Skocz do zawartości


Zdjęcie

Saku vs Royler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_czaro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Saku vs Royler
Oglądałem dzisiaj Pride 8 i zastanawiam się dlaczego sędzia przerwał walkę, przecież Royler nie klepał i raczej nie wyglądało żeby miał zamiar? :o
pozdra dla all
  • 0

budo_czaro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler
Myślałem że może ktoś odpowie!!!
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler

Oglądałem dzisiaj Pride 8 i zastanawiam się dlaczego sędzia przerwał walkę, przecież Royler nie klepał i raczej nie wyglądało żeby miał zamiar? :o
pozdra dla all

Zauważyłeś jaką dźwignię mu założył i w jakiej był pozycji?

Dołączona grafika



Dołączona grafika

btw: zobacz jego wygrane i przegrane w pride:

Pride 17: Kazushi Sakuraba Vs Vanderlei Silva LOSE
Pride 15: Kazushi Sakuraba Vs Quinton Jackson WINS
Pride 13: Kazushi Sakuraba Vs Vanderlei Silva LOSE
Pride 12: Kazushi Sakuraba Vs Ryan Gracie WINS
Pride 11: Kazushi Sakuraba Vs Shannon Ritch WINS
Pride 10: Kazushi Sakuraba Vs Renzo Gracie WINS
Pride2000 Final:
2°Match - Kazushi Sakuraba Vs Royce Gracie WINS
Pride2000 Final:
6°Match - Kazushi Sakuraba Vs Igor Vovchanchin LOSE
Pride2000 Opening:
Kazushi Sakuraba Vs Guy Mezger WINS
Pride 8: Kazushi Sakuraba Vs Royler Gracie WINS
Pride 7: Kazushi Sakuraba Vs Anthony Macias WINS
Pride 6: Kazushi Sakuraba Vs Ebenezer Braga WINS
Pride 5: Kazushi Sakuraba Vs Vitor Belfort WINS
Pride 4: Kazushi Sakuraba Vs Allan Goes DRAW
Pride 3: Kazushi Sakuraba Vs Carlos Newton WINS
Pride 2: Kazushi Sakuraba Vs Vernon White WINS
  • 0

budo_czaro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler
Zauważyłem! I co do tego czy sędzia przerywa walki mają rekordy zawodników???

pozdrawiam all
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler

Zauważyłem! I co do tego czy sędzia przerywa walki mają rekordy zawodników???

Absolutnie nic, po prostu przy temacie saku wrzuciłem przy okazji jego wyniki w pride, nie wszyscy o nich wiedzą. Takie dodatkowe info.
Co do przerwania walki, przecież royler nie mógł nic zrobić, leżeli by tak kilka dni aż by mu w końcu zgniła ręka od wyłamania :wink:
  • 0

budo_czaro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler

Co do przerwania walki, przecież royler nie mógł nic zrobić, leżeli by tak kilka dni aż by mu w końcu zgniła ręka od wyłamania :wink:


Wyczytałem na SFD, że to lekarz kazał sędziemu przerwać walkę a potem się tego wyparł. Podobno walka miała być anulowana.
pozdrawiam
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler

Wyczytałem na SFD, że to lekarz kazał sędziemu przerwać walkę a potem się tego wyparł. Podobno walka miała być anulowana.
pozdrawiam

Royler przegral dzwignia na reke i nikt tego nie zmieni, ogladales film to wiesz, royler byl w beznadziejnej sytuacji, nawet jakby nie przerwali to by tak leżał i wrzeszczal z bólu gdy sakuraba wyłamywał by mu bark.
Nie wiem dlaczego mieliby anulować walkę? dlatego ze pierwszy raz gracie wtopił? trochę śmieszne podejście. Mamy film i sami możemy ocenić, a na filmie widać wyrażnie przegraną roylera, niestety.
  • 0

budo_czaro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler
Nie mówie wcale, że ta walka powinna być anulowana tylko napisałem co wyczytałem. I również nie wydaje mi się żeby była jakakolwiek szansa wyjścia z tej dźwigni. chciałbym zobaczyć jak by się to potoczyło dalej bo jakoś saku nie mógł mu do końca wyciągnąć. Jestem ciekaw czy royler dałby sobie złamać ręke czy by klepnął wkoncu!?
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler

Nie mówie wcale, że ta walka powinna być anulowana tylko napisałem co wyczytałem. I również nie wydaje mi się żeby była jakakolwiek szansa wyjścia z tej dźwigni. chciałbym zobaczyć jak by się to potoczyło dalej bo jakoś saku nie mógł mu do końca wyciągnąć. Jestem ciekaw czy royler dałby sobie złamać ręke czy by klepnął wkoncu!?

Duma nie pozwalała mu odklepać i krzyczeć w końcu to gracie, niepokonani, aż tu nagle jeden z nich zostaje "złamany".
Sądzę że saku nie wyciągał już więcej tylko trzymał i tak royler nie mógł nic zrobić.
  • 0

budo_czaro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler
niestety już się nie dowiemy jak by się to potoczyło!!! :X
  • 0

budo_nowak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z.Gora/Rogowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler
Czesc, jeszcze raczkuje w temacie turnieji itd. ale bardzo mnie ciekawi przebieg walki Roylera i Sakuraby, gdzie moglbym znalezc opis? Chociaz nie cwicze BJJ jestem cichym fanem rodzinki Garcie i bardzo mi przykro ze Royler przegral. Zauwazylem (z tego co Fiodor wrzucil)ze wszyscy Garcie przegrali z Sakuraba... :(

