Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polskie dziewczyny w akcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Polskie dziewczyny w akcji
W telewizji promują - ma być o babkach ze straży miejskiej, nawet jedna obezwładniała gościa na tej zapowiedzi. No zobaczymy :)
Telenowela dokumentalna (a co to jest?...) „Aniołki”, będzie co tydzień jakoś po 21-szej chyba w poniedziałki.
  • 0

budo_illuk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie dziewczyny w akcji
tez widzialem ta zapowiedz... wygladala na taka wyrezyserowana, ale moze ja sie nie znam... :roll:
zobaczymy jak sie zachowuja te "Aniolki" w akcji...
pozdro papieros
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie dziewczyny w akcji
Bardzo wyreżyserowana :oops:

Poza tym drobna zmiana - nie poniedziałki, lecz niedziele, 21.35
  • 0

budo_natalia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z bieszczad

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie dziewczyny w akcji

W telewizji promują - ma być o babkach ze straży miejskiej, nawet jedna obezwładniała gościa na tej zapowiedzi. No zobaczymy :)
Telenowela dokumentalna (a co to jest?...) „Aniołki”, będzie co tydzień jakoś po 21-szej chyba w poniedziałki.



Widzialam ale wcale mi sie to nie podoba. Idiotyzm. Nie powinni wyrozniac kobiet jako ze ktoras pracuje w policji. To jest moje zdanie.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie dziewczyny w akcji
jasne natalia..normalny zawód jak każdy inny...tylko dlaczego 15 lat do emerytury a nie 30 ? no i co ta broń robi w domu....? ale własciewie to normalnie jest : z pijakiem sie poszarpie, pokrwawionego gościa na pogotowie odwiezie lub do aresztu ryzykująć kontakt z jego wydzielinami ciała i AIDS przez to.....parę blizn po utarczkach z agresywnymi ludźmi..kilka szkoleń po kilka miesięcy 300 km od domu...w sumie to normalna praca...;-)
no i nieraz telefon w środku nocy, że własnie cos sie stało z jej samochodem a ojciec jej dzieci niedługo umrze nie wspominając o grożbie porwania dzieciaczka...
normalna praca..prawie jak sekretarka..;-)..albo ekspedientka....
a do tego musi byc jeszcze ciepłą, kochającą żoną i matką...
  • 0

budo_natalia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z bieszczad

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie dziewczyny w akcji

jasne natalia..normalny zawód jak każdy inny...tylko dlaczego 15 lat do emerytury a nie 30 ? no i co ta broń robi w domu....? ale własciewie to normalnie jest : z pijakiem sie poszarpie, pokrwawionego gościa na pogotowie odwiezie lub do aresztu ryzykująć kontakt z jego wydzielinami ciała i AIDS przez to.....parę blizn po utarczkach z agresywnymi ludźmi..kilka szkoleń po kilka miesięcy 300 km od domu...w sumie to normalna praca...;-)
no i nieraz telefon w środku nocy, że własnie cos sie stało z jej samochodem a ojciec jej dzieci niedługo umrze nie wspominając o grożbie porwania dzieciaczka...
normalna praca..prawie jak sekretarka..;-)..albo ekspedientka....
a do tego musi byc jeszcze ciepłą, kochającą żoną i matką...



Cougar czepiasz sie szczegółów. Chodziło mi o to że oni robią różnice miedzy policjantami, dzielą na konkretne płcie. I mi sie to nie podoba. Nie chce zeby robili taki podzial o ile wiesz co mam na mysli. Robia z tego pokazówkę bo kobieta jest policjantem- i muszą zaraz to pokazac w telewizji.


''Gdziekolwiek jesteś, musisz pozwolić wyciszyć się, by odebrać częstotliwość ziemi, na której właśnie się znalazłeś''
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024