Skocz do zawartości


Zdjęcie

zawody sportowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody sportowe
To że Admin tkdpl to sie juz zdazylam domyslec po przeczytaniu kilku postow:-)
Pozdrawiam serdecznie!!!
  • 0

budo_lola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody sportowe
Dla mnie udzial w zawodach to jakby sprawdzenie moich umiejetnosci po ciezkich i czasem strasznie meczacych treningach:) Nie są najważniejszym elementem, ale są konieczne. Zawsze jest jakiś dreszczyk emocji!!!! Poza tym czasem może się zdarzyć że wygram i wtedy dodatkowo spełnia się na co pracuję przez dłuższy czas :D POZDRAWIAM!!!
  • 0

budo_kiri-ania
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody sportowe
Ja też startije i teraz bardzo mi się to podoba. Wcześniej nie chciałam ale trener nakazał i trzeba było:) Zawody wciągają a zwłaszcza jak się coś wygrywa :wink: no i można spotkać kosmicznych ludzi !!!
Ha czasem jadąc na zawody opuszcza się szkołe :P :P :P
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody sportowe
Mnie moje pierwsze zawody czekaja 29.10. i jestem strasznie podekscytowany. Tylko u nas sa jakies glupie zasady dotyczace zadawania ciosow, tzn. light kontakt w korpus i tylko markowanie ciosy w glowe... :?: :!: :?: Czy ktos to rozumie? Przegralem walke przedturniejowa bo dostalem -2 pkt za kopniecia w glowe.
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody sportowe

Mnie moje pierwsze zawody czekaja 29.10. i jestem strasznie podekscytowany. Tylko u nas sa jakies glupie zasady dotyczace zadawania ciosow, tzn. light kontakt w korpus i tylko markowanie ciosy w glowe... :?: :!: :?: Czy ktos to rozumie? Przegralem walke przedturniejowa bo dostalem -2 pkt za kopniecia w glowe.


Czyli chcesz full-kontakt, kick-boxing chyba by był najlepszy. A tak wogóle to możesz uderzać z całej siły w głowę w ITF-ie z tego co się oriebtuję, ale tylko z kontry, jeśli się mylę to niech mnie ktos poprawi.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody sportowe
Wiesz, jest ITF i ITF... a co kraj to obyczaj. Byliśmy kiedyś na takim turnieju ITF za granicą, chłopak ładuje piękne, kontrolowane dollyo w głowę, nam sie michy cieszą, ale uśmiech nam zastygł na ustach, bo jak się okazalo - za kontakt na głowę w juniorach był minus punkt, chociaż wszędzie w zaproszeniach jak byk było napisane "light contact"...

Gizmo
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody sportowe
No wlasnie to mnie zaskoczylo na walce przedturniejowej. Na treningach walczymy normalnie tzn. cos kolo light-medium kontaktu. Ostatnio bylo na zasadach turniejowych, a ja nie znajac ich za dobrze zaladowalem w walce 2 kopniecia za ktore dostalem minusowe punkty i pomimo ze bylem w tej walce lepszy (ekhm... 8) ) to przegralem.
  • 0

budo_amit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody sportowe
Gizmo masz racje.. co kraj to obyczaj..ale ITF jest najbardziej zblizony do walki realnej z calego tkd i kazdy dobrze o tym wie:)
Dla mnie sztuka nie jest zlanie jakiegos goscia niekoniecznie slabszego odemnie tylko wygranie walki nawet za pomoca jednej akcji:)a z tymi minus punktami to reczywiscie bezandzieja..najchetniej bym to wywalil:)A co do zaowodow to jest to dla mnie zdobywanie nowego doswiadczenia i wiem ze jak nie wygram tzn ze bylo malo pracy..dlatego dla mnie liczy sie tylko 1 miejsce..tylko to jest dla mnie wazne:)
Pozdro

Amit Batra, WSKT
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody sportowe

Gizmo masz racje.. co kraj to obyczaj..ale ITF jest najbardziej zblizony do walki realnej z calego tkd i kazdy dobrze o tym wie:)


Kurczę, ja nie wiem. Chyba mało kumaty jestem ;-)

Dla mnie sztuka nie jest zlanie jakiegos goscia niekoniecznie slabszego odemnie tylko wygranie walki nawet za pomoca jednej akcji:)


Ja bym to troszeczkę rozwinął - najmilsza sytuacja jest wtedy, kiedy walczysz z dobrym zawodnikiem i potrafisz go pokonać efektownie nie dlatego, że on jest słaby, tylko dlatego, że Ty jesteś lepszy od niego, że jest akurat ten dzień, kiedy nawet najlepszy zawodnik nie jest Ci w stanie zagrozić. Na pewno miałes to w karierze nie raz...

a z tymi minus punktami to reczywiscie bezandzieja..najchetniej bym to wywalil:)


I wtedy to by było coś. Przepisy coś jak w ITF, tyle że full contact. Przeżylismy już takie jedne zawody na dzikim wschodzie Europy, doznanie ekstremalne, wszyscy chcą znowu tam jechać... :peace:

Pozdrowiska

Gizmo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024