Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cytat...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Cytat...
Czesc :)

Cyt.:
"BJJ jest fajne, ale parter sprawdza się przeciw jednemu przeciwnikowi. Kolega rzucił gościa na ulicy, padł na niego, zaczął dusić i zarobił trzy kosy po plecach. Na szczęście od gówniarzy więc skończyło się na parunastu szwach. "

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...

BJJ jest fajne, ale parter sprawdza się przeciw jednemu przeciwnikowi. Kolega rzucił gościa na ulicy, padł na niego, zaczął dusić i zarobił trzy kosy po plecach. Na szczęście od gówniarzy więc skończyło się na parunastu szwach.


Jakby to powiedziec...
Nie wiem z czego ma byc ten cytat, ale facet ktory rzuca sie na gostka na ulicy i zaczyna go dusic majac za plecami paru jego kumpli, musi byc umyslowo niedorozwiniety. Poradzilbym mu zeby sobie dal spokoj z BJJ. Znaczy sie: BJJ tak w ogole nie jest takie zle.. obawiam sie jednak, ze nadaje sie dla ludzi majacych IQ duzo wieksze od numeru buta. :cry:
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
aviator nawet jak bys mial pojecie o stojce to tez bys nie dal rady z kilkoma kolesiami ich kosami



(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...

Czesc :)
Cyt.:
"BJJ jest fajne, ale parter sprawdza się przeciw jednemu przeciwnikowi. Kolega rzucił gościa na ulicy, padł na niego, zaczął dusić i zarobił trzy kosy po plecach. Na szczęście od gówniarzy więc skończyło się na parunastu szwach. "

To nie kwestia bjj, ale nawyków, trzeba się rozglądać wcześniej. Jeżeli jesteś sam można sobie pozwolić na takie zagrania, oczywiście mogą w trakcie dobiec ale wlaśnie trzeba się rozglądać w czasie walki. A z tymi nożami to i w stójce dupa i w parterze. Ja np nie schodziłbym do parteru na ulicy nie wiedząc ilu jest "chętnych" do walki, oczywiście jak już ktoś mnie przewrócił to trzeba coś z tym robić ale starałbym się od razu wstać (wiecej możliwości poruszania w stójce).
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
Czesc :)

Spokojnie panowie :) chociaż aż dwa dni czekałem aż się ktoś ustosunkuje do tego posta - a tylko o to mi chodziło :P Proszę nie doszukiwać się w nim żadnej krytki ponieważ dobrze wiem, że nie ma żadnego słusznego systemu przeciwko bandzie nożowników, albo masce rozpędzonego samochodu. Gwoli sporostwania - zdanie to wypowidział kolega trenujący Jiu Jitsu, a ofiara nie spodziewała się, że oprychy sięgną po kosy - podobnie jak napisał Fiodor - sprowadził gościa na ziemię pomimo zagrożenia, że dołączą się inni.
Gdybym ja po każdym się spodziewał, że sięgnie po nóż to bym trenował wielobój (skok w dal, bieg z przeszkodami... to mogło by się przydać podczas ucieczki)

Z wyrazami szacunku, Aviator
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
ja zawsze mam przy sobie sprzet mam wieksze szanse wygrania




(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_czaro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...

ja zawsze mam przy sobie sprzet mam wieksze szanse wygrania


czy wszędzie gdzie chodzisz nosisz sprzet? a np. w lecie jak idziesz w krótkich spdenkach i rekawku to gdzie chowasz owy sprzet? i co za sprzet nosisz?
  • 0

budo_plywak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków / Cieszyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...

ja zawsze mam przy sobie sprzet mam wieksze szanse wygrania


czy wszędzie gdzie chodzisz nosisz sprzet? a np. w lecie jak idziesz w krótkich spdenkach i rekawku to gdzie chowasz owy sprzet? i co za sprzet nosisz?


