Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nóż na całe życie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_trokpol
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na całe życie.
dzieki Piterowi wlasnie stalem sie posiadaczem MT Amphibian... i coz moge powiedziec... szczesliwym byl dzien gdy pierwszy raz trafilem na Pitera. cudo przez wielkie C. nozyk lekki, tnie wszystko co podpadnie pod ostrze, goli jak brzytwa, wyglada fantastycznie. Nie mialem pojecia ze automat moze tak mocno i pewnie blokowac klinge, a do tego noz sprawia na pierwszy rzut oka wrazenie sprzetu nie do zajechania. szczeliny miedzy okladzinami a ostrzem tak duze ze bez problemu wydmuchuje sie kazdy brud... a juz samo ostrze.... MIOD ! ergonomiczny uchwyt nawet dla mnie, ktory ma dosc spore dlonie, doskonale oparcie dla kciuka na grzbiecie noza, wszystko to sprawia ze dlon zrasta sie niejako z nozem. jesli do tej pory bylem oponentem automatow, to dzis mowie przepraszam, moja opinia nie dotyczy MT ! jest pewien problem.. przekonalem sie ze idac w slad za opinia fachowcow z tego forum nie mozna sie pomylic....zatem czekaja mnie wydatki astronomiczne by sprobowac wszystkiego co zachwalacie. na szczescie ( czy aby napewno ? ) nie mam jeszcze zony, wiec poki co moge oddawac sie do woli swemu hobby. pozdrowienia znad morza.
trokpol
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na całe życie.

zatem czekaja mnie wydatki astronomiczne by sprobowac wszystkiego co zachwalacie. na szczescie ( czy aby napewno ? ) nie mam jeszcze zony, wiec poki co moge oddawac sie do woli swemu hobby


farciarz :) :) :) , ja mam i niestety, żona ni jak nie rozumie mojego hobby, nie jest w stanie pojąć jak na nóż można wydać 150 baksow,
BTW jak wy panowie przekonujecie swoje poły ??? :)
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na całe życie.
Ja Jej zegarek za 500 ona nie protestuje przeciw nozowi za 700 :)
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na całe życie.
slaw , kilka rad :
- to ja zarzadzam finansami
- nigdy nie mowie prawdy
- nigdy dokladnie nie pokazuje zadnego modelu z bliska
- staram sie zmieniac noszone noze jak najczesciej ( gubi sie w modelach)
- ostentacyjnie pakuje i wynosze noze sprzedane , ukrywam przez jakis czas kupione
- nigdy nie rozpakowuje nowego noza w domu

Pozwala mi to spokojnie przemycac nawet sztuki za 500 $
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na całe życie.
tiaaa, chyba trza bedzie potrenowac nowe "taktyki" z zona :)
dzieki za sugestie, kilka z nich naprawde cennch , podoba mi sie ta sztuczka ze zmiana modeli :)

pozdro
slaw
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024