Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shi He Quan a wlasciewi o czym innym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_fakirsan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Shi He Quan a wlasciewi o czym innym
Przegladaj sobie gazetke pt: "Sztuki waki"(w poprzednim wcielu znane jak Karate kung fu) przeczytalem własnie artykol o tej szkole napiasny przez Pawła Włosiewicza. zauwazylem ze poisyna medtyka trenigu jest podobna do "sys.wewnetrznych"(chodz nie jestem kompetetny by to okreslac).Ok ale teraz do rzeczy zaciekawil mnie fragmet gdzie autor pisze ze trenig powinien byc polaczny z zaywanie chniski lekow ziowych bo inczaej mogl by sie zle skonczy,czy w innych szkola tez uczniwie sa podawi podobnym kuracia 8) 8) 8)
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Shi He Quan a wlasciewi o czym innym
W yiquanie obowiazkowo piwo trza pic. Nauczyciel inaczej staje sie nieufny :) :) :)
No i dodatkowo poczatkujacy sa skazywani na lepienie baozi na wspolnych imprezach (w ilosciach dla przyslowiowego pulku wojska).
:)
O innych potrawach i napitkach nie mowie, bo to tajemnice stylowe :)

K.
  • 0

budo_fakirsan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Shi He Quan a wlasciewi o czym innym
A ktos moze czytal ten artykol????? co myslice o tym stylu ze autr zetknal sie z czms konkretnum,jesli tak duma mnie rozpiera determinacja ponala przeszkydy kultorowe itp. :) :) :)
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Shi He Quan a wlasciewi o czym innym

A ktos moze czytal ten artykol????? co myslice o tym stylu ze autr zetknal sie z czms konkretnum,jesli tak duma mnie rozpiera determinacja ponala przeszkydy kultorowe itp. :) :) :)


Ja czytalem. No ok, artykul jak artykul, czlowiek na mnie robi troche mistyczne wrazenie, ale to jest subiektywna opinia :)
Ale to pewnie dlatego, ze ja prosty czlowiek jestem

K.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024