Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwne...
Wg. mnie to Ci wasi zawodnicy startujacy w zawodach do dupy rozwaliliby Was ... wiec nie mowcie takich rzeczy . W BJJ tesh sa punkty, nie tylko do poddania walka ... Kuba : pogadamy na gg o tej walce, ok ?
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwne...

Nie wiem czemu roztrząsamy jakąś przegraną jakiegoś Mirka.
Trafił na lepszego i wszystko.


Co do samej przegranej Mirka to chwala mu za to ze walczy i nie boi sie przegrac. Warto cwiczyc wlasnie z takimi goscmi jak Miras a nie z takimi co pozoruja na niepokonanych guru.
  • 0

budo_phcthulhu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwne...
to moze ja sie wypowiem, bo mam ta walke na kamerze i ogladalem ja duzo razy wiec wiem ja to bylo.

Jesli chodzi o przegrana z judoka to sprawa jest ewidentna.
Mirek nie zdobyl punktow w parterze (moze dlatego ze gosciu byl 20kg ciezszy - kategoria +100, nie wiem), a pod koniec walki dal sie rzucic i przegral chyba 2:0. Nie ma co dyskutowac.

Natomiast przegrana z gosciem ze Szczecina to lipa.
Mirek 2 razy kulnal go z gardy i mial dosiad, po czym on raz Mirka obalil.
Pod koniec walki sedziowie punktowi pokazali WYGRANA MIRKA, a sedziemu glownemu chyba sie cos powalilo (thanks GUJA) i zarzadzil dogrywke, w ktorej Mirek wzial goscia do gardy co zostalo potraktowane jak rzut tamtego - dogrywka trwala chyba minute wiec nic juz nie dalo sie odrobic.

no wiec Mirek przegral w dogrywce, ktorej nie powinno byc przez rzut ktorego nie bylo i nikt mi nie wmowi, ze przegral to przegral bo na wlasne oczy to widzialem
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwne...

to moze ja sie wypowiem, bo mam ta walke na kamerze i ogladalem ja duzo razy wiec wiem ja to bylo.

Jesli chodzi o przegrana z judoka to sprawa jest ewidentna.
Mirek nie zdobyl punktow w parterze (moze dlatego ze gosciu byl 20kg ciezszy - kategoria +100, nie wiem), a pod koniec walki dal sie rzucic i przegral chyba 2:0. Nie ma co dyskutowac.


Chodzi o walke w Toruniu ??? - tam byl Mirek ciezszy gdzies o 5 kilo od przeciwnika



Zreszta co do wygranych czy przegranych walk - to jest normalne w sporcie ze raz sie przegrywa raz wygrywa. Chyba ze ktos w ogole nie startuje. Po prostu w walce sportowej na zwyciestwo sklada sie duzo rzeczy - nasza technika, sprawnosc w danej chwili i postawa sedziow oraz wiele innych oraz wygrywa bardzo czesto ten kto jest dobrym strategirm umie rozkladac sily i walczyc pod przepisy.

Nastula tez jadac po zloto olimpijskie nie byl do niepokonania przez innych naszych judokow ale mial najlepsza srednia i wyniki w danym czasie - to ze tez przegrywal swoje niektore walki nie swiadczy ze nie jest super zawodnikiem.
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwne...

Chodzi o walke w Toruniu ??? - tam byl Mirek ciezszy gdzies o 5 kilo od przeciwnika


Martius : można prosić jakieś szczegóły na gg, chyba że możesz opisać walkę na forum ... i z kim przegrał Mirek ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwne...

Chodzi o walke w Toruniu ??? - tam byl Mirek ciezszy gdzies o 5 kilo od przeciwnika


Martius : można prosić jakieś szczegóły na gg, chyba że możesz opisać walkę na forum ... i z kim przegrał Mirek ?


Jako ze jezdze po zawodach tak i bylem na OTK w Toruniu kiedy M. walczyl z Borowcem wedlug przepisow PZJJ - zaznaczam przepisy PZJJ sa bardziej dla parterowcow dostosowane niz POJ - niestety nie mozna w nich zakonczyc walki poprzez dzwignie przed czasem i to jest glupota.
Moim zdaniem wygral zasluzenie Borowiec reprezentujac spora przewage techniczna w stojce i w parterze - oczywiscie to jest moje zdanie z ktorym nikt sie nie musi zgadzac a moja ocena moze byc subiektywna.

Zaznaczam ze akurat byly w tej kategorii tylko 3 osoby z czego Mirek i zawodnik z Torunia po raz pierwszy startowali a jedynym doswiadczonym w tego rodzaju przepisach byl Borowiec z Czarnych Bytom- ale zarazem nie bylo scislej czolowki tej kategorii - ktora jest naprawde silna.

Ale tak jak juz mowilem raz sie wygrywa raz przegrywa - nie przegra ktos kto nie walczy ale i nie wygra nigdy taka osoba.
Nie mozna oceniac umiejetnosci kogos tylko na podstawie walk sportowych nawet jesli to sa tzw walki bez regul.
  • 0

budo_phcthulhu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwne...
o zawodach w Toruniu nie mam pojecia, od was sie o tym dowiaduje, moze cos wiecej ktos powie...

a w topicu chodzi o walke w KOBYLCE bodajze w listopadzie
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwne...

o zawodach w Toruniu nie mam pojecia, od was sie o tym dowiaduje, moze cos wiecej ktos powie...

a w topicu chodzi o walke w KOBYLCE bodajze w listopadzie


To w Kobylce - walczyl 2 walki ???

Ja musialem przed 15 jechac na zajecia wiec na grappling juz nie zostalem a tylko mi nagrali czesc walk. Myslalem ze walczyl tylko jedna z czlowiekiem ze Szczecina.
  • 0

budo_phcthulhu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwne...
Mirek walczyl w Kobylce nawet 3 walki

W pierwszej pokonal goscia ze szczecina na punkty (ale juz mu klucz wyciagal, a tu nasz kochny Guja przerwal parter - a mialo nie byc przerywania parteru w grapplingu, ale Guja stwierdzil ze pasywnosc, taaa)

W drugiej przegral (niech wam bedzie, ale to i tak byl przekret, gdzies w necie jest ta walka na divxie, sam robilem, ale juz nie mam na dysku)

I jeszcze walka o 3cie miejsce byla z tym judoka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024