Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paszport dla Farida


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Paszport dla Farida
W tym roku Farid Ahadpour ( Gwardia Warszawa ) Irańczyk mieszkający od kilku lat w Polsce dostał Polskie obywatelstwo, sugerowano że może stać się czołowym reprezentantem Polski na miare Olisadebe w piłce nożnej. Jednak na Mistrzostwach Polski przegrał z Krystianem Brzozowskim naszym najlepszym juniorem ( aktualny vicemistrz europy juniorów ). Jak myślicie czy dobrym pomysłem byłoby sprowadzenie do Polski kilku obcokrajowców w celu nadania im naszego obywatelstwa by godnie reprezentowali nas na mistrzostwach świata i europy :?:
  • 0

budo_oprych
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pizdusiowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Paszport dla Farida
to zależy, jeżeli zawodnik jest dobry i nie ma sobie równych polskich zawodników, a sam choć troszkę utożsamia się z Polską to czemu nie ?

im lepsi zawodnicy tym wyższy poziom zawodów i kadry
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paszport dla Farida
Z jednej strony pomysl jest dobry pomysł.Niewątpliwie poziom polskich zapasów poszedł by o jedną klasę do góry.Z drugiej jednak strony jeżeli obcokrajowec wygrałby jakies poważne zawody (oczywiscie dla Polski) to chyba nie czul bym takiego zadowolenia jak przy zwycięstwie rodowitego Polaka.A jeżeli chodzi o Farida to oczywiście Pietrass ma racje że w Polsce znajda sie lepsi zwodnicy od niego więc jeżeli zobaczę jego na MŚ to będę bardzo zdziwiony.
Jezeli o mnie chodzi to na raze nie wiem co jest lepsze czy sprowadzanie zawodników z innych krajów czy pozostawienia wszystkiego tak jak jest w chwili obecnej.Jak sie namysle to dam odpowiedz :)
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Paszport dla Farida

to zależy, jeżeli zawodnik jest dobry i nie ma sobie równych polskich zawodników, a sam choć troszkę utożsamia się z Polską to czemu nie ?


Ok a pytanie dodatkowe jest takie: co byś powiedział o tym żeby specjalnie sprowadzic dobrych zawodników np. z byłych państw ZSRR jest tam na pęczki dobrych zawodników którzy chętnie by przyjechali do Polski niekoniecznie za duże pieniądze? Takie akcje przynajmniej w innych dyscyplinach się już zdarzały.
  • 0

budo_oprych
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pizdusiowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Paszport dla Farida

Ok a pytanie dodatkowe jest takie: co byś powiedział o tym żeby specjalnie sprowadzic dobrych zawodników np. z byłych państw ZSRR jest tam na pęczki dobrych zawodników którzy chętnie by przyjechali do Polski niekoniecznie za duże pieniądze? Takie akcje przynajmniej w innych dyscyplinach się już zdarzały.


ale jeżeli sprowadzać ich jako sparingpartnerów to czemu nie ?
jestem za.
  • 0

budo_grabusia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paszport dla Farida
Farid jest bardzo dobrym zawodnikiem Gwardii Warszawy. Wiem to, ponieważ codziennie się z nim widzę w moim klubie, a to że przegrał z Krystianem Brzozowskim to wcale nie zaskoczenie, ponieważ Krystian jest bardzo utalentowanym zawodnikiem i niema się co dziwić. Mam nadzieję, że Farid pokarze jeszcze na co go stać :lying:
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Paszport dla Farida

a to że przegrał z Krystianem Brzozowskim to wcale nie zaskoczenie, ponieważ Krystian jest bardzo utalentowanym zawodnikiem i niema się co dziwić.


Zgadza się to że przegrał nie było zaskoczeniem, spodziewałem się tego. Jest w Polsce jeszcze kilku zawodników którzy mogą go poskręcać, choćby nieobecny na MP reprezentant Polski w tej wadze.
Farid jest b. dobry ale obawiam się że za stary by coś jeszcze pokazać w świecie (27 lat). chociaż kto wie. :roll:
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Paszport dla Farida

ale jeżeli sprowadzać ich jako sparingpartnerów to czemu nie ?
jestem za.

Też jestem tego zdania można się od nich wiele nauczyć. 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024