Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do posiadaczy LaGriffe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Do posiadaczy LaGriffe
Od dwoch lat jestem posiadaczem LAGriffe Emersona. Wczoraj (wbrew zaleceniom lekarzy) poszedlem sobie na silownie, zeby sobie "tylko popatrzec", skonczylo sie ze postanowilem poskakac sobie przez "chwilke" na skakance (co zaraz w zwiazku z moja kontuzja odcierpialem), ale nie o to chodzi. Na szyi pod bluza, mialem LaGriffe, ktory mi wypadl na podloge. Oczy sterydowcow padly na to ostrze. Ja z usmiechem na ustach schowalem go do pochwy ponownie. Czy komus tez sie LaGriffe luzuje w pochwie? Czy to tworzywo "z czasem" "puszcza"? A moze ktos ma pomysl na uszycie, albo zrobienie jakiegos "urzadzenia", ktore by LaGriffe pozwalalo nosic na pasie w ukladzie pionowym? Bo mozliwosc noszenie tylko na szyi uwazam za mankament pochwy, tego modelu, ktory poza tym zreszta bardzo cenie.
K_P
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Do posiadaczy LaGriffe
Pochewka LaGriffe jest moim zdaniem akurat idealna papieros ... bo jest mała i nie odznacza się pod T-shirtem. Jak się zluzowała, to po prostu porządnie ogrzej kydex suszarką lub pod halogenową lampką stołową i ściśnij palcami tam, gdzie pochewka trzyma nożyk... masz nawet fotkę ze strzałką, bo rysunek mówi więcej niż każdy opis w tym przypadku...

Dołączona grafika
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Do posiadaczy LaGriffe
...kubus.....nie mam tej zabaweczki......ale patrzac na fotke....zalatwienie tego problemu nie wydaje sie byc trudne papieros .....czy nie wystarczy przeciagnac kawalek mocnej cienkiej linki (najlepsza spadochronowa) i przymocowac pochewke do paska.... :D ? ...........co o ty myslisz....a moze juz tak probowales?
spuud
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Do posiadaczy LaGriffe
Panowie a gdzie swoje La Griffy kupiliście. Tylko nie mówcie ,że przez net.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Do posiadaczy LaGriffe
Pirro La Griffe kupilem akurat przez siec.
Spuud pare wariantow z mocowaniem juz przecwiczylem - m.in. przypialem na male srubki do pasa (to nie to), dodalem klipsa (tez nie wyszlo za bardzo). Wisial tez na karabinczyku, ale ja nie lubie, jak cos mi dynda. Najlepiej bylo chyba, jak przyklejalem tasma do paska (prymitywne, ale skuteczne), ale tasma byla mocna i za kazdym razem "zdzierala" tez troche skory z paska. We wszystkich przypadkach jednak nadal bylo widac fragment rekojesci, ktory ludziom z pacyfizmem sie nie kojarzy.
K_P
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Do posiadaczy LaGriffe
Pirro.....sam wiesz jak przedstawia sie sytuacja w naszym pieknym skadinad kraju :D .......ale jesli chcesz uniknac placenia karta.....mailowania...czy rozmow tel. z usa to polecam stroke naszego znajomego - PiteraM.................sam dwukrotnie skorzystalem z jego uslug.....ceny ma calkiem przyzwoite (ostatnio sporo obnizyl + dla niego).........no i nie bedziesz musial sie sam z tym pierd......
looknij :D [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozdrawiam
spuud
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Do posiadaczy LaGriffe
Well... problem w tym, że ostatnio coraz trudniej o LaGriffe w USA. To nie żart, od pół roku ani sztuka nie opuściła zakładów Emerson'a... przestawił produkcję prawie w całości na foldery :( ale mają być w maju, pod koniec z tego co wiem. Jak znajdziecie gdzieś w sieci "in stock" to radzę brać bo to chwilowo ostatki. Tak czy siak mam zamówione w USA kilka sztuk i czekam już na nie prawie miesiąc... jak przyjdą to dam znać papieros
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024