Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEKS przed zawodami.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.

nie taka jej rola. jest kobieta do towarzystwa a nie do lozka..

To, że nie taka jej rola to nie znaczy, że nie sypiała.
Ostatecznie też tych rzeczy potrzebowała, facet mógł być przystojny, bogaty i wpływowy, zaś atmosfera sprzyjająca.

Kiedyś czytałem wypowiedź modelki, że to nie prawda, że koniecznie się trzeba przespać z fotografem, żeby wejść do zawodu, ale 1/3 rozbieranych modelek to robi, po sesji zdjęciowej jest taka "atmosfera".

A

Do modów, nie ja zacząłem ten OT wątek
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.

odnośnie gejsz - owszem, były to panie do towarzystwa ale kiedy była taka potrzeba pełniły też rolę prostytutki

z drobnaq roznica.. to jak rożnica pomiedzy dziwka z Pigalaka a kurtyzana


dokładnie... :)
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
Zalezy od czlowieka.. jednym to moze pomagac, innym przeszkadzac. Mi akurat raczej przeszkadza, bo ciezko mi sie skupic i skoncentrowac - to mnie rozleniwia najzwyczajniej. Po zawodach, jak najbardziej, ale to czas jak kazdy inny.

Zreszta, seks na ogol dostarcza energii kobietom, a odbiera ja facetom. I nie jest to jakas moja wymyslona teoria, tylko naukowo udowodniony fakt. Biologiem nie jestem, wiec nazw poszczegolnych hormonow nie podam - zreszta, sa one malo istotne, liczy sie efekt.
  • 0

budo_milon z krotonu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
witam wszystkich
z tego co pamiętam na awf-ie powiedziano nam że kobietom przed zawodami sex słuzy, podobnie jak poród. natomiast panowie mogą zapomniec o sexie przed zawodami. podobnie jest z masturbacją.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.

podobnie jest z masturbacją.


Ty to musiales od razu z grubej rury przyje... .

Nie bralem udzialu w zawodach. Ale w speringach to mi sie nawetnie chcialo bic z nikim. Na treningu nie mialem sily, bo juz mialem za soba 3 g treningu i nie chcialo mi sie ogulnie nic. Myslalem tylko jak jutro znowu jakas laske ... .Nie rozciagalem sie nigdy po sexie, ale to dobre dlatego ze : jestes rozgrzanu ( i to dobrze :wink: ) i rozluzniony.
  • 0

budo_jedittas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
A nawet jeśli sex pozbawia sił witalnych przed zawodami, to pozostaje jeszcze inna kwestia. Kto ma na tyle silną wolę żeby przez kilka tygodni przed zawodami wstrzemięźliwość zachował? Ponieważ właśnie z takim poglądem się spotkałem. Tak więc może nie chcemy tej prawdy do siebie dopuścić aby sobie życia nie kompliwkować ;-)
  • 0

budo_jas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jw

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
Z medycznego punktu widzenia sama wstrzemięźliwośćseksualna na dłuższy czas nie jest zbyt dobra i wcale nie pozbawia energii witalnej a wręcz przeciwnie rozładowuje napięcia rozluźnia, działa jak dodatkowy trening, i oczyszcza organizm :lol:
  • 0

budo_jas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jw

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
Poprawka brakło jednego słowa:

Z medycznego punktu widzenia sama wstrzemięźliwośćseksualna na dłuższy czas nie jest zbyt dobra i SEX wcale nie pozbawia energii witalnej a wręcz przeciwnie rozładowuje napięcia rozluźnia, działa jak dodatkowy trening, i oczyszcza organizm
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
W ostatni piatek poznym wieczorem byl na NDRrze (telewizja panstwowa na polnocne Niemcy, taka "trojka regionalna") talkshow, miedzy innymi byla tam Regina Halmich.

Jakby kto nie kojarzyl, to jest to zawodowa mistrzyni swiata w boksie, waga musza.

Rowniez takie pytanie jej zadano, stwierdzila, ze nigdy nie miala z tym zadnych problemow i sobie bynajmniej nie zaluje. Czy i co z tego wynika - a czort wie Dołączona grafika
  • 0

budo_jedittas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
Tak, czorta się trzeba zapytać, niech się podzieli swoją wiedzą :)
  • 0

budo_mariusz_j
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
Prawdę powiedziawszy do zawodów nie podchodziłem po relaksie ale wiem, że w różnych innych sytuacjach pomagał mi mały, no nie więcej jak pięcio godzinny, seksik :)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
seks przed zawodami?!ja jestem również zdania,że nie jest on szkodliwy raczej motywujący, po małym seksualnym sparringu z moją Żabką jestem baardziej pewny swojej osoby i tego co robię..i raczej nie mam deficytu sił a nawet hmhm przypływ dodatkowej energii :?
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.

seks przed zawodami?!ja jestem również zdania,że nie jest on szkodliwy raczej motywujący, po małym seksualnym sparringu z moją Żabką jestem baardziej pewny swojej osoby i tego co robię..i raczej nie mam deficytu sił a nawet hmhm przypływ dodatkowej energii :?

