Skocz do zawartości


Zdjęcie

list do lewisa...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

list do lewisa...
oto co rahman napisał do lenoxa:


Drogi Lennoxie,

Minęło wiele miesięcy od czasu, kiedy pokonałeś mnie odzyskując mistrzostwo świata wagi ciężkiej. W tym czasie wielokrotnie prosiłem twoich przedstawicieli żeby moje pasy mistrzowskie wróciły do mnie. Jak zdajesz sobie dobrze sprawę, każdy mistrz jest posiadaczem jego własnych pasów. Ty jesteś obecnie w posiadaniu moich pasów mistrzowskich WBC,IBF i IBO. Te pasy są moją własnością. Dlatego też, namawiam cię do zrobienia właściwej i honorowej rzeczy. Namawiam cię, żebyś wykazał należyty szacunek dla tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. Żądam żebyś zwrócił mi moje pasy. Jeśli nie zwrócisz mi mojej własności, będę zmuszony do podjęcia kroków na drodze prawnej. Nie będę akceptował nielegalnego posiadania mojej własności. Zrobię wszystko żeby odzyskać z powrotem moje pasy. Lennox, oddaj mi moje pasy, natychmiast!
  • 0

budo_max
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: list do lewisa...
8O co za debil 8)
  • 0

budo_gregbal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: list do lewisa...
Czemu? W koncu Rahman dostal swoje pasy zasluzenie (fuksiarsko co prawda, ale to inna sprawa) i naleza do niego na zawsze.

Jesli mistrz przegra, to nowemu mistrzowi robi sie po prostu nowe pasy, a stare pasy zatrzymuje sobie stary mistrz na pamiatke. O ile mozna zrozumiec z listu, Lewis po prostu zabral mu pasy i nie oddal, a Rahman ma calkowita racje domagajac sie ich zwrotu.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: list do lewisa...
Zaraz, moment to chodzi o pasy jako rzecz czy po prostu tytuł, bo już straciłem wątek... 8)
  • 0

budo_gregbal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: list do lewisa...
O pasy jako o rzecz, tak zreszta wynikalo z ang. wersji - ale tez musze przyznac ze nie od razu sie polapalem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024