Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawody dla dzieci i młodzieży


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zawody dla dzieci i młodzieży
Jak widzicie formułę zawodów w karate dla dzieci i młodzieży (powiedzmy dla tych < 18 lat)?
Przede wszystkim - jakie konkurencje?
Podział zapewne wg wieku...

No i jaką formę kumite wybrać, co by dzieciaki się nie pouszkadzały? Bo dzieci czasem wykazują większe zaangażowanie niż dorośli, poza tym czują naturalną potrzebę rywalizacji.
  • 0

budo_gozdal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola / Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody dla dzieci i młodzieży
Dla dzieciakow sa chyba jakies zawody w ktorych robia jakies bajeranckie uklady... cos jak pokazy, dla wszystkich kata, a dla tych starszych clicker.
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody dla dzieci i młodzieży

Dla dzieciakow sa chyba jakies zawody w ktorych robia jakies bajeranckie uklady... cos jak pokazy, dla wszystkich kata, a dla tych starszych clicker.


do tego jeszcze bym dodał semi kontakt z kick'a
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody dla dzieci i młodzieży
Ej no... Jeszcze nie mam 15 lat.. Koncze mniej wiecej w tym roku i jak to czytam to az mi sie smutno robi.. Wzialbym udzial w jakichs zawodach kumite z ludzmi z mojego wieku.. Chociaz po to zeby sie sprawdzic bo na treningach jestem jeden z najmlodszych, a napewno najmlodszy z tych ktorzy wykazuja jakas wieksza ochote do walki a nie samych udawanek..
No wiecie co?
Clicker?
Az sie smutno robi, ze nic nie mozna:)

Co to ten Semi Contact?

Marchew
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody dla dzieci i młodzieży

Ej no... Jeszcze nie mam 15 lat.. Koncze mniej wiecej w tym roku i jak to czytam to az mi sie smutno robi.. Wzialbym udzial w jakichs zawodach kumite z ludzmi z mojego wieku.. Chociaz po to zeby sie sprawdzic bo na treningach jestem jeden z najmlodszych, a napewno najmlodszy z tych ktorzy wykazuja jakas wieksza ochote do walki a nie samych udawanek..
No wiecie co?
Clicker?
Az sie smutno robi, ze nic nie mozna:)

Co to ten Semi Contact?

Marchew

Marchew przykro mi ze nie mozesz jeszcze walczyc na prawdziwych zawodach, kiedys tez mialam taki problem, ale juz go nie mam... Przez pierwsze lata mojego trenowania na zawodach startowalam tylko w kata, ale juz od 3 lat startuje tylko w kumite i chyba mi to nawet niezle wychodzi :wink: Ty tez sie w koncu doczekasz...
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody dla dzieci i młodzieży
W sumie tak jest jak sie generalizuje. Ja jestem jak na swoj wiek wyjatkowo masywny i ciezki. Wlasciwie to jestem ciezszy i wyzszy niz niektorzy goscie starsi o 2 lata, wlasciwie tego samego wzrostu ale ciezszy napewno. Bija sie tam paru moich rowniesnikow, ale nie wiem z jakim skutkiem. Ja zawsze wychodze poobijany i po tym jak gadam z kumplami z liceum to czasem tez udaje mi sie pare osob obic. Czyli swoje sie dalo, swoje dostalo:)
No nic bedziem czekac i sie doskonalic!

Marchew
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody dla dzieci i młodzieży

W sumie tak jest jak sie generalizuje. Ja jestem jak na swoj wiek wyjatkowo masywny i ciezki. Wlasciwie to jestem ciezszy i wyzszy niz niektorzy goscie starsi o 2 lata, wlasciwie tego samego wzrostu ale ciezszy napewno. Bija sie tam paru moich rowniesnikow, ale nie wiem z jakim skutkiem. Ja zawsze wychodze poobijany i po tym jak gadam z kumplami z liceum to czasem tez udaje mi sie pare osob obic. Czyli swoje sie dalo, swoje dostalo:)
No nic bedziem czekac i sie doskonalic!

Marchew

:-) zycze powodzenia w doskonaleniu formy :wink:
  • 0

budo_yayami_omate
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody dla dzieci i młodzieży
W Semi Contact oo każdej punktowanej akcji sędzia przerywa walkę i tak dalej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024