytaj dlaczego, bo to nie jest publiczna sprawa.... Po prostu sekcja łódzka nie ma autoryzacji "szefostwa" i tyle.... co akurat nie musi być związane z wyżej wymienioną indukcją...

Koniec tematu....
  • 0

budo_jute
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?
Panowie!
Jezeli chodzi osprawe Modliszki w lodzi nic dodac nic ujac. Jezeli ktos lubi mix pod tytulem Tang Lan - taekwondo to zapraszam. n\Nazwisk podawac nie bede bo nie wypada ale obecnieta szkola ma tyle wspulnego z modliszka co koziolek matolek z Arizona. obecnie wtej szkole uczy sie Mua Thai i ponoc stylu Labiryntu. Prowadzcy ta szkole podobno jezdzi do jakiegos mistrza tego stylu i jest on nawet w Polsce. Ucza tai chi Chen i Yang jest tam kupa autoryzowanych grup czyli wszystko i nic. A do modliszki jak jej uczno dodano kopniecia z taekwondo. Jezeli chodzi o informacje to sa one wiarygodne bo podana z pierwszej reki
Podrawiam
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?
Takie są skutki że nie chciało się ruszyć d... i przyjechać na trening do W-wy choćby raz na miesiąc. Co do stylu Labiryntu to musi być to maksymalna ściema. Niestety nie ma się z czego śmiać.
MaciejW
  • 0

budo_jute
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?
Witam cie Macku kompletnie sie z toba zgadzam tym bardziej ze styl ten zaliczany jest do systemow"wymierajacych" wlasciwie unikalnych.
Z drogiej strony wiem ze (ale nie dam sobie za to glowy uciac) ze Warszawska grupa nie lubila ludzi z Lodzi co bylo mozna uslyszec w przygadankach -Kto jest z Lodzi sam sobie szkodzi-. I ze powstaly jakies niesnaski pomiedzy p Milczarkiem a prowadzacym szkole w Lodzi. Jezeli to jest prawda to soryy ale jak bys sie czul na treningu przy dogaduszkach Kto z Warszawy pochodzi sam sobie szkodzi. Jezeli jest to z palca wyssane to i tak nie moja sprawa. Nie wtracam sie miedzy mlotek a kowadlo.Poza tym slyszalem duzo dobrego o zawodnikach szkoly z warszawy, a swoj poziom zapewnili sobie ciezka praca a nie klutniami
Pozdrawiam
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?
"Kto z Łodzi sam sobie szkodzi" to tylko żart. Nikt się chyba o to nie obrażał. Na początku nie było żadnych problemów pomiędzy W-wą a Łodzią świadczą o tym opinie uczniów z W-wy, którzy będąc w Łodzi jeszcze po dziś dzień wspominają imprezy po treningach. Łódź w tym zawsze przodowała. Pierwsze sekcje też były pełne ludzi którzy mogli osiągnąć coś w MOdliszce. Ostateczny (z tego co mi przekazano) rozkład nastąpił przeszło rok temu przy okazji próby kręcenia filmów o kung fu dla Polsatu. Inna sprawa że nikt nie przyjeżdżał z Łodzi na treningi do Warszawy i poziom się stale obniżał. Jeśli instruktor z Suwałk potrafi przyjechać dwa razy w miesiącu dlaczego nikt nie przyjeżdżał z Łodzi, która jest znacznie bliżej. Szkoda ale to już nie nasza sprawa. Jeśli ktoś będzie chciał z Łodzi ćwiczyć z nami nie sądzę aby stawiano mu w tym jakieś przeszkody.
Pozdrawiam
MaciejW
  • 0

budo_jute
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?
Dziekuje za odpowiedz nic nie wiedzialem na temat filmu ktorymial byc krecony dla telewizji. A dla propagandy to można wsystko wykorzystac byle nie przyznac sie do swoich bledow
POzdrowienia
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?
Z ostatniej chwili dostałem wiadomość, że w Łodzi ćwiczony jest styl Labiryntu prowadzi go Marek Flisikowski, który dojeżdża do Łodzi. Powstaje jednak pytanie czy styl Labiryntu w Łodzi czeka taki sam los jak Modliszkę. Poczekamy zobaczymy.
:? :? MaciejW
  • 0

budo_jute
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka w Lodzi?
Witam Macieju
Jeżeli chodzi o tego Marka Flisikowskiego to nic o nim nie wiem.Skad się wzioł i u kogo ćwiczył. Do Łodzi przyjeżdzają też kolesie z wrocławia i uczą Muay Thay.Ale jak znam życie to wszystko do czasu. Bo jak życie pokaze to znowu sie wszystko rozleci o kasę i prawa autoryzacji :lol:
Pozdrawiam :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024