Skocz do zawartości


Zdjęcie

aikido korenspondencyjnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_a-michael
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

aikido korenspondencyjnie
Witam!
Ostatnio wpadla mi w rece broszurka niejakiej firmy ESKK. Posrod przeroznych kursow jezykowych widnieje oferta: wschodnie sztuki walki, taekwondo. Pomimo iz oferta zawiera glownie propozycje nauki taekwondo to chcialem ten temat tu poruszyc. co ogolnie myslicie na ten temat? kurs trwa 20 miesiecy, 40 zl/m-c. czy to nie jest jawne naciaganie i czy nie przydaloby sie tego jakos naglosnic.

PS: moze pogadam z moim Senseiem o takim kursiku: Aikido Nishio - zostan mistrzem w weekend? :grin:
  • 0

budo_fianna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido korenspondencyjnie
hmmm.....ja sie juz zapisuje :D przeciez to ekstra okazja...w 20-mc i mam hakame.... a tak to musze cwiczyc i trenowac..jakim bokenem machac... a to meczy i szkoda czasu..no nie :D
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido korenspondencyjnie

Witam!
Ostatnio wpadla mi w rece broszurka niejakiej firmy ESKK. Posrod przeroznych kursow jezykowych widnieje oferta: wschodnie sztuki walki, taekwondo. Pomimo iz oferta zawiera glownie propozycje nauki taekwondo to chcialem ten temat tu poruszyc. co ogolnie myslicie na ten temat? kurs trwa 20 miesiecy, 40 zl/m-c. czy to nie jest jawne naciaganie i czy nie przydaloby sie tego jakos naglosnic.

PS: moze pogadam z moim Senseiem o takim kursiku: Aikido Nishio - zostan mistrzem w weekend? :grin:


coraz wiecej bedzie takiego badziewia. Chyba nie ma na to rady, wszedzie na swiecie sie to pleni. I co gorsza zawsze znajda frajerow :cry:
  • 0

budo_fianna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido korenspondencyjnie
Dziwisz sie ze to sie tak mnozy jak mozna latwo kase zbic na naiwnych...
I tego nic nie zmieni,a taka osoba kiedys sie natnie i sama przekona ze nic taki kurs jej nie dal....a to moze bolec :D

  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido korenspondencyjnie
Fajnie sensei nie rzucał by mna z kąta w kąt, nie zakładał by mi nikyo ogólny luz :D
a tak poważnie to ja nie widze aikido bez treningów
"trzeba rzucac i być rzucanym przez lata..." - jak napisał pan Miłkowski w swojej książce "aikido - sztuka walki dla dżentelmenów
z tym się zgadzam, nie ma nauki bez czucia przeciwnika i kontaktu z nim.

Nio to chyba tyle.

ps. a może zrobiy taki kursik - jakl to mówił Ferdynand Kiepski "ale kasy natrzepiemy synuś"
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido korenspondencyjnie
macie z tego niezły ubaw :D :D :D
a ja na samą myśl przestraszony przestraszony przestraszony
  • 0

budo_fianna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido korenspondencyjnie
A Ciebie to nie smieszy...wyobraz sobie siedzisz w fotelu popijasz browar a przy okazji uczysz sie technik...potem mozesz sie powyzywac na zabawkach...bo one sie nie kapna ze nic nie umiesz...a i jeszcze mozna panience posciemniac ze jaim sie to zdolnym nie jest :D
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido korenspondencyjnie
hah ciekawe ale wiesz taki kurs bylby hmmm jakby to ladnie powiedziec idiotyczny chyba zeby uczyc tylko teorii bo niczego innego by sie nie dalo :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido korenspondencyjnie
O kursach ESKK możecie poczytać w Hyde Park, ale coś mi się zdaje że powinienem przenieść ten temat do Humoru.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_a-michael
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido korenspondencyjnie
no tak.... to w sumie prawda, nad tym nie nalezy sie smiac lecz plakac, plakac i plakac... :( dla mnie jest to po prostu idiotyczne i chyba ci co wymyslali taki kurs to musieli miec niezly ubaw, ze uda im sie naciagnac kilku palantow.... smutne...
  • 0

budo_cajun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido korenspondencyjnie
No poczytałem tą ofertę no i jest extra. Naprawde perspektywy są fajne. Można zaplanować sobie szpan. "Dobra panowie przeczytam zeszyt .... i pokaze wam jak sie rozbija twarde przedmioty" :D Taak to powinno być w dziale humor. Chociaż dla takich żeczy trzeba założyć inny dział bo paru osobą nawet do humoru to nie pasuje.
I nawet się zgodze.
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido korenspondencyjnie

Chociaż dla takich rzeczy trzeba założyć inny dział .

W rzadnym wypadku, po co odzielny dział, padają tu czasem pytania wskazujące na wielką potrzebę publikacji właśnie tutaj, samouczków, kompendiów wiedzy na tematy aikidowe, gotowych recept i podsumowań z wnioskami jak być najlepszym. Odnoszę wręcz wrażenie, że to byłby niezły biznesik :? ...
  • 0

budo_kolos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska B

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido korenspondencyjnie
No co wy.... świetny pomysł.
Wyobraziłem sobie jak wygląda egzamin "korespondencyjny" :) i już mi się podoba :rofl::rofl:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024