Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontuzje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_gruber
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kolbudy

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
MORO przed kontuzią trenawałem pilkę nozną i wymiękłem (to właśnie ta kontuzia mi w tym pomogła) po 1,5 roku (kiby wszystko doszło do normy) postanowiłem zacząć trenować TKD 8) bo odiawialem sie że po piłce może wrócić tak doszlo do tego :D i chyba zostanie na długo :lol:
Pozdrowienia dla wszystkich :D
  • 0

budo_kiri-ania
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
A podobno sport to zdrowie :) :) :) :) :) :) :)
Tak poważnie to większość osób z taekwon-do jakich znam ma problemy z kolanami. Ja z resztą też :(
Ale trzeba być tfardym !!!
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje

Ale trzeba być tfardym !!!

A na starość bedziem mientcy !

Pozdrówka.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
heh.. o ile dociagniemy do tej starosci :wink:
  • 0

budo_gruber
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kolbudy

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
Moro jezeli nikt niededzie mial z toba sparingu albo cos w tym stylu to napewno dociagnie :lol:

Pozdrowienia dla tych ktorzy maja lub mieli kontuzie :D
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
nie przesadzaj.
  • 0

budo_gruber
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kolbudy

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
Ja wcale nie przesadzam spujz na Leszka L. to byl sparing,tak ? czy normalna walka ?

Pozdrowienia :lol: :lol:
  • 0

budo_gruber
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kolbudy

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
belzebub (Luigi) Moro trzeba byc twardym a nie mietkim :lol: :lol:
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
Heh, no i nastepna kontuzja :? Od jakiegos czasu.. łapią mnie potezne skurcze w łydkach (srednio 10 dziennie) Od czasu gdy biore magnez w potrojnych , niz zalecana dawkac. Czestotliwosc zmniejszyla sie do okolo 1 na dwa dni.... Wczoraj podczas streningu doznałem kolejnego skurczu. Tak mi spieło łydke , ze dalszy trening byl znacznie utrudniony. Po skonczonych zajeciach wsiadłem na rower i udałem sie w strone miejsca zamieszkania. W pewnym momencie nabrałem dosc duzej predkosci... a tu nagle kolejne spiecie... chcialem szybko wyhamowac. Niestety nastapil pewnego rodzaju szok.... po lekkim wychamowaniu wkrecilo mi noge pod pedał... upadłem i... dosc powaznie skrecilem sobie noge :? Przez jakis czas bede wylaczony z treningow - noga w gips :cry:
8O
  • 0

budo_wujek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kościan

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
Kontuzje... jach... ostatnio kumpel zarypal mi w klatke piersiowa i teraz jakos mnie dziwnie pobolewa :) nie wiem czy sie z tym udac do lekarza, czy samo przejdzie. Na ostatnim treningu jak biegalismy to myslalem ze wykituje.... heh... no i poza tym kolana juz nie te, siniole, ale to jest normalne chyba...
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje

Kontuzje... jach... ostatnio kumpel zarypal mi w klatke piersiowa i teraz jakos mnie dziwnie pobolewa :)


ty się może zastanów czy Ci jakieś żebro nie pękło,
ja bym pomaszerował do lekarza
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
wczoraj przy grze w kosza udezylem prostym palcem w parkiet, teraz mam gips na 6 tygodni... :( jak bede mial skan zdjecia rtg to wrzuce- ale bedziecie mieli koszmary po tym :wink:
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
No i oto paluszek Mora 8O
Dołączona grafika
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
powiem wam ze i tak mialem farta, kosci sa cale, torebka stawowa nie rozerwana :!: :!: :!: chyba ze sie myle, ale watpie. noooo na plus idzie jeszcze to ze za miesiac taka petarde bede mial w prawej rece ze strach sie bac :) :)
  • 0

budo_ika
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
A jak się trenowało w gipsie????
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
No ładnie, ładnie panie Moro...ale w myśl idei że "co cie nie zabije , uczyni silniejszym" proponowałbym dorzucić do tego jeszcze ze dwa połamane łokcie, kolano i obojczyk, i masz 3 grupę inwalidzką ..:P 8)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje

A jak się trenowało w gipsie????

najciezej z podciagnieciami ale partner zlapal mnie z tylu za nogi jakos szlo... no beka byla na jednym worku gdize mialy byc rece a u mnie ... reka :) smiesznie sie tez wstawalo z siadu prostego to podwojnego dollyo :) przewrot w przod + dwit chagi tez jakos przezylem... wzialem kopacze bo mialem nadzieje ze w kogos pokopie :wink: ale niestety sparringi na same rece byly (tzn normalnie bym sie baaardzo cieszyl oczywiscie) 8)
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
O, ja p....., toć cały palec wyskoczył! Jak palec wyglądał? Musiałeś być w szoku. Ja kiedyś wybiłem palec u lewej nogi, zawadzając o drabinkę, spojrzałem i zobaczyłem palec wygięty przesunięty pod kątem 45 stopni. Przestraszyłem się i wyprostowałem palec z ulgą. Ale ta ulga była przedwcześna, palec spuchł, zaczął bolec i zrobiły sie całkiem fioletowe. Poszedłem do lekarza, przeswietlenie nic nie wykazało przepisał maści i to wszystko. Niestety została wielka gula u palca i czasem ból się odzywa przy brutalniejszym traktowaniu. Tego juz się nie wyleczy, także trzeba uważać z drogocennymi i delikatnymi palcami.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
szok? hmmm na poczatku tak- jak stwierdizlem ze nie dam rady sam go nastawic (i nie chodizlo o bol, tylko brak sily) a tak poza tym to zachowalem zimna krew 8) chyba bardziej spanikowana byla kumpela ktora zawiozla mnie na izbe przyjec :wink:
  • 0

budo_hide
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzje
Ostatnio na trening przyszedlem z nadwyrezonym... mhm.. jak to nazwac.. nie wiem czy to miesien czy sciegno.. ale znajduje sie po wewnetrznej stronie uda [z prawej strony]. Cwiczenia rozciagajace, siad rozkroczny, osoba z naprzeciwka zaklada stopy w okolicy kolan lapie za rece, kladzie sie do tylu no i trachh... cos mi sie tam porwalo.. przynajmniej tak czulem, pierwsze skojarzenie to rozdzierajacy sie material.. ale nawet nie bolalo.. inna kwestia, ze na drugi dzien ledwo chodze.. nie wiem co robic, opuchlo 'troche'..[nie wiem czy to sie kwalifikuje jako kontuzja :D ] jak dlugo takie cos moze potrwac i czy moze to sie skonczyc w jakis powazniejszy sposob? jak tego unikac ?

Pozdrafiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024