Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hoffman vs. Wysocki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Hoffman vs. Wysocki
Dobra koniec pierdzielenia! :evil:

Sądze ze ani sensei Hoffmann ani sensei Wysocki nie pogardzą Milionem Dolarów - czy się myle?

Robimy zrzutę i zapraszamy obu szanownych panów na zorganizowany przez nas pojedynek.
Walka bez reguł.

Oczywiscie każy z zawodników otrzyma swój milion (formula jak w boksie zawodowym). Walka do poddania się przeciwnika lub nokautu.
Zawodnik moze byc zdyskwalifikowany za pasywnosc i wtedy nie dostaje miliona tak jakgdyby nie startował.

No to do dzieła ja mam ...... zaraz ........ daje dychę!

P.S. Robimy transmisje pre-paid to może nawet nam sie zwróci.

pzod
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Hoffman vs. Wysocki
Proponuję bilety za 35zł - wtedy szybciej może się zwrócić. Tylko gdzie to zorganizujemy? Powinien być jakiś neutralny grunt, więc ani nie PFA ani nie PUA dlatego też proponuję jakieś dojo Kobayashistów :) :) :)

A żeby być w pełni neutralnym to najlepiej będzie pójść do klubu (jak go zbudujemy) najnowszej organizacji Aikido w Polsce - STACH - Stowarzyszenia Treningowni Aikido cHuragan (bo SAH gorzej brzmi :wink: ). Jest to nowa organizacja wzorowana na jakże wspaniałym i artystycznym Karate Tsunami :lol: :lol: :lol:

A tak na serio to: GO ROMEK!!!!!!! :D
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hoffman vs. Wysocki
mam lepszego pomysła:
ustawka wielbicieli obu mistrzów. ostatecznie po owocach poznacie ich. najlepiej gdzies ustawic kamerki internetowe i dac nam mozliwosc oceniania. po co zawracać mistrzom głowy. porachunki miedzy szkolami zawsze zaczynaja sie od maluczkich. jak w filmie z hong kongu pojedynek misczzow na koncu....
pa
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Hoffman vs. Wysocki

mam lepszego pomysła:
ustawka wielbicieli obu mistrzów. ostatecznie po owocach poznacie ich. najlepiej gdzies ustawic kamerki internetowe i dac nam mozliwosc oceniania. po co zawracać mistrzom głowy. porachunki miedzy szkolami zawsze zaczynaja sie od maluczkich. jak w filmie z hong kongu pojedynek misczzow na koncu....
pa


O popieram popieram jak najbardziej, to będzie najbardziej spokojna i sielska ustawka jaką świat będzie oglądał. Przegraja oczywiście Ci którzy zaczną pierwsi. Szacunek dla tego kto temat wykopał, ale ludzie zacznijcie myśleć zanim cos napiszecie.
  • 0

budo_yooggie
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:znak byl ale urwali...to nie wiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Hoffman vs. Wysocki
A ja mam pytanie u którego Sesjeja jest TANIEJ ??????
Zwarzywszy ze sie kłucicie to oboje sa niezli a jako ze jestme konsumentem i biednym studentem to pódje tam gdzie taniej :D
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Hoffman vs. Wysocki
to przy okazji ustawmy jeszcze pare kamer i zrobmy dobry film kinowy :) wtedy koszty walki mistrzow szybciej sie zwroca a i jeszcze jakis zarobek bedzie 8)
  • 0