chciałem potwierdzić to co napisał Aklaw, widziałem - zawsze nosi ze sobą kałacha, a latem, to tak zwyczajnie: na pasku na plecach :lol:
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
broni palnej nie lubie ale kastet maly noz nunczku lub teleskop jest przy mnie bez tej ostatniej zeczy nie ruszam sie nawet za blok zawsze mam go przy sobie a reszta to dodatki :) w lecie mozesz nosci kastet w skarpetce (Lub tak jak ja w spodenkach szturmowkach w bocznych kieszeniach w jednej teleskop w drugiej kastet :) ) wiem jedno ze przynajmiej jak zginne na ulicy to jednego ze soba wezme za swiaty :)



(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_uczestnikforumwbrewwoli
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot i Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
Przeciwko trzem gosciom z nozami sprawdza sie jedynie AK-47. Zsaje sie ze powinienes Aviator wiedziec jak skonczylo sie w Waszym miescie spotkanie wyśmienitego "stójkowca" z nożownikami?
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
zesrusem to moze jestes ty nie ja ale zobaczymy czy dasz rade kolesiom
ktorzy maja kosy w rece i groza ze potna twoja laske ktora jest przy tobie choc bys nie wiem jakim prze chujem zesral bys sie a nie dal bys rady ochronic swojej laski golymi rekami wiec nie pieprz mi ze jestem jakis pojebany bo widze ze jeszcze malo przezyles akcij w swoim zyciu a po za tym moj trener byl wszech mocny w stojce znal rowniez techniki jiu jitsu andrzej first pewnie slyszales przed drzwiami swojego mieszaknia zostal zadzgany pewnie jak by mial sprzet to nie poszlo by im tak latwo




(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_baton2
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
To ty aklaw trenowales u Firsta, no no 8) Z tego co wiem, to byl ochroniarzem w pasji, nie pozwalal na hanel drugami, czym podpadl mafii... a przeciwko niej to i klamka nie pomoze :o
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
dalej w jego klubie trenuje ale jak on zyl to nie dlugo mnie trenowal wiec nie moge sie wypowiadac ze jest moim wielkim trenerem ale widzalem co nie co a co do jego smierci to slyszalem ze mieli go tylko postraszyc ale jakiemus kolesiowi korba odbila i przegiol pale ale to tylko sluchy poweim wam jedno byl naprwde prze chujem dawal rade czolowym bokserom wagi ciezkiej (mowa tu o boksie amatorskim)




(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_bruce lee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
Popieram zdanie Kingpina nic nie mam do aklawa ale to jakiś paranoik kturemu wydaje się że każdy go chce sprzątnąć to jest poważna choroba psyhiczna.
  • 0

budo_vanderlei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:--------

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
przypomnisz sobie te slowa co powiedziales
jak cie napadnie wiecej typow , nie daj boze ze sprzetem

wtedy zapytamy jeszcze raz
kto byl maniakiem

oplaca sie cos nosic
w koncu nie wiadomo na jakiego psychola trafisz
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
bruce lee ja nic nie powiedzalem ze mi sie wydaje ze karzdy chce mnie sprzatnac ja jestem raczej spokojnym czlowiekiem ale jak w krakowie jest koles ktory ma zielone paiery chodzi z mieczem chniskim po miescie
(kiedys byl w telewizj w nokto wizjerze jeszcze przed tym jak pokazywali przestepczosc rosyjska)a po za tym na rynku glownym w krakowie okolo 40 % gluwniazy nosi kosy lub jakis inny sprzet a ja nie dam sobie i moim bliskim pluc w twaz a wogule umiejetnosci bez sprzetu nie zawsze dadza rade bo nie karzdy walczy uczciewie a co do mojego chorego lba to jest bylem badany przez psychologa i stwierdzil ze jestem zdrowy szkoda :)





(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_bruce lee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...

bylem badany przez psychologa i stwierdzil ze jestem zdrowy szkoda

To trza jeszcze do psyhiartry bo psyholog to tak zawsze :grin: papieros
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
do psychiatry pojde jak bede sie uwazal za legendarnego mistrza bruce lee :grin:




(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_bruce lee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
Czy coś sugerujesz? :grin:
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Cytat...
zarcik :)




(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024