Skocz do zawartości


Zdjęcie

bjj w Lublinie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

bjj w Lublinie?
witam wszystkich
mam pytanko dotyczace klubu bjj na Lubliniance.
mieszkam w Lublinie i chciałem zacząc treningi bjj ale dwie osoby(jedna osobiscie i jedna przez net)mi to odradzaly.
prosze o wasze opinie na temat tego klubu i jego poziomu i oczywiscie poziomu trenerow
mam nadzieje ze jest na forum kilka osob ktore mialy z ta sekcja stycznosc
dziekuje za wszystkie uwagi i opinie
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?

witam wszystkich
mam pytanko dotyczace klubu bjj na Lubliniance.
mieszkam w Lublinie i chciałem zacząc treningi bjj ale dwie osoby(jedna osobiscie i jedna przez net)mi to odradzaly.
prosze o wasze opinie na temat tego klubu i jego poziomu i oczywiscie poziomu trenerow
mam nadzieje ze jest na forum kilka osob ktore mialy z ta sekcja stycznosc
dziekuje za wszystkie uwagi i opinie

odradzam treningi u mnie, polecam za to karate shotokan, krav mage, aikido
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?
mimo to co mowisz Fiodor ja i tak wpadne do Ciebie na trening :) (bylebys sie tylko nie wystraszyl)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?

mimo to co mowisz Fiodor ja i tak wpadne do Ciebie na trening :) (bylebys sie tylko nie wystraszyl)

hehe, uważaj możesz zacząć zachowywać się jak mój uczeń: kadet [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

hehe :)
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?
Gelo: przede wszystkim idź tam na trening, poćwicz to wtedy zobaczysz czy ci pasuje, czy nie. Chyba potrafisz sam wybrać, a nie kierować się opiniami ludzi, których bądź co bądź, nawet nie znasz...?
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?

Gelo: przede wszystkim idź tam na trening, poćwicz to wtedy zobaczysz czy ci pasuje, czy nie. Chyba potrafisz sam wybrać, a nie kierować się opiniami ludzi, których bądź co bądź, nawet nie znasz...?

slasz nie rób gelowi wody z musgu :wink: chłop wie że należy właśnie słuchać się innych, no kufa czy każdy musi wyrobić sobie własne zdanie? :)
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?
owszem czytalaj juz jakis czas temu co wyprawia "twoj uczen" i jego brat ale powiem tylko tyle ze do mojego brzyszka przyssiewac sie moga mezczyzni tylko dla przyjemnosci a duszenie no coz podszkolenie tej umiejetnosci mi sie przyda tylko ja nie mam zamaruu sie bic z zadymi kafarkami :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?

owszem czytalaj juz jakis czas temu co wyprawia "twoj uczen" i jego brat ale powiem tylko tyle ze do mojego brzyszka przyssiewac sie moga mezczyzni tylko dla przyjemnosci

OKI marta, już ja ci znajdę partenrów do "sparringu", zobaczysz jak się zlecą jak powiem panowie marta chce przyjemności... hyhy :)
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?
haha jakbym chciala tylko przyjemnosci to wyszlabym na laweczke klatke i juz kogos dorwala ale ja chce sie czegos nauczyc i wlasciwie to duuuzo chce sie nauczyc nie jechalabym pol polski tylko po chwile przyjemnosci na macie bo te moge miec blizej :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?

haha jakbym chciala tylko przyjemnosci to wyszlabym na laweczke klatke i juz kogos dorwala ale ja chce sie czegos nauczyc i wlasciwie to duuuzo chce sie nauczyc nie jechalabym pol polski tylko po chwile przyjemnosci na macie bo te moge miec blizej :)

mhmmm... oks marta, ale dlaczego nie pójdziesz do matuszczaka, toć mieszkasz w poznaniu?
I aikido by ci pokazał ma 4 dana chyba w tym...
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?
Fiodorq chcialam cie poznac prz okazji a ty mi kazesz tutaj wyciagac wszystko dlaczego...Do Karola Matuszczaka owszem moge pojechac... Ale chce do Ciebie powinienes poczuc sie zaszczycony albo najmniej powinno Ci sie zrobic milo...A w Poznaniu nie mieszkam i troche do niego mam :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?

Fiodorq chcialam cie poznac prz okazji a ty mi kazesz tutaj wyciagac wszystko dlaczego...Do Karola Matuszczaka owszem moge pojechac... Ale chce do Ciebie powinienes poczuc sie zaszczycony albo najmniej powinno Ci sie zrobic milo...A w Poznaniu nie mieszkam i troche do niego mam :)

Ty no popatrz kobieta z poznania przyjeżdża specjalnie do lublina potrenować? ty dobrze się czujesz? :) dziwne te ludzie, poznań ma bliżej niż ludzie z lublina, buhahhahaha ale parodia, czekaj zaraz...śmiesz wyrobić sobie wlasną opinię o bjj lublin? nie będziesz słuchała się nikogo? nnnooo 8) patrzajta ludzie są jeszcze ludzie z własną wolą! a mówili że świat schodzi na psy...
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?
pragne Cie poinformowac ze do Poznania mam 112km (wlasnie sprawdzilam) wiec to raczej nie Poznan
Co do samopoczucia to swietne choc brak mi treningow
chce wyrobic sobie opinie o bjj a sprobowac nalezy aby wyrazic opinie
a niby kogo mam sie sluchac :?: kazdy jest stronniczy :)
a ja chce miec wlasna opinie i z tego co wiem to mam wlasna wole :)
nie ma to jak zapsuci mlodzi ludzie zadni wlasnej opinni :twisted:
i zebys wiedzial ze specjalnie po to przyjade :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?

