Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bjj w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_budo_kiełbasa_*

Guest_budo_kiełbasa_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Warszawie
Boidae napisał:

kiełbasa Ile czasu trenujesz

- 8 miesięcy

Byles na pokazie na SGH?

- byłem, zgadza sie

to z Toba sie kulalem i mi pokazywales trojkata z reka zamiast nogi?

- dokładnie, to konkretna technika, ktorą notabene wygrałem ze wspomnianym Judoką

Tyle... :-)

budo_badenov
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Warszawie
Trochę nie na temat - ktoś chodzi na Targówek, coś tam się dzieje? Miejscówka ta jest 15 minut piechotką od mego domu i jeśli miałbym ochotę ruszyć moje grube dupsko na jakiś trening bjj, to chyba tam by mi najlepiej odpowiadało. Czy nie jest przypadkiem tak, że Gwardia przebija wszystko i nie opłaca się nigdzie indziej chodzić? Mam nadzieję, że zagląda tu ktoś z tam trenujących...
  • 0

budo_kdh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Warszawie
na gwardii po prostu jest bardzo duzo ludzi, a co sie z tym laczy najwiecej dlugo trenujacych osob od ktorych mozna sie sporo nauczyc, oplaca sie wszedzie chodzic:)


Pozdro
  • 0

budo_rafal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnow

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Warszawie
Jak byscie walczyli w kimonach to jestem pewien ze bys sobie nie poradzil tak latwo, nie mowie juz nawet o stojce bo tam bys nie istnial.Mozesz powiedziec cos wiecej o tym judoce, z jakiego klubu i jaka waga i jak znasz to mozesz podac nazwisko na priv, powiem ci czy to jakis wartosciowy zawodnik czy przecietniak.
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Warszawie
Jakby walczyli w kimonach to oczywiscie ze by bylo trudniej jednak oczywista ze Bjj ma lepszy parter o judo a judo ma nieporownywalnie lepsza stojke od Bjj.
Osrodek na gwardii poprostu jest najduzej.Bjj u Nastuli i na targowku Mirek otworzyl pozniej.
  • 0

budo_pawel
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Warszawie
Rafal: Jutro moge Ci podac imię i nazwisko judoki. Wiem ze startuje w kategorii do 100 kg i byl 3 na mistrzostwach szwecji. W klubie u Nastuli wisi na scianie jego zdjecie.

Pawel
  • 0

budo_rafal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnow

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Warszawie
jezeli mozesz Pawel to podaj.Chociaz waga do 100 kg to o wiele ciezsza niz moja ale byc moze goscia znam.
  • 0

GośćGuest_budo_kiełbasa_*

Guest_budo_kiełbasa_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Warszawie
nom... ważył coś koło stuFki , czyli o 30 wiecej niz ja.

Rafał napisał

Jak byscie walczyli w kimonach to jestem pewien ze bys sobie nie poradzil tak latwo


- nie bądź taki pewien... Ja wole walczyć w judogach niż bez, jest więcej opcji duszeń, poza tym łatwiej o silny uchwyt.

nie mowie juz nawet o stojce bo tam bys nie istnial


- Walka wkońcu zeszła by do parteru, gdzie przybrała by właściwy obrót, jak sądzę

Mozesz powiedziec cos wiecej o tym judoce, z jakiego klubu i jaka waga i jak znasz to mozesz podac nazwisko

- nie nie moge, nie znam .

Tyle :)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024