Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o szkoly Kung Fu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o szkoly Kung Fu
Aaaaaa, jeszcze a propos zarcia - offtopic bedzie - FORUMOWICZKI I FORUMOWICZE!

Serdecznie polecam knajpe "Zloty Zuraw" na trasie Elbleg - Gdansk (niestety nie zapamietalem miejscowosci :oops: ) - latwo znalkezc, bo przy drodze. Zacne chinskie zarelko maja a i ceny umiarkowane. Takze jakby ktos jechal nad morze, to warto sie zatrzymac na obiad, co jam w niedziele uczynil. :)

K.
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o szkoly Kung Fu
Coeur, dobra, zapraszam na trening. :-)

Krzysztof, Przemek chyba wyjechal (choc wydaje mi sie, ze juz powinien byc z powrotem). W knajpce na stadionie (tej najbardziej kultowej :) ) bylem w sobote ostatnia i bylo dobrze jak zwykle. Nie dzwonilem, bo tak jakos nagle wyszlo :-)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o szkoly Kung Fu
Paaanowie, ja mam taką małą prośbę... Jak byście czasem się tam jeszcze kiedyś wybierali (kultowa knajpka na stadionie??) to ja poproszę o sygnał jakiś... Też bym się chciał zmierzyć ze stadionowym jedzonkiem, ale bez dobrego przewodnika to się boję ;)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o szkoly Kung Fu
Masz to jak w banku :) Razem z Kasia rzecz jasna :wink:
Tylko trzeba sie psychicznie przygotowac na jedzenie wielorazowego uzytku paleczkami - jak chcialem uzyc sztuccow (tez sa, nawet teoretycznie "jednorazowe") bedac tam z taaigihk-iem, to mnie wysmial "i ty sie do Chin wybierasz higienisto?". Od tej pory poslusznie jem paleczkami :)

K.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o szkoly Kung Fu

Masz to jak w banku :) Razem z Kasia rzecz jasna :wink:
Tylko trzeba sie psychicznie przygotowac na jedzenie wielorazowego uzytku paleczkami - jak chcialem uzyc sztuccow (tez sa, nawet teoretycznie "jednorazowe") bedac tam z taaigihk-iem, to mnie wysmial "i ty sie do Chin wybierasz higienisto?". Od tej pory poslusznie jem paleczkami :)

K.


no chlopaki ja tam na waszym miejscu to nie nabieralbym takich szkodliwych przyzwyczajen... ja jak wchodze do resturacji w Chinach i podaja mi wielorazowe paleczki to najpierw sie grzecznie pytam" gdzie sa kurwa jednorazowe a jak nie maja to zmieniam lokal :!: :!:
i zeby smieszniej robi tak mnostwo Chinczykow, daleko nie szukac cala rodzina mojej dziewczyny :twisted:
i ja bym wam jednak radzil wbic sobie to do glowy chyba ze chcecie zaliczyc chinska odmiane zoltaczki pokarmowej podczas pobytu w Chinach...
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o szkoly Kung Fu
eeee.. rozumiem jeszcze oblac paleczki goraca herbata (xiaodu xiaodu :) ) ale zadac paleczek jednorazowego uzytku i wychodzic, w razie gdy nie maja? ..to tak jakby byc wojownikiem Mescalero i rejterowac z pola walki... ja bym zanucil piesn smierci i zezarl wszystko jak leci.. :)
A tak na powaznie, to Tomek madrze mowi. Zapalenie watroby fajne nie jest. :-)
  • 0

budo_coeur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płońsk/Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o szkoly Kung Fu
Na trening wpadne jak tylko sie przeprowadze :)

Tomek, znalazles sobie dziewczyne w Chinach? Gratuluje, tez sie zastanawiam czy nie odwiedzic Chin dla tamtejszych dziewczat, azjatycki typ urody... mrrrr mniaaaaam :P

P.S. A z tego co wiem to one lubia "okraglookich" :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o szkoly Kung Fu

