Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec z nadwagą, płaski brzuch w 60 dni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_phoenomen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Magiczny UNICAR - Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec z nadwagą, płaski brzuch w 60 dni

A co sadzicie o cwiczeniach miesni brzucha na drazku? Wiszac do gory nogami?

Nie wiem czy to dobre ale ja tak cwicze. Zawisam na drazku do gory nogami. Rece przy klacie i laduje tak srednio 3 serie po 10-12 brzuszkow.

Jesli sa jakies minusy to mowcie :) A jesli takie cwiczenia sa dobre to moze ktos mi podrzuci pomysl jak miesnie skosne tak cwiczyc?? :P


??????
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec z nadwagą, płaski brzuch w 60 dni

mozesz chodzic spokojnie na boks nie martwiac sie o glowe bo przeciez zeby oberwac trzeba sie sparowac a do tego NIKT cie nie bedzie zmuszal, sparing zalezy od ciebie tylko i wylacznie, natomiast trening na worku, pilkami itp nie jest grozny :wink:
pozdrawiam,
Becker


a jak wyobrażasz sobie opanowanie walczenia.....chcesz umieć się bić nie robiąc tego????sorki,jesteś z Tsunami?mi chodzi o osiągnięcie czegoś a nie chozenia na walki,bo mi się nudzi....mam duzo innych zajęć także nie narzekam....nie musze "pokazywać"się na treningach....ja wyznaję zasadę,że jak mnie nie zaboli to się nie nauczę....musze odczuc trening...dobra spadam na trening...boksu własnie :-)
  • 0

budo_becker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec z nadwagą, płaski brzuch w 60 dni

mozesz chodzic spokojnie na boks nie martwiac sie o glowe bo przeciez zeby oberwac trzeba sie sparowac a do tego NIKT cie nie bedzie zmuszal, sparing zalezy od ciebie tylko i wylacznie, natomiast trening na worku, pilkami itp nie jest grozny :wink:
pozdrawiam,
Becker


a jak wyobrażasz sobie opanowanie walczenia.....chcesz umieć się bić nie robiąc tego????sorki,jesteś z Tsunami?mi chodzi o osiągnięcie czegoś a nie chozenia na walki,bo mi się nudzi....mam duzo innych zajęć także nie narzekam....nie musze "pokazywać"się na treningach....ja wyznaję zasadę,że jak mnie nie zaboli to się nie nauczę....musze odczuc trening...dobra spadam na trening...boksu własnie :-)


Kolego zapomniales wkleic tego

Ja tutaj male sprostowanie dla ludzi ktorzy boja sie zostac debilami po obrywaniu w twarz :lol:

Sam trenuje boks i wiem ze sparingi daja wiele, ale zauwaz co napisalem :lol: ze chodzac na boks wcale nie musisz dostawac po ryju zeby sie czego kolwiek nauczyc, bo wiekszosc ludzi odpycha to ze na boksie odrazu musisz sie bic a wcale tak nie jest.
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec z nadwagą, płaski brzuch w 60 dni
ale,żeby NAUCZYĆ się walczyć to musisz sparrować!!!MUSISZ.....trenując techniki i swoje ciało nie nauczysz się choćby takiej rzeczy jak timing czyli 'wyczucie syt."....jasne,ze od razu nikt ci nie kaze się bić(chociaż czytałem wczoraj o sekcji,gdzie na wejściu dostajesz oklep,czyt.sparring,żeby wyeliminowac osoby,które nie nadają sie psychicznie)
poza tym,jeśli ktoś chodzi na jakąkolwiek SW(pomijam patologie typu Tsunami)to chyba zdaje sobie sprawę,ze uczy sie aby walczyc.....sorki,ale dla mnie osoba ćwicząca na przykład boks....która nie chce walczyć(nie moze kogoś uderzyć,nie chce pogodzic sie z faktem,ze oberwie....po prostu nie che dosta)ćodmawia walki(czy to sparring czy walka jakśzadaniowa)nie powinna maronwać swego czasu....są osoby,które nie nadają się do walki,ale wtedy do szkoda czasu.....nie uczę się tego dla przyjemności tylko Z przyjemnością...rozumiesz o co ,mi chodzi?
  • 0

budo_becker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec z nadwagą, płaski brzuch w 60 dni
Absolutnie rozumiem i zrozumialem juz w 1 Twoim poscie i calkowicie sie z Toba zgadzam, ze sparingi sa jak najbardziej wskazane. Ja nie wyobrazam sobie trenowac boks bez sparowania sie, ale widzialem juz texty w stylu "odstraszyl mnie plaski nos" itp i dlatego napisalem, ze na boksie nie trzeba sie bic aby go trenowac bo podstawy ruszania sie, uderzania itp mozna opanowac na worku. Tyle mojego :-)

Pozdrawiam,
Becker
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec z nadwagą, płaski brzuch w 60 dni
ok...a dla mnie jak "odstrasza mnie płaski nos"to niech sobie taki ktoś popływa,rowerkiem pojeździ,na karate się wybierze....albo niech tak trenuje uniki,poruszanie,aby być nieuchwytnym....
to tyle mojego :-)
pozdr.
  • 0

budo_krzeslav
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec z nadwagą, płaski brzuch w 60 dni

Pomijając jak stary to post to sorry mi bardzo chłopaki, ale skopiowanie kilku ćwiczeń na mięśnie proste i skośne brzucha anie brzucha nie spłaszczą, ani tym bardziej nie przyczynią się do zejścia z nadwagi. Przede wszystkim błędnym założeniem jest, że trening mięśni brzucha wyeliminuje nadwagę. To raczej ma związek z dietą i głównie z ćwiczeniami aerobowymi, którymi ćwiczenia na mięśnie brzucha nie są, acz zaszkodzić nie zaszkodzą.


Dyskusja w tym wątku oscyluje pomiędzy problemami bokserów, a sposobami na skuteczne pozrywanie mięśni brzucha. Chciałbym jednak podkreślić opinię Jarka. Rzeczywiście - trenowanie brzuszków nie jest dobrym sposobem na ładny "kaloryfer". Podstawa to ćwiczenia aerobowe i dieta. Powiedziano już na ten temat wszystko, tylko dziwnie nie w tym wątku, wyróżnionym jako "Ciekawe tematy na forum SPORT, TRENING, ZDROWIE I ODŻYWIANIE ".
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024