Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kalaki - o co chodzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi
sorki nie zauwazylem ze tez chciales - juz poszly
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi
Musi być Martius faktycznie gdzieś poszły bo jakoś nie dotarły przynajmniej do mnie :(

Jeżeli to nie trudność to czy mogę o replay poprosić ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi
Jarek - I jak doszlo ?

Leviathan - tez wyslane
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi
Dzieki Martius ,
duzo tego nie ma , i dla mnie to jakas farsa , tym bardziej ze jeszcze DC , zostalo w to wciagniete , na pewno nie posluzy to rozwojowi FMA w Polsce.
JAk mozna komus zabierac dany !!! , wypieprzyc z organizacji , OK ale odbierac to co mu sie nadalo za umiejetnosci to bzdura , no chyba ze to nie bylo za umiejetnosci.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi

duzo tego nie ma , i dla mnie to jakas farsa , tym bardziej ze jeszcze DC , zostalo w to wciagniete , na pewno nie posluzy to rozwojowi FMA w Polsce.


Dlatego ja kozystam z doswiadczen niktorych ludzi a nie wiaze sie organizacyjnie -wole sobie seminaryjnie pocwiczyc a itak FMA traktuje jako uzupelnienie

He he
Zakaz praktykowania filipinskich sztuk walki "aiki-jitsu" :) :)
A ja sie zastanawialem kto nadawal stopnie w aiki-jitsu jesli tego nie cwiczyli - teraz sie wyjasnilo to jest aiki-jitsu filipinskie przestraszony


JAk mozna komus zabierac dany !!! , wypieprzyc z organizacji , OK ale odbierac to co mu sie nadalo za umiejetnosci to bzdura , no chyba ze to nie bylo za umiejetnosci.


No coz kto daje i odbiera.... jak mowi stare przyslowie pszczol ;)
To tylko swiadczy o nadajacych stopnie ktorzy je potem odbieraja

Nie wiem co tam bylo i nie chce sie wypowiadac - a wszystko przez fenicjan i ich mamone jak zawsze.
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi
OK, doszło dzięki raz jeszcze :!:

A teraz pokonkluduję to co przeczytałem.
1.Zarzucono p. Nyckowi nadużycia finansowe - ciężki zarzut, ale mam podejrzenia, że są to raczej pustosłowia aby czymś poprzeć taką decyzję.
2.Zarejestrowanie federacji nie zgodnie z prawem rejestrowym - pokapowali się po 2 latach, że coś nie styka. Pewnie p. Nycek i słysznie zarejestrował federację na swoje dane, czyli w efekcie, jeżeli tak jest, federacja należy do niego.
3. Kilka słów pominę i skupię się na braku szacunku do mistrza :) :) no świr.
4. Z dniem 30/04/2002 p. Nycowi nie wolno nauczać FMA - no wysiadam - zabrali świadectwo to pisać nie wolno :)
5. Ale już nawiększym cyrkiem jest, że Nasiłowki w swoim oświadczeniem zobowiazuje p. Nycka do zaprzestania praktykowania FMA i nieszkodzenia nowej organizacji :) po karą finanową 50 000 PLN. Muszę oświadczyć żonie, żeby się zobowiązała do gotowania tylko dobrych posiłków pod karą finansową :) Kretyński kawałek.

Nie wiem jakie są intencje stron, ale jedno to wiem na pewno - jest to nieudolnie przeprowadzone postępowanie rozwodowe w atmosferze pomówień i skandali. Moim skromnym zdaniem można to było załatwić w zdecywanie lepszy dla kalaki sposób.

W każdym razie mnie to nie przekonało i zadziwia mnie, że przekonało Samuraja do publikacji.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi

W każdym razie mnie to nie przekonało i zadziwia mnie, że przekonało Samuraja do publikacji.


