Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Jak tak dalej pójdzie, to własne podforum tu otworzymy.
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Wpiszcie i mnie ... musimy wymysleć jakąs swoją nazwe
Proponuje DR.ZGON TEAM 8)
pozdrowienia
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie

Wpiszcie i mnie ... musimy wymysleć jakąs swoją nazwe
Proponuje DR.ZGON TEAM 8)
pozdrowienia


Mnie sie bardzo podba. Wchodze w to oraz moj 68 kg owczarek kaukaski weteren walki ze zlodziejami ( 8 rannych niestety brak zabitych :( ).
Wiecie kiedys byl taki film z Charlesem Bronsonem - Msciciel. Powiem wam ze na te czasy to wlasnie to. Batman, Supermen, Spiderman, itp. Teraz rozumiem ten fenomen superbohaterow. Niech nam fiodor stworzy zamkniete forum i zaczynamy robic porzadek. Jak bedzie jakis problem dam wam znac, na mnie tez mozecie liczyc. DR.ZGON TEAM zaczyna zyc :)

Ale co mnie najbardziej cieszy to jest to ze sa ludzie ktorzy maja podobne odczucia. Najgorsze jest to ze widzisz co sie dzieje na okolo a jak sam wymierzysz sprawiedliwosc to bedziesz ukarany. Ja nie akceptuje juz tej gadki ze do wymierzania kar sa sady i sedziowie gdyz za czesto jest tak, ze kara jest niewspolmiernie mala do zbrodni a system chroni przestepcow a nie tych ktorych powinien chronic.
Plan B to dla mnie plan A :!:
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
[url=http://www.kp.pis.org.pl/kodeksy]http://www.kp.pis.org.pl/kodeksy[/url][/url]
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie

Mnie sie bardzo podba. Wchodze w to oraz moj 68 kg owczarek kaukaski weteren walki ze zlodziejami ( 8 rannych niestety brak zabitych :( ).
Wiecie kiedys byl taki film z Charlesem Bronsonem - Msciciel. Powiem wam ze na te czasy to wlasnie to. Batman, Supermen, Spiderman, itp. Teraz rozumiem ten fenomen superbohaterow. Niech nam fiodor stworzy zamkniete forum i zaczynamy robic porzadek. Jak bedzie jakis problem dam wam znac, na mnie tez mozecie liczyc. DR.ZGON TEAM zaczyna zyc :)


Wchodze w to.
Silvio
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Panowie to może jakieś ciuszki z logo?!!!! :) :) :)
Tak żeby wyróżniać się z tłumu i żeby podczas akcji ludzie nie wzieli nas za dreswów :oops: :oops: ?!!!
A tak poza tym to może nasi znawcy praw czytajacy te posty udzielom nam paru rad co zrobic żeby nie wzięto nas za grupe "zbrojną"!!!! :twisted:
Jeżeli juz wprowadzamy "niebezpieczne narzedzia" takie jak psy to ja w skład grupy wnosze moją kochaną suczke Amstafa które też juz nie jedno przeżył, a jej 2 tony (tak mówią i piszą) ścisku w szczękach napewno się przydadzą do jakiejś amputacji!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Teraz musimy znaleść sponsora który zafunduje nam jakiegos busa aby rozszerzyć obszar naszego działania!!! :) :) :)

Ale jest jedno co mnie martwi,mianowicie co będzie jeżeli nam "lekko odbije".... mam nadzieje że nie staniemy się kolejną bandą "osiłków" lejących każdego kto im nie przypadnie do gustu!!! :box: :paker: belzebub
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Banda osilkow ??? Ohh nie .. to jest raczej Obywatelski Patrol. A ze uzbrojony jak batalion Specnazu :) .. no coz ... w razie starcia nalezy miec przewage ogniowa jesli nie liczebna.
I wchodze w plan B. Uzbrojenia malo .. ale jako ze mam niepozorny wyglad ... (wiecie taki inteligencik nieco misiowaty :) ) moge chodzic na wabia :) :) . I w sumie z kazdej broni innej niz P-64 mialem dosc dobre wyniki strzelan ....
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Domyslam sie że ...
".. ale jako ze mam niepozorny wyglad ... (wiecie taki inteligencik nieco misiowaty.." po zdenerwowaniu wsyskakuje ci zlielony kolorem,masa zwiększ się dwa raz...itp. :) :) :) :) :)

