Skocz do zawartości


Zdjęcie

Discovery 1 września 2002 r.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Discovery 1 września 2002 r.
Discovery Channel
Niedziela, 1 września 2002 r.


21:00 Droga Wojownika
Odwiedzimy fascynujący świat współczesnych japońskich wojowników wykorzystujących broń sprzed tysięcy lat i techniki wciąż owiane mgiełką tajemnicy.

22:00 Wojownik Kung-Fu
Poznamy mistyczna przeszłość i tajemnicza teraźniejszość azjatyckich sztuk walki. Przyjrzymy się uczniom ćwiczącym Kung-Fu, po czym odwiedzimy Japonię i szkoły Karate, Ninjitsu i Taj Chi Ch'uan.

23:00 Współcześni Gladiatorzy
Z bliska przyjrzymy się brutalnym walkom na gołe pięści. Poznamy świat podziemnych klubów oraz ludzi, którzy dla sławy i pieniędzy nie wahają się ryzykować życia.

Na podstawie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Aha, powtórka w poniedziałek 2 września:
12:10 Droga wojownika
13:05 Wojownik Kung Fu
14:00 Gladiatorzy - brutalna prawda
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
Oglądałem ów program. Normalnie klęska, jakiś leszczy pokazywali trenujących jakieś szaleńskie sztuki walki z cyklu :) combat ki albo inne cuda pozlające im przyjąć "uderzenia zabijające innych ludzi". Dobrze, że mnie tam qrwa nie było...
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
Oglądałam od połowy drugiego programu do końca. Bardzo podobał mi się program "Współcześni gladiatorzy", pokazywali m.in. BJJ i walki UFC. Program to był przede wszystkim zbiór opinii o ewolucji MA wypowiadanych przez praktyków - wieloletnich zawodników i instruktorów. IMHO bardzo dobrze oddali współczesne tendencje w MA i różnice dzielące je od tradycyjnych styli.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
Tiaa... Combat-Ki ... ciekawe. Goscie po tym kursie beda "hard to kill" ... ja rozumiem , ze kolejnym tajnym etapem tego kursu jest lapanie kul w zeby na slepo oraz wytrzymywanie bezposredniego strzalu w czaszke :?: Sobie troche popatrzylem na Kar-1 i UFC.
Ten odcinek o Kung-Fu to juz widzialem nie raz w innych wersjach ... a jak uslyszalem o Bodidharmie i poczatkach to juz wiedzialem , ze bede mial deja-vu ( przypominal ten film dokumentalny co u nas szedl na TVP1 albo TVP2).
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
Mnie też bardzo spodobał się Combat ki.Jakie życie jest proste! Niech inni się brudzą na macie - my nauczymy cię "przetrwać atak jaki zabiłby normalnego człowieka"BUHHAAAAAAAAAHA :lol: :lol:

Widzisz dzikki mówiąc o historii kung fu ciężko pominąć Bodidharme;)
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
Acha jeszce jedna sprawa.Ja niestety oglądałem powtórkę w poniedziałek i "Gladiatorzy - brutalna prawda" miał się nijak do programu z niedzieli "Wspólcześni gladiatorzy".To ciekawe zważywszy na fakt powtarzania się dwóch pierwszych programów...może ktoś mi wyjaśni o co chodziło Discovery?
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
Rownez ogladalem te serie fantastycznych programow i zafascynowalem sie Combat Ki. Uwazam ze dzieki Combat Ki bylbym mniej smiertelny od innych ludzi. Czy ktos zna adres szkoly Combat Ki w Polsce - Pomozcie prosze.
Zdesperowany fan Combat Ki :!:
P.S.: Moja krtan wymaga powaznego wzmocnienia :drinking:

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.