Jakiej energi? :) :) :)



żart :wink:
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
jakiej..... :)
jakiej?
sportowej oczywiście...
tylko do jakiego sportu bardziej?!
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
ee! Nie lubie, nie moge skonczyc bo sie stresuje i mysle o walce :lol:

Dobra zart, nigdy nie mialem okazji ani ochoty na bzykanie przed walka
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
jak mozna nie mieć ochoty :?: :?: :!: :?:
ech...masakra :) :)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.

ee! Nie lubie, nie moge skonczyc bo sie stresuje i mysle o walce :lol:

Dobra zart, nigdy nie mialem okazji ani ochoty na bzykanie przed walka


Bez okazji to ochota faktycznie nie służy dobrym wynikom sportowym. Ręce są przemęczone :)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.

jak mozna nie mieć ochoty
ech...masakra


Skupiam sie na walce poprostu i nic innego mnie nie interesuje :P

Bez okazji to ochota faktycznie nie służy dobrym wynikom sportowym. Ręce są przemęczone


Czyli chcesz powiedziec masturbacja :lol:
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
osobiscie wole sie kochac po wszelkich zawodach, walkach i treningach, wlasnie z tego wzgledu ze rozladowuje napiecie organizmu. przed treningiem bardzo mi seks nie sluzy no chyba ze tak ze cztery dni wstecz :D
  • 0

budo_michal_n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKS przed zawodami.
Jak można wtrącić parę groszy w ten trochę zastarzały topic to wtrącam ;)

Aspektów jest myślę kilka. Pierszy to taki, że seks to w poewnym sensie taki sam (tylko przyjemniejszy) wysilek jak umiarkowany trening. czasem z tym umierkowaniem bywa różnie, zalezy od temperamentów i okoliczności.
Skoro seks to pewien wysiłek fizyczy to zużywa jakiś odsetek zasobów energetycznych organizmu. Jaki jest ten odsetek to zalezy od zasobów i od seksu. Mam nadzieję, że większość (przynajmniej tych pełnoletnich ;) ) forumowiczów doświadczyła w życiu seksu po którym przez dłuższą chwilę cżłowiek się ruszać nie może a zakwasy ma jak po ciężkim treningu - wystratujcie 2h po czym takim w zawodach. braknie rezer energetyczncych. nikt rozsądny przed zawodami nie skatuje się na śmierć na siłowni.
gromadzące się napięcie seksualne wywołuje szereg zmian w organizmie mających na celu przyotowanie go do zaspokojenia popędu. To samo jest zresztą z głodem. To dlatego przed zawodami nie należy się napychać żarciem. Rozładowanie tego napięcia powoduje spadek gotowości organizmu do aktywności. poped zaspokojony - można leniuchować.

od strony pschologicznej - rosnące napięcie seksualne wywołuje agresję, ale też i moze obniżać koncentrację, powodować nadmierne pobudzenie.
rozluźnienie wywołane seksem sprowadza spokój i opanowanie.
dodatkowo korzystne jest dla mózgu (i jasności myślenia) by przez jakiś czas nie myśleć intensywanie problemie. stąd medytacje w sztukach walki. dają one szanse na regenerację neuroprzekaźników, odbudowę energetyczną metabolizmu komórkowego, regenerację układów mitochondrialnych w komórkach nerwowych. dlatego mamy przerwy w szkole i dla tego przed treningiem jest medytacja i zostawianie problemów poza salą. Dlatego wieli uprawiających MA przed egzaminami (np na studiach ) wycisza się. Seks też tak działa. Przestajesz myśleć o walce. mózg się regeneruje.

Co jest lepsze? uprawiać seks przed walką czy nie?
każdy kto stawał przed takimi dylematami już wie :) każdemu służy co innego, jednemu trzeba testosteronu bo jego poziom agresji jest niski a drugiemu czystego umysłu bo nie potrefi tak dobrze się skoncentrować. jeden lepiej walczy rozluźniony i na "instynktach" a innych na testosteronie.

Odpowiadając na zadanie wcześniej pytanie co byście woleli?
myślę, że przed samą walką to nie ma atmosfery do porządnego seksu :) chociaż? może i jest?
natomiast wieczorem przed :) jak najbardziej ;)

Kończąc ten przydługawy post życzę wszystkim udanego seksu przed i po wygranych i przegranych walkach.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

5 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024