Może zamiast wabia będziesz osłaniał tyły i droge ewentualnego odwrotu!!! 8)

Nie znasaz kogoś kto ma niepotrzebnego busa :?: :)
a może nazwiemy się "Pospolite Fight Ruszenie"? :lol: :lol:

[/quote]
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Hehe, widzę, że plan rozwija się lawinowo. Aż trudno usiedzieć, żeby się nie przyłączyć. Ja, moje narzędzia (i narządy) oraz apteczka jesteśmy do dyspozycji :) Teraz pozostanie ustalić program trasy koncertowej (plan czyszczenia) i w drogę :) Jak w "Nikicie" - Viktor Czyściciel, hehe.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
No nie przecze ze posiadam pewna mase , ktora przydawala sie podczas stania nba bramce czy cus :D
W szkole wiekszosc solowek zalatwialem w pomieszczeniach zamknietych ciskajac delikwentem o sciane :) , a pierwsze mawashi jakie mi w zyciu weszlo poslalo kolege do szpitala ... ale nadal twierdze ze jestem skromnym i niepozornym chlopczykiem w okularkach :)
Ale faktem jest ze wygladam na latwegoi do skrojenia ... niestety raz mnie naprawde skroili .. ale grozba zgwalcenia przez 3 nygusow towarzyszacej mi kobiety nie pozwolila mi zareagowac "wlasciwie".
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Teraz nadszedł czas zemsty!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Jakby to powiedział SONGO KU - " KAMEHAMEHA"*!!!!!! :!: :!: :!: 8O

*-fala uderzeniowa!!!! :) :) :) To jest nazwa!!!!
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Jakbyscie kiedys przejezdzali przez Krakow to tam czeka nastepny :)
Jak to sie mowi.. Tez mialem taki pomysl kiedys.. Dopisuje sie do supermenow :)


Marchew
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
hmmm fiodor powinien opracowac dla nas zamkniete forum i powinnismy zaczac poslugiwac sie szyfrem. Ja przyjmuje konspiracyjny nick Dr. Narkoza :) stroj wyjsciowe - koszulki vortal budo. Na poczatek akcji proponuje mala miescine w ktorej nas nie znaja. Musimy sie jakos zgrac. Potem mala akcja na meczu pilkarskim tak dla wprawy i ruszamy najpierw moze do mnie:-)
A potem?
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Hehe, widze odzial sie szukuje :) Zeby wspomoc kolegow w potrzebie dalaczam sie razem ze swoim Transitem 2,5D oraz swoimi, aczkolwiek skromnymi, seikenami rotfl
Vortal Squad nadchodzi :2gunfire:
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
No to mamy busa. 8)
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
panowie ale nie tak publicznie - ściany mają uszy a potencjalni przeciwnicy moga wlaśnie tu trafić w przerwie szukania gołych panienek
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Piotrek jak chcesz zrobić dodry uczynek to powiadom właści :) ciela posesji niech sie zabezpieczy
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie

Hehe, widze odzial sie szukuje :) Zeby wspomoc kolegow w potrzebie dalaczam sie razem ze swoim Transitem 2,5D oraz swoimi, aczkolwiek skromnymi, seikenami rotfl
Vortal Squad nadchodzi :2gunfire:


No to stanowimy juz Druzyne A.
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Racja za bardzo się z tym obnosimy, jeszcze ktoś z czytelników forum okarze się wrogiem i cała niespodzianka wpiz..!!! :)
Musimy zorganizować się i poprosić Fiodora o osobne forum tylko dla nas, takie na hasełko :lol:
Kto go zna najlepiej i napisze do niego :?:
Te koszuli vortal to moim dzaniem troche głupi pomysł,bo co jak któryś z "ukaranych" zapamięta adres i wszystkiego się o nas dowie z forum :?:
Ale poza tym to trzeba się zorganizować,podzielić funkcjami i przyszykować plan działania! No i niezapoomnijmy zatrudnić kilku adwokatów wrazie czego :) :) :)

Trzeba też ustalić grupy uderzeniowe bo jak widzę jest tylu chętnych że wszyscy się do busa nie zmieszczą! Musimy pracować na zmiany :!: :!: :!:
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wlamanie na śniadanie i poranne bieganie
Jasne, że ja też w to wchodzę.
Już kiedyś z Silvio rozmawiliśmy na ircu na ten temat.

Bracia konspiratorzy łączmy się 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024