Widzisz dzikki mówiąc o historii kung fu ciężko pominąć Bodidharme;)

Nie o to mi chodzilo .. ale po prostu juz to slyszalem .. prawie dokladnie te same rzeczy w programie na jakims TVP... oto mi chodzilo...
Ja wiem , ze ciezko nie mowic o Bodidharmie.
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
w tych wojownikach kung-fu był pod koniec koleś trenujący bodajże shuhan , który walczył w turniejach shidokanu oraz w K-1 ( nazywał się chyba Cung Le ) - to mi się podobało , koleś robił fajne rzuty - bardzo rzadko spotykane w K-1 ( właściwie to pierwszy raz widziałem :) ) . Kombat Ki to coś dla mnie - będę miał dopakowane mięśnie szyji i genitalia z żelaza -a tylko o tym zawsze marzyłem :) :) :)
  • 0

budo_kath
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BurningZone

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
witam!!!

widze, że combat ki zyskuje nowych fanów, więc czy nie należałoby stworzyć nowego działu pt 'legendy combat ki'?? i na nim zgłębiac jego tajniki,hmmm problem tylko w tym... kto będzie przewodził masom, kto wytłumaczy wszystkie zawiłości?

p.s. ciekawe komu pierwszemu eksplodują gałki oczne od tego napręzania??? limo

:) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
Ale komentarz do Combat Ki był boski. najlepsza szuka walki opracowana na najstarszych systemach dalekowschodnich - a może wymysł tego goscia? nie jestem specjalistą ale to chyba mogło być podciagnięte pod zapędy samobójcze. jestem ciekawy jak wyglądał by "wypadek" podczas treningu? i co z odpowiedzialnością?

kilka malutkich wpadek było. Aikido jak wiadomo pochodzi z starych japonskich systemów walki ale jako takie ma 100 lat a oni tu mówią ze aikido nauczali w średniowiecznej japoni. no cóż ale i tak było fajne
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.

p.s. ciekawe komu pierwszemu eksplodują gałki oczne od tego napręzania???


Gałki oczne to jeszcze nic, zerknij
Dołączona grafika

A Combat Ki jest tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Polecam galerię zdjęć :)
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
...hmm... chyba ich pojeb*** ja w to nie wierze... chociaz popadam w paranoje.. wiec sam juz nie wiem... ale pokazali sztuki walk ktore sa malo efektowne i skuteczne... bez obrazy.....mogli zrobic to jak na NG i bylo by o wiele lepiej .. seria ,,Klub walczenych" coz byla o wiele wiele lepsze i ciekawsza... coz ..chba wejde na strone discov. i ich ochrzaniem.... :P :) :):) :D
  • 0

budo_kath
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BurningZone

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.

Gałki oczne to jeszcze nic, zerknij


a myślisz ze po co ten ręcznik - żeby wytrzeszczu nie dostać... 8O

:D

pozdrówki
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
ja nie mogę - ludzie płacą ,za to ,że ktoś ich napieprza po jajach - do czego to doszło...
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
... a później chce program o dzieciach , których ojcowie ćwiczyli kombat ki - to jest fabryka potworków
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
no własnie czy ci ludzie nie mysla... byc moze nie beda mieli w przyszlosci dzieci(dla niektorych to nawet lepiej :P ) ... czy oni nie mysla o skutkach ubocznych .. bo nie wierze zeby ich nei bylo :!: :!: :!:
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
a ja byłem w USA i cwiczyłem combat-ki pod okiem wielkiego mistrza i jestem bardzo zadowolony
juz po 10 godzinach treningu byłem w stanie rozbić głową mur z cegieł klinkierowych(od tego zaczęła sie kariera mistrza)
na następnym treningu poznawaliśmy tajniki walki z niedżwiedziem grizzli
uważam że dzieki wielkiemu mistrzowi uda mi sie również złamać bariere dżwieku na wrotkach
  • 0

budo_sepulka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mojego pokoju

Napisano Ponad rok temu

Re: Discovery 1 września 2002 r.
jestem ciekaw kiedy bedziesz probowal zblizyc sie do predkosci swiatla na wrotkach :) a rozbijanie muru glowa to rzeczywiscie fascynujace zajecie :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024