budo_yooggie
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:znak byl ale urwali...to nie wiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Hoffman vs. Wysocki
Będzie generalne zwarcie przeciwstawnych sił KI.....jednej wysockiej Ki i Jednej hoffmanowiej Ki urzeczywstionej w swych Ucznichach jako ze ucznie są wyznacznikiem jakosci mistrza. WOW.....Nagramy i beidze dobry film typu mordobicie ....Mam scenariusz ...w miescie opanowanym przez pijaczków kosztujacych w winach marki(G**l oraz GR**AT) oraz siejacych terror za pomoca tulipanów z ocyh butelek......pojawiaja sie dwie szkoly Aikidowków kazda z misją uratowania swiata od mentów...oczyscie na poczatku ani jedna ani drug anie wie o konkurencji i ...tu zaczynaja sie sceny walki i rozpoznanie konkurencji.....(%^$%$%^%^$%^$^) Po tych pokazach walk tu sie wmontuje z sceny z tego zwarcia obu clanów.....na koncu zwycierza miasto bo niema juz szkól wszycy sie wyzabijali po przez zapadanie na smierc a wczesniej unicestwili zle trole winne ! CZADDDDDDDDDDDDDDDD

YoGo (Widzacy $$$ z wpływów z filmu)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hoffman vs. Wysocki
yogie - nie za bardzo rozumiem ale brzmi fajowsko. moja koncepcja była taka:
opuszczona fabryka: Wiecie - wybite szyby, dziurawy dach, sypiące sie ściany typu ceglastego. wnętrze, żekłbym ogromne.. al nie żekne. zekne - wielkie.
cicho.
po jakims czasie (nie za duzym, nie za małym lecz w sam raz) słychać zrazu jedno, zrazu dwa SZURUM BURUM. znaczy dzwiek szurania butów naszych bohaterow.
Wchodzą... stają na przeciw siebie i juz wiedzą. wiedzą, ze nie będzie łatwo bo moc w przeciwniku wielka taka, ze mam za mało klawiszy zeby to opisać.
nie mam jeszcze koncepcji jaka tu bedzie muzyka ale muzyka być musi, taka że hej albo i bardziej.
i zaczynają - obaj zastygają w bezruchu gotowi na odbiór ataku. sa w 100 procentach gotowi - tak ,ze bardziej sie nie da. normalnie obaj odbiorą każdy atak. nawet jakbyś w takiego kamieniem ciulnął, dechą albo rurkom miedzianom.
czas jakis mija i obaj orientują się,ze zaszła dość głupia pomyłka bo własciwie to oni obaj to sie tylko bronic umią a żaden nie wie jak walnąć...
pierwszy myśli:;
"no tak, jest afera -bede tu stać jak gupek... ale przediez nie odpuszcze bo wyjdzie ze jestm mietki... co mi szkodzi - se postoje..."
drugi myśli dokładnie tak samo tylko troche inaczej... i tak stoją dzień albo dwa...
tu sie mnie koncepcja konczy bo juz poźno i trzeba spać...
powyzszy koncept z łatwoscia mozna przerobic na proponowany przeze mnie wczesniej wariant z ustawką wyznawców obu mistrzow.
szacuneczek
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Hoffman vs. Wysocki
to kto chetny by pozyczyc kamere?? mamy juz dwoch scenarzystow :) aktorow tez sie zalatwi szybko :) ja chce byc pania rezyser :D
  • 0

budo_yooggie
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:znak byl ale urwali...to nie wiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Hoffman vs. Wysocki
I tak az skamienieli i stlai sie Pomnikami Wiecznie walczacej KI.......
Łoooooooooooooooooooooooooooooooo..... A w realu sie przyje*** beton na nich i beidze film do legendy
YoGo (Widzacy $$$ w wspólnej produkcji z pmasz'em)
  • 0

budo_hawaj
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hoffman vs. Wysocki
heheheheh :)
i ja chce zbierac za bilety i ja chce!!!!!!!!!!!
a potem stene se troszke z boku.. :) zeby lepiej widizec..
bo przeciez i tak sie nikt nie ruszy...
:)
  • 0

budo_yooggie
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:znak byl ale urwali...to nie wiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Hoffman vs. Wysocki
Alez to wieloletnia i roplnowana iwestycja te sarkofagi Wecznie wspol waczacej KI bedacej w idelanej Harmoni mozna obiletowac i pokazywac.......

YoGo(Widzacy mnogosc profitów i $$$ i filmu i rekiwzytów z niego !)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024