Na trening wpadne jak tylko sie przeprowadze :)

Tomek, znalazles sobie dziewczyne w Chinach? Gratuluje, tez sie zastanawiam czy nie odwiedzic Chin dla tamtejszych dziewczat, azjatycki typ urody... mrrrr mniaaaaam :P

P.S. A z tego co wiem to one lubia "okraglookich" :)


wiesz na takie co "lubia" to jabym raczej uwazal bo mozna cos zalapac :twisted: a poza tym to jak sie dowiedza ze masz polski paszport zostawia Cie sekunde pozniej...

biegac to trzeba za takimi co sie czerwiania i uciekaja bo bialy do nich potrzedl :twisted:
  • 0

budo_wysota
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o szkoly Kung Fu

Wsrod modliszkowcow mam kilku przyjaciol, no i -pochwale sie :-) - znam mistrza Yu.


Gratuluję, ja również :)

Co do atmosfery to najlepiej jakby powiedzial cos ktos od nich, ale -jakby to powiedziec?- pomimo tego, ze sa zzyta grupa potrafia sie ostro napierdzielac, wiec zalezy czego szukasz :-)


Chętnie odpowiem na wszelkie pytania (w miarę możliwości rzecz jasna). Właśnie dziś wróciłem z obozu i zapewniam, że atmosfera była kapitalna (choć na obozie byli głównie "młodzi").

BTW. Nie rozumiem zwrotu "pomimo tego, ze sa zzyta grupa potrafia sie ostro napierdzielac"... Czy to znaczy, że jak ktoś jest zżyty, to nie może prawidłowo ćwiczyć? Podczas walki nie ma przyjaciół - są przeciwnicy...
Oczywiście, kiedy walka się skończy... znowu są przyjaciele :)
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o szkoly Kung Fu

BTW. Nie rozumiem zwrotu "pomimo tego, ze sa zzyta grupa potrafia sie ostro napierdzielac"... Czy to znaczy, że jak ktoś jest zżyty, to nie może prawidłowo ćwiczyć? Podczas walki nie ma przyjaciół - są przeciwnicy...
Oczywiście, kiedy walka się skończy... znowu są przyjaciele :)


Chodzilo o przekazanie, ze: a) jestescie zgrana paczka (tak mi sie z zewnatrz wydawalo przynajmniej); B) macie ostre sparingi, podczas ktorych, mozna oberwac. Sporo ludzi szuka tego pierwszego, a nie bardzo tego drugiego. Zwlaszcza jak ktos sie pyta o atmosfere, to wyczuwam, ze mu na niej (takiej przyjacielskiej) zalezy. Stad moja informacja. Nie, nie znaczy to, ze ktos zzyty nie moze prwaidlowo cwiczyc.
:-) ..choc na pewno trudniej jest, przynajmniej mnie by chyba bylo :-) ...
  • 0

budo_wysota
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o szkoly Kung Fu

choc na pewno trudniej jest, przynajmniej mnie by chyba bylo :-) ...

No.... fakt... :D
  • 0

budo_kobus
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o szkoly Kung Fu
Po za tym jak sie chce trenowac ortodoksyjny styl to troche wysilku w to wlozyc trzeba. Ale warto, zareczam. I wcale sie tak nie napierdzielamy. Nie strasz ludzi, bo to zabrzmialo jakby sie dzialo niewiadomo co u nas :) Pierwszy raz poszedlem na trening na Stegnach rok temu, pod okiem samego Sifu Milczarka. To byla piata z kolei szkola ktora probowalem. Lepszej atmosfery i spsobu prowadzenia treningu nie bylo w zadnej innej. Sifu Milczarek podczas treningu prowadzi kazdego indywidualnie, co daje swietne efekty. Dlatego polecam ta szkole kazdemu kto chce wejsc na sciezke gong fu. O ile sie nie myle pierwsze zajecia dla poczatkujacych beda w piersza srode wrzesnia :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024