Nie Michal umiescil tak jak dostal papiry i komentarz - jesli dostal dokumenty ze kto inny jest "glowa klanu " to tak drukuje ale zaznaczyl ze w nastepnym numerze odp. N.
Jesli N. bedzie chcial dac sprostowanie to da jesli nie to nie - sam nie wiem co lepsze.
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi
No ale w ten sposób Samuraj staje się medium przenoszącym jakieś tam słabe fakty, być może pomówienia i staje się areną do nie całkiem czystych rozgrywek.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi

No ale w ten sposób Samuraj staje się medium przenoszącym jakieś tam słabe fakty, być może pomówienia i staje się areną do nie całkiem czystych rozgrywek.


Nie to jest oswiadczenie osoby Nasilowskiego ktory byl szefem N. wiec on usunal go z reprezentowania systemu i to podal do samuraja - no tylko forma podania paskudna
  • 0

GośćGuest_budo_Dakhr_*

Guest_budo_Dakhr_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi
Powoli Samuraj przyjmuję pozycję brukowca. :(

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi

Powoli Samuraj przyjmuję pozycję brukowca. :(


no niestety - to prawda
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi
Australia lezy bardzo daleko od Polski , ale zeby az tak daleko od realiow zycia.Dobrze ze nie zabronil mu uprawiac jakichkolwiek sportow ( wlaczajac sporty wodne ) pod kara finansowa.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalaki - o co chodzi
Dzieki Martius...

No coz, syf, syf postaram sie troche naswietlic sprawe.

Pawel Zaremba, Miroslaw Osytek byla prawa i lewa reka p. Nycka, Pawel Kowalik uczen Osytka. Zaremba jakis czas temu zostal wyzucony z org., probowal przylaczys sie do innych federacji ale coz nikt go nie chcial :D ... Co do pana Osytka bardzo sie zdziwilem, Nycek powierzyl mu najwieksza czesc kraju do reprezentowania, byc moze bylo malo.

(...)(Jakies tam zarzuty :D ) nadawanie stopni nie zgodnie z regulaminem.

No coz trudno sie wypowiadac w imieniu cwiczacych w Wroclawiu i Olesnicy, ale jesli chodzi o seminaria na tym sie opierala ich cala sila(zapraszam na strone Combat Kalaki). Ktos z Was dalby tytul instruktora po jednym 4 godzinnym seminarium??
Odebranie stopni to czysta farsa, tylko nie wiem czemu wmieszali w to DP Dioniego Canete. Z cala pewnoscia zadna z osob z Kalaki Polska nie ma stalej stycznosci z tym systemem. Bracia Cacoy i Dioni nie cwicza razem, kazdy poszedl swoja droga, DP Dioniego i Cacoya to dwa inne systemy. Jesli chodzi o ten pierwszy moge poreczyc za solidnosc i "dobra przyjacielska atomsfere".

Regionalnym szefem Wekaf moze byc kazdy kto w jakis wyrozniajacy sie sposob dziala w FSW, tego zaden Nasilowski nie moze zabronic.

Kim jest Siok Glariagi nie wie nikt do tej pory :D , niby szef Kalaki. Na moim dawnym certyfikacie instruktorskim istnieje takze jako szef Wekaf'u. Tak sie sklada ze moj trener byl uczniem i przyjacielem Pat'a( Vice Prezydenta Wekafu), nie slyszal o kims takim jak Siok Glariagi...

Cala sprawa nie pachnie, to tak jak wyrzucic ojca z domu(on to wszystko rozkrecil i przez pewien czas prowadzil). Dwojka najblizszych uczni, wspolpracownikow i guru Nasilowski zrobila prezent(jesli ktos szanuje takie osoby )... Trudno tlumaczyc to dbaniem o solidnosc Kalaki w Polsce, ale "jak ktos buduje dom na skale...".
Badzo przykro ale takie sytuacje dotykaja praktycznie kazda czesc MA. Jesli mialbym polecic solidny system polecam DPP , Estokade(Jakryc stad pytania dotyczace seminariow :D ), Rapid Bialystok dopoki jest jeszcze kumpel od Pata(niedlugow wyjezdza do Anglii). Jak najbardziej zachecam do cwiczenia FSW - warto :wink: , ja tym jaram sie do dzis.

Pozdro Mar.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024