Mam jeszcze takie male pytanko, na tym clipie z walki Sakuraby z Garcie ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) w 3/4 klipu byl taki motyw... "koniec" i zaraz "czy na pewno"... zastanawia mnie kto to byl poza ringiem i czy przygotowuje sie do walki z Sakuraba..? Czy myslicie ze dojdzie do walki pomiedzy nim a Sakuraba? On jestem dobrym fighterem czy ejszcze dluga droga przed nim??

pozdrawiam i z gory dzieki za info
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler

Chociaz nie cwicze BJJ jestem cichym fanem rodzinki Garcie i bardzo mi przykro ze Royler przegral. Zauwazylem (z tego co Fiodor wrzucil)ze wszyscy Garcie przegrali z Sakuraba... :(


Po pierwsze Gracie a nie Garcie, po drugie nie pokonał wszystkich :) Jest ich jeszcze kilku

Mam jeszcze takie male pytanko, na tym clipie z walki Sakuraby z Garcie ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) w 3/4 klipu byl taki motyw... "koniec" i zaraz "czy na pewno"... zastanawia mnie kto to byl poza ringiem i czy przygotowuje sie do walki z Sakuraba..? Czy myslicie ze dojdzie do walki pomiedzy nim a Sakuraba? On jestem dobrym fighterem czy ejszcze dluga droga przed nim??


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Napisz jaśniej o co Ci chodzi

A co do opisu walki to ściągnij sobie ją z dc++
  • 0

budo_scoti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puszcza Kozienicka

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler
po wygranych z Roylerem, Roycem, Renzo - Sakuraba dorobił się nawet ksywki "Gracie hunter"
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler

Czesc, jeszcze raczkuje w temacie turnieji itd. ale bardzo mnie ciekawi przebieg walki Roylera i Sakuraby, gdzie moglbym znalezc opis? Chociaz nie cwicze BJJ jestem cichym fanem rodzinki Garcie i bardzo mi przykro ze Royler przegral. Zauwazylem (z tego co Fiodor wrzucil)ze wszyscy Garcie przegrali z Sakuraba... :(

Mam jeszcze takie male pytanko, na tym clipie z walki Sakuraby z Garcie ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) w 3/4 klipu byl taki motyw... "koniec" i zaraz "czy na pewno"... zastanawia mnie kto to byl poza ringiem i czy przygotowuje sie do walki z Sakuraba..? Czy myslicie ze dojdzie do walki pomiedzy nim a Sakuraba? On jestem dobrym fighterem czy ejszcze dluga droga przed nim??

pozdrawiam i z gory dzieki za info


Ten gosc w tle to Rickson Gracie, co tu duzo psac chyba kazdy wie ze do walki miedzy nim a Sakuraba nie dojdzie, a kto to dokladnie jest , poszukaj wszedzie o nim pelno:)
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler
Jako wyznawca kultu Rodziny Gracie czuje, ze powinienem przedluzyc mit Ricksona.
Prosze Cie bardzo, przeczytaj jego "record" i wyciagnij wnioski czy jest dobry ;)

http://www.forum-kul...showtopic=57623
  • 0

budo_nowak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z.Gora/Rogowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler
OK wielkie dzieki za informacje!! Pogooglam sobie jutro, jak cos to bede jeszczal pytal :)

pozdrawionka
  • 0

budo_nowak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z.Gora/Rogowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler

Ten gosc w tle to Rickson Gracie, co tu duzo psac chyba kazdy wie ze do walki miedzy nim a Sakuraba nie dojdzie, a kto to dokladnie jest , poszukaj wszedzie o nim pelno:)


Heh no imponujacy dorobek... WOW !!! 8O 8O ja za bardzo nie wiem dlaczego mialby nie walczyc :P ale domyslam sie ze...

a) nie te lata >> ma juz 45lat
B) w razie przegranej stracilby wszystko, a tak jest legenda
c) narazie nic mi nie przychodzi wiecej do glowy...

mam racje czy sie myle?

Reasumujac ;) jezeli Rickson nie bedzie walczyl z Sakuraba, to czy jest ktos jeszcze w kolejce z rodu Gracie ? Czy tez moze ktorys z pokonancyh bedzie staral sie o rewanz?

pozdrowionka
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler

Nie mówie wcale, że ta walka powinna być anulowana tylko napisałem co wyczytałem. I również nie wydaje mi się żeby była jakakolwiek szansa wyjścia z tej dźwigni. chciałbym zobaczyć jak by się to potoczyło dalej bo jakoś saku nie mógł mu do końca wyciągnąć. Jestem ciekaw czy royler dałby sobie złamać ręke czy by klepnął wkoncu!?


ale czym mial klepac?
z tego co widze na tym zdjeciu ( nie mam filmu) to nie mial czym klepac
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler
co do walki rickosna mysle ze chodzi takze o ewentualne honorarium dla niego za walke poza tym kto chcialby ryzkowac utarte wszystkiego, wiek tez jest znaczacym czynnikiem.

a ogladaliscie walke royca vs. sakuraba w pewnym momencie royce trzyma sakuraba w gilotynie i ten jakby klepie czy tylko mi sie zdaje, a moze klpeie na zasadzie dowcipu,zeby podku***ic royca??
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saku vs Royler

co do walki rickosna mysle ze chodzi takze o ewentualne honorarium dla niego za walke poza tym kto chcialby ryzkowac utarte wszystkiego, wiek tez jest znaczacym czynnikiem.

a ogladaliscie walke royca vs. sakuraba w pewnym momencie royce trzyma sakuraba w gilotynie i ten jakby klepie czy tylko mi sie zdaje, a moze klpeie na zasadzie dowcipu,zeby podku***ic royca??



mysle ze nie bylo mu do smiechu (nikomu rozsadnemu nie bylo by do smiechu)
podobno Royce nie czul tego ( a sedzia nie widzial)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024