Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Maccieja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_misiek2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków gł.

Napisano Ponad rok temu

Do Maccieja
Cześć!!!
Na SFD piszesz "...Poza tym kolor paska to jest potrzebny głównie do chwalenia się przed panienkami. Moge mieć biały pas, ale trenowac od wielu lat i rozwalac najlepszych..."
Czy tylko do chwalenia się?
Jako instruktor wiesz dobrze,że do końca to nie jest prawda. Wiesz ,że kolor jest potrzebny.
Czy z białym pasem można startować na zawodach międzynarodowych, lub krajowych od strefy w zwyż?

Pozdrawiam
Misiek2
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Maccieja
w juniorach młodszych trzeba miec 4 kuy (pomarańczowy pasek>
a na miedzy narodowych to nie wiem ale na pewno nie mozna miec białego
  • 0

budo_misiek2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków gł.

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Maccieja

w juniorach młodszych trzeba miec 4 kuy (pomarańczowy pasek>
a na miedzy narodowych to nie wiem ale na pewno nie mozna miec białego



I tutaj jest odpowiedź do czego potrzebny jest stopień (kolor pasa ) w judo.

Misiek2
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Maccieja
Czy Macciej to ten sam czlowiek ktory pisal na forum na 3 litery ze oyama karate to styl bezkontaktowy?????????????
Piotrek
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Maccieja
Szczerze powiedziawszy jeżeli Oyama to styl bezkontaktowy to ja jestem rusałką wodną :)
Sądzę, a gołosłowny nie bywam to raczej wiem, że wielu zacnych adeptów innych stylów takich jak judo, miałoby poważny problem przetrzymać 2 minutki w knockdown.

Żeby nie było niejasności, uważam judo, byle nie sportowe, za bardzo skuteczna i wyczerpującą dyscyplinę - to tak aby mnie nikt nie posądził o stronniczość.
  • 0

budo_rafal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnow

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Maccieja
Ja mysle ze w walce judoki z reprezentantem oyamy po kilku sekundach doszloby do zwarcia gdzie "oyama" by juz sobie nie poradzil , wiec walka nie trwala by nawet 2 minuty
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Maccieja
Fakt - walka by nie trwała 2 minut, zwłaszcza, że nie uważam aby zawodnik judo przetrzymał pospolitego lowka o mawashi na głowę nie wspomnę (zreszta już to sprawdziłem empirycznie), oraz z powodu, że judo - zwłaszcza w sportowej fomie, gdzieś po drodze zgubiło zwarcie i parter w odróżnieniu od bjj. Miłego dnia - przyda się :)
  • 0

budo_rafal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnow

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Maccieja
Mawashi na głowe - nie wiem czy Ty sobie jaja robisz piszac takie cos czy na powaznie,bo jezeli na powaznie to jestes strasznym teoretykiem. Jezeli sprawdzales to ciekawe jakiego miales tego judoke :młodzika , kadeta wazacego 55 kg??? Ja tez sprawdzalem ze na karateków dziala extra ura nage, tai otoshi, o soto gari.......... I nie mówmy o brakach karate bo nie ma czasu na pisanie wypracowań.
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Maccieja

Mawashi na głowe - nie wiem czy Ty sobie jaja robisz piszac takie cos czy na powaznie,bo jezeli na powaznie to jestes strasznym teoretykiem. Jezeli sprawdzales to ciekawe jakiego miales tego judoke :młodzika , kadeta wazacego 55 kg??? Ja tez sprawdzalem ze na karateków dziala extra ura nage, tai otoshi, o soto gari.......... I nie mówmy o brakach karate bo nie ma czasu na pisanie wypracowań.


Po pierwsze Jarek nie jest teoretykiem i chyba sam nie wiesz o kim i do kogo piszesz. Poza tym karate w swojej masie bardzo sie od siebie rozni i nie mozna przenosic tego co jest w jednym karate na to co jest w drugim np. shotokan i shidokan. A tak wogole to nie prowadzmy akademickich dyskusji nie o tym byl topick. SiW ( ah ten magiczny skrot :wink: )
Piotrek
  • 0

budo_rafal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnow

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Maccieja
Wiem do kogo pisze.Ale niektore Jego wypowiedzi sa smieszne i czysto teretyczne jak np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wiec przestanie pieprzyc głupoty bo nie o to tu chodzi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024