Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boks tylko dla młodych?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Boks tylko dla młodych?
Pytanko do ludzi ćwiczących boks. Czy w Waszych klubach są tylko ludzie młodzi (względnie młodzi, powiedzmy do 35 lat), czy są też osoby dojrzałe, które również lubią skrzyżować rękawice? Nie wliczamy tu oczywiście trenerów.
  • 0

budo_gregbal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks tylko dla młodych?
Wiekszosc to oczywiscie mlodzi (w znaczeniu wzglednie mlodzi, bo klub jest gl. dla studentow i pracownikow uniwerku). Ale znalazloby sie 4-5 gosci ktorzy nie zalapaliby sie na ten limit, jeden z nich byl kiedys zawodnikiem, ale reszta to "normalni" ludzie nie majacy wczesniej kontaktu z boksem.
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks tylko dla młodych?
Slawek ja mialem podobny problem poszedlem do klubu a tam mi trener powiedzial ze jest mu bardzo przykro ale to jest klub ligowy i przyjmuja tylko osoby rokujace starty w lidze a ja jestem za stary. Na szczescie we wroclawiu jest cos takiego jak boks dla kazdego i tam mozna sie smialo zapisac.
Piotrek
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks tylko dla młodych?

Slawek ja mialem podobny problem poszedlem do klubu a tam mi trener powiedzial ze jest mu bardzo przykro ale to jest klub ligowy i przyjmuja tylko osoby rokujace starty w lidze a ja jestem za stary. Na szczescie we wroclawiu jest cos takiego jak boks dla kazdego i tam mozna sie smialo zapisac.

Ależ ja nie mam żadnego problemu - na boks nie zamierzam się zapisywać. :D Interesowało mnie tylko, czy w boksie jest podobna sytuacja jak np. w judo, że jeśli ćwiczy ktoś starszy, to zaczynał treningi będąc dzieckiem - a przyjmują tylko młodych, bo starzy się nie przydadzą.
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks tylko dla młodych?
Aha. Tak to prawda ale nie tylko w judo i boksie ma tez to miejsce w zapasach i podejrzewam ze w iinych sportach tez jak np. pilka nozna czy kosz :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024