Skocz do zawartości


Zdjęcie

popularność bjj w polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
Dajcie gosciowi spokoj, wyrazil swoja opinie - ma do tego prawo :!:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
No właśnie, wyluzujcie.
  • 0

budo_ojciec_dyrektor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
Nie ma mowy !!! Zlinczujmy go publicznie :twisted:
  • 0

budo_belfort
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
piona

no temat w sumie spoko.
ale z drugiej strony trzeba skumać, że w samej brazylii to nie jest sport narodowy. chlopaki graja w gale na copa cabanie albo surfujac hacza niunie. solowki owszem, ale wtedy nikt nie patrzy czy to braziliana czy co innego
Czytałem wywiad z Aroną i narzekał, że mimo sukcesów to więce jludzi kmini go w juesendej czy japonii.

A Polska?
nie będe oryginalny i powiem, że promocja to główna przyczyna.
poza tym media - jesli europsport stara sie ostatnio cos pokazac to niech ktos kompetentny sie bierze za komentarz. a nie emeryt komentuje zapiętą gardę, że to "świetnie zapięty klucz", no qurfa...
tvn turbo i franek topelitz, dawniej ze slizga chyba, zajarał się teraz fightami i robi programiki... grunt to prunt w sumie
polsat sport i gale olimpa
plus za inicjatywe minus znow za prowadzących. skoro borek przez pół życia nie nauczył się komentować z "kołtkiem" "ukochanej piłeczki" to po ch.. siada do mma??

a samo bjj ( bo przeniosą moj post) :)
sztuka walki wypasiona, po trenowaniu judo przejście na bejotke bylo najlepsza decyzja.
teraz duzo wiary biega na muay thai i kickboxing albo kyokushin bo K1 jest hitem.

poza tym rangi zawodów. zjadą się 3 kluby i już mistrzostwa polski robią.
trzeba to wszystko skonsloidować i jakiś formalny związek założyć.
za państwową kaskę możnaby z promo zaszaleć...


seeyounara;)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
heh, sport to sport , co z tego ze kolo nie ma koszulki ? to jest urok submission , zreszta jak ktos nie chce to nikt nikogo nie namawia , umawiamy sie czy w koszulce czy bez i finito
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
SW śmierdzi kapciem 8)


u nas jest duzo osob - co prawda troszke sie wykruszylo -ale srednio na treningu jest ponad 30 osob .... i to tylko u jednej grupy.... rok temu ,cale miasto bylo oplakatowane BJJ i sie nazbieralo ludu, poza tym razczej w Opolu wiekszosc wie co to BJJ .... ciekawe ile nowych przyjdzie w nowym roku szkolnym :twisted:
  • 0

budo_julek
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
ja uważam ze z jednej strony to nawet dobrze ze bjj jest mało popularne :wink: im mniej niepowołanych osob dowie sie o jego skutecznosci tym lepiej, drechy bjj nie cwicza i mam nadzieje ze nie zaczna :wink:
ale jesli chodzi o sport to brak popularnosci szkodzi, zwłaszcza ranga zwodów jest mizerna. Sam dowiedziałem sie o istnieniu bjj jakies poł roku temu a mieszkam w 3miescie wiec dosć duza miescina,pewnie gdybym nie szukał to bym do teraz nie wiedział :D
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
pierdolisz .
popularnosc = sponsorzy = pieniadze
jak by VT nie bylo popularne i chetnie ogladane to by teraz nie bylo na polsacie gal olimp.
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
Jak zostanie nakrecona seria filmow z Riksonem a'la Steven Seagall zabijaka to zobaczycie ile osob bedzie na treningach :D
  • 0

budo_josei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
A w Toruniu jest jakaś sekcja bjj i kto ją prowadzi?
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
http://www.forum-kul...ndpost&p=879912

:wink:
  • 0

budo_josei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
no dobrze ale może mi ktoś coś szerzej powie o trenerze kim on jest bo słyszałam coś o tym klubie ale niezbyt dobre oceny wiec wolałabym jakiś inny klub.Ten mnie jakoś nie zachęca
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
sorata - źle myślisz: ponieważ na polsacie są gale olimp mma sport, to ma to szansę być popularne i oglądane.
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce

no dobrze ale może mi ktoś coś szerzej powie o trenerze kim on jest bo słyszałam coś o tym klubie ale niezbyt dobre oceny wiec wolałabym jakiś inny klub.Ten mnie jakoś nie zachęca


Uzyj wyszukiwarki :!:

EOT
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce

sorata - źle myślisz: ponieważ na polsacie są gale olimp mma sport, to ma to szansę być popularne i oglądane.


Brat Pit : ale mi dokladnie oto chodzi
ja to widze tak : najlepsze jest to ze jak gale na polsacie beda popularne i bedzie ogladalnosc to inne telewizje tez beda chcialy transmitowac a moze nawet urzadzac (!) gale w polsce oraz zagranica (transmisja live) , tak samo walka nastuli nawet jesli przegra , to da duzo dla polskiego MMA , ludzie beda sie zaczynali tym interesowac noi tak jak napisalem , wzrosnie popularnosc, co wiaze sie z tym ze bedzie wiecej $ zarowno dla organizatorow jak i zawodnikow :-) :-)

pozdrawiam
  • 0

budo_josei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
Uzyj wyszukiwarki :!:

EOT[/quote]

BRAWO!!!
  • 0

budo_arasake
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
josei - dostalas wiadomosc na priva o sekcji bjj.
  • 0

budo_sindbad
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ten swąd

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
Myśle, że istotnym czynnikiem wpływającym na obniżenie popularności bjj jest jego mała widowiskowość (no i te perwersyjne pozycje :) ) Ludzie się tym nie zainteresują dopuki nie powalczą z kimś kto trenuje (najlepiej lżejszym). Samo oglądanie zawodów, treningu bjj czy nawet MMA nie jest aż tak bardzo motywujące do rozpoczęcia przygody z tym sportem.
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: popularność bjj w polsce
Wg mnie przyczyną małej popularności bjj jest nastawienie zbyt marketingowe. Czyli po prostu za dużo pieniędzy za trening. Mam kumpla, który w bjj byłby zapewne świetny, jednak zapewne nie trenuje dlatego, bo niestety w hajs nie obrasta.

Gdyby brazylijskie jiujitsu działało w Polsce w systemie klubowym jak sport, wtedy na pewno byłoby cholerne wzięcie. Oczywiście plus reklama jaką ma teraz. Bo reklama jest świetna wg mnie. Bjj obecnie jest na językach wielu zainteresowanych sztukami, sportami walk. Głównie poprzez skuteczność i użyteczność w walkach mma. Jednak w Polsce skuteczność to nie wszystko. Liczy się też forsa, której wielu nie ma. Ot takie moje przemyślenia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024