Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na bosaka na macie czy w butach ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na bosaka na macie czy w butach ?
Ludzie,ja nie wiem co Wy ćwiczycie:) ale ja karate i jeszcze nie widziałam nikogo w butach! Poza tym na treningach maty nie mamy,ćwiczymy na sali boso(są deski),kontuzji nikt jeszcze nie miał-poza moim zwichnięciem nogi :) ale to inny temat.
Co do grzybicy i innych takich :) -jeśli ćwiczy się na boso to każdy normalny człowiek (a raczej dbający o siebie) po treningu myje nogi!
Pozdro!
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Na bosaka na macie czy w butach ?
Moze to troche dziwne (i smieszne), ale od kiedy musze cwiczyc na gimnastyce u mnie w szkole w baletkach, nabralem wobec tych papci respektu. Naprawde sa leciutke, trzymaja palce tak, ze nic Ci sie nie stanie i dodatkowo nie ma mozliwosci uszkodzenia mat, czy czego tam chcecie....

Pozdro
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na bosaka na macie czy w butach ?
moim skromnym zdaniem powinno sie cwiczyc bez butow. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie przyjscia na trening w butach. A co do kontuzji cwicze okolo 2 lat i nie mialem ani jednej ( oprocz odciskow) po pewnym czasie stopa sie przyzwyczaja a odciski znikaja. U nas sie cwiczy na klepce , nie ma mat, czlowiek sie wtedy uczy duzo szybciej prawidlowo padac :wink: . A co do ludzi cwiczacych w butach co sie zdrza to mi wszystko jedno dopuki na palcach mi nie stana :) .to co napisalem to tylko moje osobiste, prywatne zdanie :wink:

pozdro all
  • 0

budo_magdalena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Na bosaka na macie czy w butach ?
Obuwiu na macie mówię stanowcze nie.
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Na bosaka na macie czy w butach ?
Hoh u mnie w sekcji JJ boje sie wejsc na mate w ubraniu (tj. tak jak chodze po miescie) a co dopiero w butach!

Swoja droga nie wyobrazam sobie zeby cwiczyc na macie w butach. Co innego na parkiecie. Np. tam gdzie cwicze Judo jest mala sala gdzie jest mata i duza sala z koszami etc. gdzie odbywaja sie treningi taekwondo. Z tego wzgledu, ze oni maja treningi wczesniej niz my to czasem przyjde sobie wczesniej i patrze z boku jak cwicza. U nich np. nie wyobrazam sobie cwiczenia bez butow, poniewaz podloga jak podlaga, ale gdy raz mielismy tam rozgrzewke to bedac na boska balem sie ze wejdzie mi jakas "zadra" w stope.

Co do kontuzji to jak cwicze rok ani razu mi sie nic nie przytrafilo, jedynie stopa mnie bolala od kopania w tarcze :)

W moim przypadku cwiczenie boso ma jeszcze taki plus, ze wrestaja mi sie paznokcie a trening bez obuwia naprawde lecznico wplywa na moje stopy. Nie wiem czemu, ale po regularnych treningach palce sie mi goja (np. palec u prawej nogi juz sie "naprawil")
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na bosaka na macie czy w butach ?

Mi by do głowy nie przyszło wejść na matę w butach. A specjalnych nigdy nie widziałem, może ktos ma zdjęcie???


Lord. buty zapasnicze. Wlasnie chce sobie kupic cos takiego:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Na bosaka na macie czy w butach ?

Lord. buty zapasnicze. Wlasnie chce sobie kupic cos takiego:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Drogo drogo panie dziejku a powiedz Ty mi czy wiesz ile takie buciki wytrzymują aktywnego używania??
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na bosaka na macie czy w butach ?

Lord. buty zapasnicze. Wlasnie chce sobie kupic cos takiego:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Drogo drogo panie dziejku a powiedz Ty mi czy wiesz ile takie buciki wytrzymują aktywnego używania??


nie wiem. A Ty wiesz?
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na bosaka na macie czy w butach ?
sory za 2 posta.
A gdzie jest taniej?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Na bosaka na macie czy w butach ?
Nie mam pojęcia. Po prostu chciałbym wiedzieć czy jest to jednorazowy wydatek czy będe musiał nie wiem co pół roku sobie takie sprawiać.
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na bosaka na macie czy w butach ?
buty na macie... Nie rozumiem tego :) ! Kiedyś nie było butów :) a też się bili :) .Buty to ja mogę założyć do biegania po lesie i asfalcie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024