pragne Cie poinformowac ze do Poznania mam 112km (wlasnie sprawdzilam) wiec to raczej nie Poznan


o kurcze ale wtopa :)

chce wyrobic sobie opinie o bjj a sprobowac nalezy aby wyrazic opinie
a niby kogo mam sie sluchac :?: kazdy jest stronniczy :)
a ja chce miec wlasna opinie i z tego co wiem to mam wlasna wole :)

okiej marta, to jest prawidłowe podejście, z przyjemnością wpuszczę Cię na salę abyś poznała tajemne techniki walki bjj lublin :) przy okazji weż nóż i spodenki do vale tudo wiadomo przecież że samo bjj nie wystarczy do nauki walki :)
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?

o kurcze ale wtopa :)

zdaza sie :)

okiej marta, to jest prawidłowe podejście, z przyjemnością wpuszczę Cię na salę abyś poznała tajemne techniki walki bjj lublin :) przy okazji weż nóż i spodenki do vale tudo wiadomo przecież że samo bjj nie wystarczy do nauki walki :)

milo mi ze mnie wpuscisz a nie bede musiala stac pod drzwiami :)
co do noza hmm moga mnie w pociagu policjanci zwinacz za bron :lol:
a do spodenek to moze lepiej bikini przynajmniej bede miala sposob by odwrocic uwage :)
a stroj wystarcza do nauki :?:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?

milo mi ze mnie wpuscisz a nie bede musiala stac pod drzwiami :)
co do noza hmm moga mnie w pociagu policjanci zwinacz za bron :lol:
a do spodenek to moze lepiej bikini przynajmniej bede miala sposob by odwrocic uwage :)
a stroj wystarcza do nauki :?:

hehe, marta weź jakieś drewnienko ala tanto coś jak wibrator ale z drewna, posparujesz na noże najpierw, potem zajmie się tobą kto inny powalczysz w parterze, a na końcu zrobimy mix-a :)
Jak już się zmęczysz pokażę ci techniki bjj np kimurę albo balachę, tudzież jakieś zamiecenie z gardy... 8)
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?

hehe, marta weź jakieś drewnienko ala tanto coś jak wibrator ale z drewna, posparujesz na noże najpierw, potem zajmie się tobą kto inny powalczysz w parterze, a na końcu zrobimy mix-a :)
Jak już się zmęczysz pokażę ci techniki bjj np kimurę albo balachę, tudzież jakieś zamiecenie z gardy... 8)

widze ze bedzie to dluuugi trening no cuz mam nadzieje ze duuuzo sie naucze i sie na mnie nie zawiedziesz i nie wiem gdzie ty widziales drewinane wibratory moze w jakims muzeum :?:
i pytanie czemu ja przez cala polske w szerz mam cos wozic a treningi mam z prawdziwymi nozami a nie tanto :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?

widze ze bedzie to dluuugi trening no cuz mam nadzieje ze duuuzo sie naucze i sie na mnie nie zawiedziesz i nie wiem gdzie ty widziales drewinane wibratory moze w jakims muzeum :?:
i pytanie czemu ja przez cala polske w szerz mam cos wozic a treningi mam z prawdziwymi nozami a nie tanto :)

Hehe, ależ marta chodziło o kształt ala wibrator :wink: oks weź normalny nóż tylko pliss nie tasak z kuchni :) kurde tyle postów w tym temacie się narobiło a mówiłem odradzam :)
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?
a taki maly tasaczek :?: hihi zartuje ale tak powaznie to jaki :?: jak dlugi jaki krztalt itd :)
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj w Lublinie?
szanowny Fiodorze
nie unoś sie, po prostu jedyne informacje jakie mialem o Tobie i Twoim klubie pochodzily z innego forum od innego trenera bjj z trojmiasta.
dopiero dzisiaj dowiedziałem sie o waszych wojenkach
Twoją uszczypliwą uwagę o wyrabianiu sobie samemu zdania przyjąłem z uśmiechem bo umiem śmiac sie także z siebie
ale przyznasz ze osoba taka jak ja(mimo ze cwicze MA od 14 roku życia)ktora o bjj informacje czerpala tylko z netu nie moze przyjsc na trening i kategorycznie stwierdzic
"tak ten klub i ten trener jest świetny albo nie"
poza tym chyba wlasnie po to jest take forum zeby zasiegac opinii bardziej doswiadczonych w danej dziedzinie kolegow
ze swojej strony moge Ci obiecać ze po rozpoczeciu roku akademickiego na Lublinianke trafie,grzecznie sie tobie przedstawie i zobacze wszystko na wlasne oczy
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024