Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufc vs Pride


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_sventevith
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ufc vs Pride
Rizzo w wywiadze twierdzi ze UFC jest sportem z rosnaca
popularnoscia, i nie spieszy sie isc do Pride.Pozatym w UFC finansowo jest lepej.
Tank w wywiadze dla Sherdoga twierdzil ze UFC upada poprzez
zabaranianie kolejnych technik, i ze niedluo padnie calkiem
a Pride jest najlepszy ponieza tam wiecej placa i ma kilka razy wiecej fanow i wiecej technik jest dozwolonych.
Tym bardzie ze sa dwa obozy zawodnikow jedni z ufc drudzy w pride, ktorzy nie za bardza chca ze soba walczyc a mimo wszytsko spotkanie takie bylo by bardzo ciekawa.
Np. Silva chce wyzwac Ortiza na zasadach Pride albo nawet jakich kolwiek a ortiz nieche przyjsc do prida (pewnie ma kontrakt nie pozawalajacy mu na to).
Ja osobiscie twierdz ze Pride jest najlepszy a UFC upada.
No i oczywiscie najlepiej by bylo gdyby sie odbywaly zawody bez zasad jak bylo na poczatku wtedy nie bylo by tlumaczen ze ktos przegral ze wzgledu na zasady jak to mialo miejsce w walce Silvy i Ortiza.Silva sie tlumaczyl ze Ortiz walczyl na czas i pod sedziow (zgadzam sie z tym).

A co o uczestnicy forum o tym mysla ?
  • 0

budo_bartek997
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc vs Pride
przepraszam ze tak odkopuje ale jaki ten los potrafi byc przewrotny kto by 4 lata temu pomyslał ze to pride upadnie.
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc vs Pride
Co do tego ze UFC upada sie nie zgadzam. Od pewnego czasu rosnie w sile i gale UFC sa na wysokim poziomie. Co do PRIDE to mam wielkie watpliwosci poniewaz jezeli amerykanie beda organizowac PRIDE- jezeli wogole PRIDE jeszcze bedzie- to watpie ze to juz bedzie to samo widowisko. Wszyscy mielismy porownanie miedzy japonskim a amerykanskim PRIDE...chyba nic nie musze dodawac(publicznosc- hamburgery). Co najwazniejsze jezeli zaostrza zasady w Pride to to juz nie bedzie po prostu ten sam PRIDE. Dla mnie np, Silva bez stompow to nie jest Silva.
  • 0

budo_sokolowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc vs Pride
GhostNet czy ty jestes az takim glabem czy udajesz glupszego niz jestes :roll: :roll:

Przeciez oczywiste jest ze UFC rosnie w sile i nie ma tu nic odkrywczego. Ten post ktory byl pisany jest z przed kilku lat, a wiec nie kumam twojej wypowiedzi.

Wydaje mi sie ze Pride predzej czy pozniej zostanie znowu sprzedany, wtedy byc moze odzyska swoja dawna pozycje.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc vs Pride
grzeczniej troche, to kulturalne forum, kazdy mzoe wyrazac swoje poglady, tym bardziej ze ty sokolowski masz dopeiro jeden wpis, wiec wiecej szacunku dla starszych stażem

pzdr
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc vs Pride

grzeczniej troche, to kulturalne forum, kazdy mzoe wyrazac swoje poglady, tym bardziej ze ty sokolowski masz dopeiro jeden wpis, wiec wiecej szacunku dla starszych stażem

czego ty sie czepiasz jak dobrze mówi?!
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc vs Pride
jak mozna zauwazyc chodzi mi o forme, bo nie lubie obrazania i chamstwa

a zeby nie bylo OT
to fakt faktem UFC jest teraz potezniejsze, zbiera coraz lespzych zawodnikow, ma zapewne wiecj kasy,
aczkolwiek kiedy był prajd bylo jednak lepiej, nie było takiej amerykanskiej sieczki

pzdr
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc vs Pride

GhostNet czy ty jestes az takim glabem czy udajesz glupszego niz jestes :roll: :roll:

Przeciez oczywiste jest ze UFC rosnie w sile i nie ma tu nic odkrywczego. Ten post ktory byl pisany jest z przed kilku lat, a wiec nie kumam twojej wypowiedzi.

Wydaje mi sie ze Pride predzej czy pozniej zostanie znowu sprzedany, wtedy byc moze odzyska swoja dawna pozycje.


Nie chcialbym sprawdzac kto jest wiekszym glabem...a jezeli juz sie czepiasz to wyjasnie ze u mnie wyskoczylo to jako nowy post lub odnowiony post, na czerwono mi migal sobie :D wiec nie zwrocilem uwagi na date, zrobilem tez gafe bo nie przeczytalem postu Bartka997, stad tez moj blad, moja wina za co przepraszam ale wiecej szacunku tak na przyszlosc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024